Opus Capita Nearshoring

Toruń

Opus Capita Nearshoring

Opinie o Opus Capita Nearshoring

Wiesz jak wygląda wynagrodzenie w Opus Capita Nearshoring? Podziel się swoją opinią. Ta informacja może okazać się bardzo pomocna!

Absolwentka UMK

Faktycznie jest tutaj średnio. Mój kuzyn jest księdzem i zarabia od 8 do 11 tysięcy złotych miesięcznie w zależności od ilości pogrzebów, ślubów i chrztów. Podatek płaci śmiesznie niski, więc ta kasa jest praktycznie na czysto. Ma bardzo dobrze płatny etat w szpitalu jako kapelan oraz zarabia na sakramentach i kropi firmy itp. Pytałam go czy mógłby mi załatwić jakąś robotę (w końcu mają swoje szkoły, przedszkola, media, uczelnie i inne biznesy) to powiedział, że może mi załatwić pracę, ale za Bóg Zapłać, czyli charytatywną. Na taką pracę to ja nie mogę się zgodzić, bo wynajmuję pokój i coś muszę jeść. To już wolę zostać w Opusie i zarobić na chleb, masło i opłatę mieszkania.

Johny

Dla studentów to wow super praca w firmie OpusCapitan , zaś nie ma najmniejszego rozwoju, programują w excelu i używają tcla . Mają gdzieś ludzi którzy w większości są na śmieciówkach ! . Jeśli ktoś coś potrafi to dostanie 3000 na łape po upływie 2 lat ale niech nie liczy aby po 5-7-10 latach dostał coś wiecej o ile szybciej go nie wyrzucą z racji oszczędności. Wyzysk w biały dzień, nie ma płaconych nadgodzin, nie ma treningów o certyfikatach nie mówiąc.

Szukasz pracy?

kika

Cytując jednego z internautów: "ObózCapita-z pasją do bezsensu" Praca sama w sobie ciekawa, szczególnie w początkowej fazie zatrudnienia, jednak z czasem jej powtarzalność może stać się uciążliwa, ale to można łatwo zmienić, zmieniając chociażby projekt, nie to jest najgorsze... Kierownictwo pozostawia wiele do życzenia, brak szacunku totalny, wg mnie zakrawa na mobbing, ale TL-y boją się postawić, mimo że nie raz widać było, opuchnięte od łez oczy, i totalną bezsilność, w poniżaniu przoduje Panna manager. Firma z roku na rok traktuje ludzi coraz gorzej, o czym świadczy nieustanna rotacja. Kiedyś wychwalałam tą firmę pod niebiosa. aktualnie nie poleciłabym tam pracy.

Zostaw opinię o Opus Capita Nearshoring - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Opus Capita Nearshoring