Galeria Urody Arkadius

Podkowa Leśna

Opinie o Galeria Urody Arkadius

Kasia

Nie polecam. Fatalna atmosfera brak profesjonalizmu wsrod wlascicieli

Mała Mi

Żal mi ludzi którzy obecnie pracują w tej firmie. Tragedia i dramat, to co jest napisane w poprzednich postach to prawda. Praca po 13 godzin umowa śmieciowa ,mobbing syf,brud smród i ubóstwo. Liczy się ilość a nie jakość. Nikomu nie polecam Pani Manager pseudonim Fiona, nie kompetentna, nie potrafi zarządzać zespołem, przyjeżdża tylko żeby zrobić paznokcie itp ,niczym się nie zajmuje a bierze z tego niezłą kasę,robi przekręty i oszukuje szefostwo na kasę. Zatrudnia swoich znajomych daje im największą płacę,a stary pracownik który pracuje od początku jest gorzej traktowany. Nie wypłacają kasy,niedługo weźmie się za nic PIP. Dobrze ze byli pracownicy walczą o swoje i zgłosili to tam gdzie trzeba. Kl odchodzą i narzekają że Arkadius to totalna masówka. Omijajcie z daleka. Nie polecam. Były już na szczęście pracownik ;D

Zostaw opinię o Galeria Urody Arkadius - Podkowa Leśna

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Galeria Urody Arkadius