Wielkopolska Akademia Nauki i Rozwoju

Poznań

Opinie o Wielkopolska Akademia Nauki i Rozwoju

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz ważniejszą rolę. Czy tak samo jest w Wielkopolska Akademia Nauki i Rozwoju? Napisz, co o tym sądzisz, ułatwiając tym samym innym osobom podjęcie decyzji dotyczącej zatrudnienia w firmie.

Aleks

Wiesz co drogi @anonim skąd Ty możesz wiedzieć jak wyglądają tutaj regulowania zobowiązań jak z daleka widać, ze nie pracujesz tutaj, bo i nigdy pewnie nie pracowałeś, jak masz coś do powiedzenia to chociaż szerzej pisz, tłumacz coś ludziom, a nie tylko tak

Bożena

Z firmą współpracowałam od 2011 roku jako szkoleniowiec, jeździłam w różne miejsca na terenie Polski. To prawdziwa przyjemność współpracy zawsze bardzo dobry kontakt, wszystkie materiały potrzebne do realizacji szkoleń dostarczone na czas,zadbanie o nocleg w bardzo dobrych warunkach dla szkoleniowca . Wsparcie na każdym etapie, w każdej sytuacji można liczyć na profesjonalną pomoc. Pieniądze zawsze wypłacane w określonym terminie. Polecam z całego serca.

pklempka@

Jako trener współpracujący z firmą WANiR mogę napisać same pozytywne rzeczy i pochwały. Bardzo dobry kontakt i załatwianie spraw "od ręki" jest dużym plusem. Wszystko było na czas, dokładnie i rzetelnie. Nigdy nie było problemów, a uczestnicy szkoleń byli traktowani priorytetowo. Zdecydowanie, szczerze i wszystkim mogę polecić firmę WANiR.

d.socha

Współpracowałem z firmą jako trener. firma rzetelna , solidna . Profesjonalnie przygotowywała materiały. Świetne wsparcie koordynatorów, solidna organizacja zarówno pod względem logistycznym i merytorycznym.Pewny płatnik. Szczerze polecam współpracę

MSL

Współpracuję z firmą WANiR od ponad roku jako trener. Jest to rzetelna i solidna firma. Wynagrodzenia wypłacane są zawsze na czas. Bardzo doceniam wsparcie koordynatorów odpowiedzialnych za współpracę przy organizacji szkoleń (m.in. przygotowanie materiałów). Polecam.

MS

Serioo!Po prostu zostaliśmy poproszeni w mailu o wystawienie opinii, stąd taka ilość w jednym czasie. Także Panie Kasit, Sherlockiem Holmesem raczej Pan nie zostanie :) Pozdrawiam

Bożena Zgoda

Współpracowałam z firmą WANiR na przestrzeni 4 lat, jako trener/szkoleniowiec w zakresie szkoleń grupowych i spotkań indywidualnych. Firma rzetelna, dbająca o komfort pracy zatrudnionych pracowników jak i osoby biorące udział w szkoleniach, wspiera w organizacji szkoleń i pomaga w sytuacjach awaryjnych - nigdy nie zapomnę klimatyzatorów podesłanych na koniec Polski :-). Terminowe rozliczanie i wzorowy kontakt z organizatorem ( zwłaszcza z Panem Łukaszem Dahms – Dziękuję za współpracę Panie Łukaszu). Z ogromną przyjemnością napisałam tą opinię ponieważ wielokrotnie wspominałam o WANIR-owskiej jakości pracy moim znajomym a tym sposobem mogę polecić współpracę szerszemu gremium, podkreślając solidność w działaniu jak również miłe wspomnienie jakie pozostawia Firma WANIR w każdym miejscu gdzie prowadziłam zajęcia.

teresaogniewska@cen.edu.pl

Współpracowałam z firmą WANiR jak trener. Firma rzetelna, dba o swoich pracowników, wspiera w organizacji szkoleń, kontakt z organizatorem bardzo dobry, terminowo wypłaca wynagrodzenie, chętnie podjęłabym z firmą dalszą wspólpracę.

Jola

Firma w pełni profesjonalna i rzetelna. Organizacja szkoleń bez zarzutu, terminowość realizacji wypłat i innych zobowiązań. Świetna współpraca pracowników firmy z trenerem.

goniaru

Współpracuję z firmą WANiR od kilku lat. Bardzo rzetelny Pracodawca. Wynagrodzenie na czas, bezproblemowa komunikacja, atrakcyjne zlecenia.Gorąco polecam.

Joanna

Bardzo rzetelny pracodawca: wynagrodzenie na czas, komunikacja bezproblemowa, ciekawe zlecenia. Życzyłabym sobie, żeby inne firmy stosowały podobne standardy współpracy.

Jerzy

Firma w pełni profesjonalna. Znakomity kontakt, świetna współpraca. Wielkopolska Akademia Nauki i Rozwoju jest jak najbardziej godna polecenia.

ez

Współpracuję z firmą WANiR od kilku lat jako trener.Jest to rzetelny zleceniodawca, wypłaca wynagrodzenia w terminie, dba o wsþólpracowników i zleceniobiorców.

ABENZ

Współpracuję z firmą od 2013 roku. To pracodawca rzetelny i uczciwy. Polecam firmę,dbają o trenerów, o poziom szkoleń oraz o właściwe wsparcie organizacyjne.

Coachinglodz.pl

Współpracuję z WANiR od 2013 roku jako trener rozwoju osobistego. Wykonałam na zlecenie WANiR prawie dwieście godzin szkoleniowych. Moim zdaniem, jest to zleceniodawca rzetelny i uczciwy. Pracownicy WANiR, z którymi współpracowałam cechują się profesjonalizmem w kontakcie z trenerem. Polecam współpracę.

Rafał

Współpraca z "Wielkopolską Akademia Nauki i Rozwoju Jakub Michałowski” z siedzibą przy ul. Przełęcz 51 w Poznaniu to sama przyjemność. Pełen profesjonalizm organizacyjny. Wszystkim szczerze POLECAM!!!

Piotr

Jedna z lepszych Firm na rynku. Wymagająca, ale i spełniająca oczekiwania. Wszystko na czas pomimo, ze realizuje zadania w całej Polsce. Solidni pracownicy w siedzibie firmy. Firma wypłacalna bez opóźnień w płatnościach. Polecam

RN

współpracowałam z firmą przy realizacji projektu, dobry kontakt, firma wypłacalna polecam

lech

Solidna firma. Rzetelnie przygotowuje szkolenia i kursy oraz rozlicza ich realizację.

Zostaw opinię o Wielkopolska Akademia Nauki i Rozwoju - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wielkopolska Akademia Nauki i Rozwoju