Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 32 dni.

Jakie są mocne strony pracodawcy Galeria Urody Arkadius?

Naomi Nowy wpis

Miejsce godne polecenia do pracy, tu można się wiele nauczyć!!

Julita Nowy wpis

Pracując w zawodzie , który się lubi to może być tylko dobrze, polecam.

Monika Nowy wpis

Polecam salony i pracodawcę. Mam bardzo dużo klientów, co świadczy o jakości obsługi i profesjonalnym podejściu do klientów. Pracuje mi się bardzo dobrze i mam nadzieję, że jak najdłużej.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Czy ktoś z użytkowników chciałby napisać na forum o Galeria Urody Arkadius w sposób merytoryczny i prawdziwy? Pamiętajcie, że takie wypowiedzi pomagają dużej liczbie osób.

Kasia2

Polecam pracodawcę jest uczciwy i solidny. Jasno określone zasady współpracy każdy wie na jakich warunkach pracuje i za jakie wynagrodzenie. Czas pracy dopasowany jest do osobistych preferencji. Grafik jest dostosowany do potrzeb personelu. Wynagrodzenie zawsze na czas.

Kasia

Nie polecam. Fatalna atmosfera brak profesjonalizmu wsrod wlascicieli

Mała Mi

Żal mi ludzi którzy obecnie pracują w tej firmie. Tragedia i dramat, to co jest napisane w poprzednich postach to prawda. Praca po 13 godzin umowa śmieciowa ,mobbing syf,brud smród i ubóstwo. Liczy się ilość a nie jakość. Nikomu nie polecam Pani Manager pseudonim Fiona, nie kompetentna, nie potrafi zarządzać zespołem, przyjeżdża tylko żeby zrobić paznokcie itp ,niczym się nie zajmuje a bierze z tego niezłą kasę,robi przekręty i oszukuje szefostwo na kasę. Zatrudnia swoich znajomych daje im największą płacę,a stary pracownik który pracuje od początku jest gorzej traktowany. Nie wypłacają kasy,niedługo weźmie się za nic PIP. Dobrze ze byli pracownicy walczą o swoje i zgłosili to tam gdzie trzeba. Kl odchodzą i narzekają że Arkadius to totalna masówka. Omijajcie z daleka. Nie polecam. Były już na szczęście pracownik ;D

Zostaw merytoryczną opinię o Galeria Urody Arkadius - Podkowa Leśna

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Galeria Urody Arkadius