Opinie o Marek Thomas FPHU Vinceri w Sępólno Krajeńskie

counter
4 7 20 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 47 dni.

Czy Marek Thomas FPHU Vinceri zatrudnia studentów?

Adrian Nowy wpis

Korzystałem z usługi tej firmy jesteśmy bardzo zadowoleni kontakt był bardzo dobry realizacja zamówienia szybka ekipa montażowa kulturalna doświadczona i co ważne precyzyjnie i szybko wykonała montaż mebli. Zdecydowanie Polecam firmę Vinceri

Julita Nowy wpis

Poprzednie opinie raczej były pozytywne, każdy z Was ma prawo do wypowiedzenia się. Nawet jeżeli ktoś jest niezadowolony. Napiszcie jak obecnie wygląda praca w Marek Thomas FPHU Vinceri, może prowadzone są przyjęcia? Zazwyczaj poszukiwani są mężczyźni do montażu? Czy coś dla kobiet ,też się znajdzie?

irtena Nowy wpis

no właśnie najważniejsza jest ekipa, atmosfera i zgranie. może dlatego jeśli chodzi o meble biurowe macie tak świetne realizacje

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Jan

Bo jest tam ekipa wystarczalna, która tworzy team i ogarnia wszystko jak leci nie potrzeba tam wizjonerów i mądralińskich co mają dwie lewe ręce do roboty. Jak gdzieś jest dobrze to ludzie sami tam dotrą :)

dreg

abc to pewnie mddowski przydupas, zdzislaw to mala firma i szukaja konkretnych pracownikow. Meble bardzo konkretne, pana wlasciciela znam juz troche lat i to konkretny czlowiek z pasja - pokazal ze potrafi i firma funkcjonuje dobrze. W poprzedniej pracy ufal zdrajcom i to go zgubilo bo kierownikiem byl dobrym

Zdzisław

Rozmowy o pracę są szybkie czy ma pan doświadczenie w montowaniu mebli, umiejętności na maszynach cyfrowych i chęć częstych wyjazdów. Co ja mogę, że z tym nie miałem do czynienia. Gdy odpowiedziałem, że szybki się uczę to usłyszałem zadzwonimy mimo, że nie dałem im mojego numeru. Kpina a jak zapytałem o staż to skoczyło mu ciśnienie i w ogóle nie chciał więcej rozmawiać. Przestrzegam przed tym pytaniem chętnych co tam chcą pracować bo będzie pozamiatane

kibic

Przypadkowo natknąłem się na te opinie w necie i cokolwiek by nie pisali kibicuję Wam bardzo i wszystkim będę polecał. Przypomnę się o sponsoring jak się odkujecie.Z pozdrowieniami młodzi zakochani w piłce nożnej.

akakak

Firma godna polecenia.

Joanna

Godne polecenia wszystko jak w zegarku

Artur

Działamy i do przodu

Zbyszek

Pracowałem tam przez chwilę robota jak wszędzie, nadgodzin nie kazał robić był na nie uczulony. Co dobre, że zapierdzielał z nami.

karol

dobra firma polecam

Łukasz

Zrobiliśmy kilka tematów i będziemy działać dalej. Pasuje mi ich podejście do mebli nietypowych. Relacje mamy świetne i jeden kierunek na cel.

aga

Gorąco polecam. Słowni i uczciwi. PS Montażysta bardzo uroczy ;)

MS

Pracowałem z nimi kilka lat wiele się o de mnie nauczyli działali pod moimi rozkazami jak widać nauczyłem ich wiele.

koko
@MS

Dyr z MDD?

abc

Ostrzegam przed tym panem. usługi w jakości pożal się boże. dogadać się z tym człowiekiem nie da. dziwna firma/stolarnia

Michael
@abc

Mam od nich meble w całym biurowcu jestem bardzo zadowolony. Cenowo przebili wszystkich a jakościowo rewelacja. Dla mnie wykonali bibliotekę z tajnym przejściem otwieranym na pilota nikt wcześniej się tego nie chciał podjąć.

Mirek
@abc

abc po czym tak złośliwy jesteś ja mam inne zdanie. Przez moją stronę ich promuję i wszystkim polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Marek Thomas FPHU Vinceri - Sępólno Krajeńskie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

4/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Zobacz wywiad