Opinie o Akademia Dziecka Jadwiga Golec w Nowa Wola

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Akademia Dziecka Jadwiga Golec. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Akademia Dziecka Jadwiga Golec na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Placówki wychowania przedszkolnego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Akademia Dziecka Jadwiga Golec w Nowa Wola

ByłyPracownik

Nie polecam pracy w ADz. Dyrekcja ma ciągle trudne sytuacje z pracownikami. Nie toleruje sprzeciwu, dyskusji, wlasnego zdania. Szkola robi "ruchy pozorowane" w kwestii zapewnienia dzieciom ze specjalnymi potrzebami wlasciwej opieki edukacyjnej. Są równi i równiejsi wśród kadry i znajomi właścicielki. Wynagrodzenia jak na szkołę prywatną z takim klimatem słabe. Zarządzanie jak w budowlance. Ogólnie klimat niedobry i nie polecam nikomu.

@ByłyPracownik

Zgadzam się w 100% z tą wypowiedzą, jako rodzic dziecka ,które uczęszczało kiedyś do tej placówki.Dzieci ze specjalnymi potrzebami napewno nie znajda tu żadnego wsparcia, wręcz przeciwnie (mimo obietnic i zapewnień podczas rozmów wstępnych z dyrektorką) Często takie dzieci są odsuwane od różnych projektów, wykluczane z udziału w wycieczkach. Dyrekcja wprost informuje ,że dopóki nie dziecko nie będzie miało orzeczenia z państwowej PPP ,a co za tym idzie pieniędzy to nie zastosuje się do jakichkolwiek opinii od prywatnych poradni czy psychologów ,bo jak twierdzi nic nie może z tym zrobić.Zatrudniane są znajome i koleżanki ,po to aby nie było sprzeciwu ,nawet jeśli dzieci są nieodpowiednio traktowane! Nie polecam!

Interesuje mnie praca jako nauczyciel historii w firmie Akademia Dziecka Jadwiga Golec. Ktoś tam pracuje? Co możecie powiedzieć na temat warunków oferowanych przez tę firmę?

@@Pracownik

Mija 2 rok mojej pracy i również jestem zadowolona. Pani Dyrektor jest wymagającą osobą ale i życzliwą wg mojej opinii.

Cześć, czy wymiar pracy nadal wynosi 10 godzin? Pisali, że tyle się w tygodniu pracuje jako nauczyciel. Ale to była oferta z sierpnia tamtego roku, więc pomyslałam, że coś mogło się w tym względzie zmienić. Ile można zarobić przy takiej liczbie godzin, opłaca się w ogóle?

ByłyPracownik Nowy wpis

@ByłyPracownik

Poczekaj, na czym polegają te ruchy pozorowane? Właśnie sprawdzam co jakiś czas, czy nie szukają pracownika do wsparcia dziecka z orzeczeniem, mam stosowne wykształcenie. To co piszesz, to brzmi, jakby niewłaściwe osoby pełniły tę pieczę, albo zbyt krótko. Sama nie wiem, co myśleć.

Mama Nowy wpis
@ByłyPracownik

Jest jakiś wolny Wakat na nauczyciela, tak jak w sierpniu było ogłoszenie? + Ogólnie chciałam wiedzieć coś, czego nie mogę znaleźć ani tutaj ani właśnie w tej ofercie. Jak duże są te grupy dzieci teraz? Powiem szczerze, że szukam bardziej kameralnego miejsca pracy. Nie wiem czy to takie jest?

Nie polecam, p. dyrektor nie szanuje swoich pracownikow, w tym roku odeszło 4 nauczycieli i pani pedagog. Niestety ale właścicielka jest nieuczciwa i nie lubi sprzeciwu. Malo tego, każe naginać przepisy prawa. Kilka razy miały miejsce niebezpieczne sytuacje ja terenie szkoły i zamiast przyznać sie do winy, zrzuciła winę na rodziców, choć dzieci byly pod opieka szkoły.(usunięte przez administratora)

@Marta

Jakie niebezpieczne sytuacje? Możesz podać przykłady? Jeśli chodzi o brak szacunku masz na myśli niekulturalne odzywki czy bardziej zawalanie robotą?

@Marta

Pracuję w Akademi Dziecka 4 rok i jestem bardzo zadowolona .P.Dyrektor J.Golec rzetelnie stara się rozwiązywać problemy..Jest blisko dzieci.,ma zrozumienie ,posiada ikre empatii dla człowieka.Jest Najlepszą Szefową i mam szczęście .Ta 4 pracowników co odeszła to nie docenili Super atmosfery bo jej nie poczuli.Teraz jest rodzinna atmosfera każdy jest zadowolony i szczęśliwy.

@@Pracownik

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w Akademia Dziecka Jadwiga Golec. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku Pomoc dla nauczyciela w przedszkolu?

Witam :) Jestem na kierunku pedagogika i mamnfo wyrobienia praktyki miesięczne jako nauczyciel (najlepiej w stołówce). Czy ktoś orientuje się czy można tutaj takie odbyć ? Czasami tez płacony jest jakiś grosz dla praktykantów, nie wiem czy można tutaj na coś liczyć ? Mieszkam blisko wiec bym nie musiała nawet martwić się o dojazd :)

Sara

Cóż, w sieci wciąż wisi ogłoszenie dla asystenta nauczyciela z 2019 roku, opublikowane przez Urząd Pracy. Nie wiem, jak w dobie internetowej można wyrażać zdziwienie, że ktoś zna dane, które się samemu swego czasu przekazało publicznym służbom pracy? :D Poza tym użycie słowa taryfikator nasuwa nieodparte skojarzenie z drogówką, a ton komunikacji z kandydatami na tej stronie - z rozpytywaniem. Jaka atmosfera panuje w placówce, jak się dogadujecie z pracodawczynią, drodzy nauczyciele?

Zofia

Asystent nauczyciela miał 3 tys. zł brutto w 2020 roku. Jakie teraz są zarobki? Pytanie zasadne, wszyscy wiemy, jaka jest sytuacja z inflacją, a szkolenia w zakresie metod pracy z dziećmi nie należą do tanich...

@Zofia

Szanowna Pani, nie wiem skąd bierze Pani te informacje, bo po pierwsze wysokość wynagrodzenia pracownika stanowi jego dobro osobiste i jest objęta tajemnicą. Po drugie skąd wzięła Pani ten taryfikator? Po trzecie: skoro jest Pani zainteresowana zarobkami - zawsze można złożyć CV i przyjść na rozmowę. Wówczas pozna Pani realne wynagrodzenie. I po czwarte: jaki ma Pani staż , doświadczenie? Serdecznie pozdrawiam.

Beata

To miejsce, gdzie jest wykwalifikowana kadra, uważna na dzieci, gdzie panuje szacunek i miła atmosfera. Dziecko jest wartością nadrzędną z poszanowaniem praw. Jestem pracownikiem i życzę wszystkim takiej atmosfery i wzajemnych relacji wewnątrz. Jest przestrzeń na rozmowę.

Leszek
@Beata

Od jak dawna tu pracujesz? I co powiesz o wypłatach? Pasują ci?

@Leszek

Gdyby nie odpowiadała mi pensja nie byłoby mnie tutaj. Odpowiadajac na pytanie: tak-jestem zadowolona.

Wiecie czy Akademia Dziecka Jadwiga Golec udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

xyz

Można na miejscu pracować w osobnej sali i korzystać ze sprzętu szkolnego.

Była

Witam, jakiś czas temu pracowałam w tej szkole jako nauczyciel. Pracowałam kiedyś w publicznej placówce i teraz też do niej wróciłam. Miałam co prawda spięcia z Panią Dyrektor - jednak w pełni ją rozumiem. Prowadzi własny biznes i zależy jej bardzo na jakości kształcenia w szkole, dlatego tak ciśnie nauczycieli. Jakbym była na jej miejscu to bym robiła tak samo. Liczy się przecież prestiż i to, aby te dzieci potrafiły więcej, lepiej, szybciej niż dzieci z publicznych szkół, w których wykłada się kawę na ławę i tyle.

Justyna

Tak jakoś spokojnie jest na forum, czy to wynika z dobrej pracy?

Jaka umowa obowiązuje w Akademia Dziecka Jadwiga Golec podczas okresu próbnego?

Umowa o pracę.

Pati

Zaczęlysmy przygodę z Akademia Dziecka od września, była to najlepsza decyzja jaką podjęlysmy. Dla mnie najlepsza rekomendacja jest to iż córeczka uwielbia swoją szkołę. A co do Pani dyrektor, to muszę powiedzieć, że reaguje na sugestie rodziców i naprawdę stara się, aby szkoła bardzo dobrze funkcjonowala.

Mama jasia k

Polecam przedszkole, opieka nauka rozwoj to sa priorytety swietnie

Mariusz
@Mama jasia k

Widzę, że jesteś rodzicem zadowolonym z poziomu tego przedszkola. Mogłabyś napisać, co skłoniło Was do wyboru akurat tej placówki?

Jak tam zarobki? Są jakieś premie dla pracowników ?

Luzak

Bardzo proszę o niezaśmiecanie wątku i trzymanie się tematu. Frustracja Pani mylącej miejsca wstawiania spacji w wypowiedzi pisemnej jest aż nadto czytelna. Są lekarze i leki, ale i tak wielu jak widzę woli internet! Jeśli nie do Kościoła - to na sesję terapeutyczną zapraszam - dla bezrobotnych bywają darmowe;)... Poruszanie wątku panny (usunięte przez administratora) to wręcz skandal!!! Jak można publicznie wykorzystywać dziecko? Ma Pani szczęście, że to nie jest moje dziecko, bo ja bym nie pisał tutaj, tylko do prokuratury i do sądu... Szkołę polecam jako miejsce pracy i nauki! To trudne miejsce, bo tworzące swoją tożsamość i niezależność. Jednocześnie są tam nie tylko dzieci wychowywane od niemowlaka przez rodziców dbających o kompetencje i wiedzę wychowawczą. Zdarzają się i takie, które przez ignorancję rodziców wymagają dziś indywidualnego podejścia i tworzenia spersonalizowanych planów dydaktyczno-wychowawczych. Dyrekcja jest osobą dynamiczną i reagującą szybko na zmieniającą się rzeczywistość. Trzymam kciuki za AD!!!

Agata
@Luzak

Luzak, dalej nie piszesz na temat. Czy swój komentarz dodałeś z poziomu pracownika Akademii Dziecka? Co do reszty masz słuszność, to forum nie jest do publicznego szykanowania ani upubliczniania danych osobowych innych osób. Chciałabym jednak bardziej skupić się na tym jakim pracodawcą jest ta firma, czy można liczyć tu na dobre zatrudnienie?

Zgadzam się w 100% z opinia iż Pani Dyrektor Jadwiga Golec jest osobą niesłowną i chamską.Nie trzyma się ustaleń.Jest osobą z którą bardzo trudno się dogadać.Mowi jedno,a robi drugie.W szkole panuje kumoterstwo,zatrudniane są osoby bez kwalifikacji,bez przygotowania pedagogicznego.Jest okropna rotacja.W jednej klasie 4razy w ciagu roku zmieniał się wychowawca ,a dodam ,ze chodziło o klasę 1-3.Ukonczenie przez Panią Golec kursu „Zarządzania placówką oświatową”nie czyni z niej dyrektora.W szkole nie pracuje i nigdy nie pracowała osoba ,która mogłaby mieć ponad 30 -letnie doświadczenie w pracy w szkolnictwie.Jest to wierutna bzdura.

@Ania

Jedna Pani Ania z dość bogata historią zawodową jak na młodą osobę, opuściła wspomnianą klasę wyprowadzajac się, druga- nie potrafiła udźwignąć danej szansy najzwyczajniej w świecie nie radząc sobie z dziećmi- wypomina rotację w klasie choć sama się do niej przyczyniła.. I wcale o ich wiarygodnosci nie swiadczy fakt, że w żadnej innej grupie takich zmian nie było a placówka rozwija się... Nie rozumiem obrażania miejsca pracy teraz już ponad 30 osób oraz miejsca nauki kilkudziesięciorga dzieci.. Z frustracją można poradzić sobie gdzie indziej niż na publicznym forum.

@xyz

Rotacja jest cały czas i jest ona spowodowana głównie niezadowoleniem rodziców z wielu złych rzeczy ,jakie mają miejsce w tej szkole.Proszę nie obwiniać jednej nauczycielki,która w szkole była 1,5 miesiąca o całe zło ,które się tam dzieje.To bzdura.

...

Zdecydowanie przestrzegam przed podjęciem pracy w jakimkolwiek charakterze w Akademii Dziecka w Nowej Woli. Nieuczciwa, nierzetelna, niesłowna i wręcz chamska dyrektorka, która nie szanuje ludzi i z uśmiechem na twarzy jedynie szuka okazji,aby coś urwać i wręcz ludzi oszukać. Najpierw obiecuje przysłowiowe złote góry, a potem zupełnie nie trzyma się słownych ustaleń dotyczących wynagrodzenia i czasu pracy.

zzzzzzzzzz
@...

na prawdę tak tam jest???? szukam właśnie pracy jako nauczyciel przedszkola i ze strony internetowej wiem że jest to nowa bardzo ładna placówka więc powinna sobie dobrą opinię wyrabiać,wiadomo dlaczego.. Możesz coś więcej napisać na ten temat??? Będę Ci wdzięczna:)

@zzzzzzzzzz

Nie aż tak... Jak się rozstajesz w atmosferze sporu z pracodawcą to nie piszesz pozytywnych opinii... Jeśli chcesz pracować i wiesz co robisz podejmując pracę w nowym miejscu, w którym trzeba wszystko od początku samemu wypracować i stworzyć- warto spróbować i przekonać się samemu.

...
@zzzzzzzzzz

Mam nadzieję, że ładny budynek nie skusił Cię do podjęcia tam jakiejkolwiek posady. Właśnie ta nowość i totalny brak doświadczenia w zarządzaniu ludźmi i finansami skutkuje takimi nieprzyjemnymi sytuacjami. Brak kompetencji i wiedzy zasłania się pozycją władzy, która nie chroni przed komicznymi wpadki i gafami dyrekcji.

@...

Jestem mamą uczennicy tej szkoły od początku jej istnienia. Być może nie jest to forum dla mnie do wypowiadania się. Chciałabym jednak zaznaczyć, że Pani Dyrektor jest osobą słowną i uczciwą i ostatnie słowo- "chamska"- to chyba jakieś nieporozumienie. W szkole pracują bardzo dobrzy nauczyciele, a wychowawczyni klasy mojej córki- to więcej niż skarb. To, czego doświadczyłam w tej szkole, to dialog- pomiędzy oczekiwaniami każdej ze stron. Uważam wpis za niesprawiedliwy, choćby pod wzgędem stawiania zatrudnionych nauczycieli w świetle złego wyboru. Może nie znam warunków finansowych, może Wy, nauczyciele macie "swoje sprawy" (a macie zapewne), ale jako mama muszę podkreślić, że nigdy nie spotkałam się z brakiem dialogu w tej szkole i fakt, że nauczyciele kontynuują współpracę świadczy sam za siebie. Być może nastąpił błąd w komunikacji? Pani miała inne oczekiwania? Proszę podać nazwisko, albo kontakt do siebie, żeby słowa nie były puste. Pozdrawiam, Mama 602109458

Zgadzam się w 100 %

@Mama

Nauczyciele są różni.Są osoby z powołania o których można wyrazić się w samych superlatywach.Niestety jest ich niewielu.Być może miała Pani to szczęście trafić na takiego nauczyciela.Domyślam się również ,że Pani doświadczenia dotyczą klas 1-3.Natomiast co do Pani Dyrektor Jadwigi Golec to niestety prawda ,i jest to o tyle przykre ,że mówię to jako mama,której dziecko miało okazje uczęszczać do tej placówki.

Hanna

Od dawna nie zaglądacie na forum dlaczego? Czy poprawiły się nastroje?

Zgadzam się w 100% z opinia iż Pani Dyrektor ,a zarazem właściciel firmy, jest osobą niesłowną i chamską.Nie trzyma się ustaleń.Jest osobą z którą bardzo trudno się dogadać.Mowi jedno,a robi drugie.W szkole panuje kumoterstwo,zatrudniane są osoby bez kwalifikacji,bez przygotowania pedagogicznego.Jest okropna rotacja.W jednej klasie 4razy w ciagu roku zmieniał się wychowawca ,a dodam ,ze chodziło o klasę 1-3.Ukonczenie przez Panią Golec kursu „Zarządzania placówką oświatową”nie czyni z niej dyrektora.W szkole nie pracuje i nigdy nie pracowała osoba ,która mogłaby mieć ponad 30 -letnie doświadczenie w pracy w szkolnictwie.Jest to wierutna bzdura.

Mariusz
@Ania

Jakie były bezpośrednie powody tak częstej zmiany nauczyciela, czy Ci nauczyciele po prostu się nie sprawdzali? Negatywnie oceniłaś współpracę z Dyrektorem tej placówki. Może warto wykazać się dobrą wolą i po prostu wspólnie rozwiązać wszystkie problemy?

@Mariusz

Najczęściej sami odchodzili,przynajmniej taka była oficjalna wersja pani dyrektor.Żeby móc się z kimś dogadać to potrzebne są chęci z obydwu stron i uczciwe warunki.

Zostaw merytoryczną opinię o Akademia Dziecka Jadwiga Golec - Nowa Wola

• Jak się pracuje w Akademia Dziecka Jadwiga Golec?

Zobacz opinie na temat firmy Akademia Dziecka Jadwiga Golec tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Akademia Dziecka Jadwiga Golec?

Akademia Dziecka Jadwiga Golec
2.5/5 Na podstawie 14 ocen.
  • Postępu 102
    05-515 Nowa Wola