Opinie o RG Bogdanka w Łęczna

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie RG Bogdanka. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w RG Bogdanka o rekrutacji.

Branże: Górnictwo - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o RG Bogdanka w Łęczna

Wicher99

Nie dawno byłem na rozmowę o prace w Bogdance w biurze to było stanowisko ds promocji. Czy jest szansa dostać się do pracy tam bez znajomość? Czy ciężko się dostać do biura Bogdanki w ogóle?

@Wicher99

Przyjęcia górników wstrzymane do rg jak i do LW

siwy
@Wicher99

pytasz o lubelski w/?/ czy o Rg???????????? /tylko ze biuro w bogdance? RG ma tez biuro w Nadrybiu i Stefanowie.....czemu akurat chcsz do bogdanki?

Wicher99
@siwy

Bo blisko

lampard
@Wicher99

Ja startowałem na inne stanowisko w tym samym czasie w którym była rekrutacja na stanowisko do spraw marketingu. Mi się akurat udało więc jeśli się do ciebie jeszcze nie odezwali to znaczy że się nie dostałeś. Ja byłem na rozmowie w piątek a we wtorek dostałem już telefon że się dostałem

Wojtek
@lampard

Ile ma umowie dostales?

Lampard
@Wojtek

Nie wiem, jeszcze nie zacząłem - zaczynam od marca

MUAY THAI

TERAZ JAK SIĘ NIE MA KOGOŚ WYSOKO W BIURZE POSTAWIONEGO WLADNEGO TO O LW MOŻNA ZAPOMNIEĆ. I JAK NIE MACIE UKŁADU NIE IDZCIE DO RG SZKODA ZDROWIA CZASU I NIC Z TEGO I TAK NIE WYNIKNIE. OGÓLNIE NIE POLECAM RG I ŻADNEJ INNEJ SPÓŁKI NIE POLECAM

Przypałowiec

(usunięte przez administratora)śmieszne zarobki na stanowisku elektryka /automatyka!

Kamil

2000 zł to sa zarobki w rgb. Znajomi elektrycy z lw sie zwalniaja bo tez jest lipa patrzac na rynek pracy.

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie RG Bogdanka? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
KLINCZ

PISZECIE (usunięte przez administratora) NIE POLECAM RG BEZ KOGOŚ WLADNEGO W LW MOŻECIE ZAPOMNIEĆ O LW TYLE W TEMACIE. NIE POLECAM ŻADNEJ SPÓŁKI BO TO KPINA ŚMIECH TE WYPŁATY ICH.

Grzyb
@KLINCZ

A gdzie pracujesz obecnie bo tak doświadczonych wszędzie biorą czytałem twoje opinie na innych portalach i chyba widać że ten co dużo mówi mało robi więc szukaj pleców a nie za (usunięte przez administratora) robotę się bierz!

Teraźniejszy

Pozysk węgla zminimalizowany do 7mln ton ,automatynie na odprawie padły słowa że RGB jest spółka nierentowną,od marca koniec wydobycia weekendowego ,sciany mają jechać ratalnie, automatycznie stanie się nadwyżka pracowników z LW którzy zostaną poprzenoszeni po innych oddziałach A Pracownicy z RGB no właśnie co zrobią z pracownikami z RGB ? Taka prognoza.

Ryl
@Teraźniejszy

Jak wykorzystywanie ludzi może być nierentowne

Rylu
@Teraźniejszy

Sprostujmy wydobycie wekendowe wstrzymane jest DO MARCA (a nie od marca).inne roboty prowadzone beda normalnie tylko RYLKI nie dorobia na weekendach:)

@Rylu

wszystko normalnie tylko sciana g1 stoi na tygodniu i g5 nie zbroi sie czyli tak jak bylo

Smar

Pierdzielisz kolego (usunięte przez administratora) LW nie wysyła SMS, przy przejściu pod LW i tak są testy sprawnościowe przed badaniami

@Smar

Mało wiesz typie jak masz pierwwsza zmianę to dostajesz SMS

Bbb

NIE POLECAM NIKOMU NIE DAICIE SIĘ NABRAĆ NA SPÓŁKI

mario
@Bbb

gdzie składać papiery żeby się dostać do bogdanki

@mario

Nie da się złożyć pod Lubelski Węgiel

Mafiu

Witam jakie są zarobki eletryka pod ziemią w bogdance?

@Mafiu

W Rgb czy pod LW

marian

w RGB

Zielony
@marian

Na początek dali 3000, a ostatnia wypłata 2300...

@Zielony

Teraz za styczeń karzdy dostal ponat 4...

Rg Ryl

Są jakieś przyjęcia tera z rg do lw? Bo coś cisza ostatnio

GRP5

marian

byłem na rozmowie i zaproponowali 2 tys. na rękę gdzie o 500 zł więcej zarabiam, a ten tzw. kierowniczek chyba nigdy ciężko nie pracował tyle mam zdania o RG,(usunięte przez administratora)

BYK

górnik górnik

Witam mam pytanie jestem szarfista maszynista ile można zarobić w Rg czy wysyłali by mnie do przewozu czy inne oddziały niech ktoś coś sensownego odpisze dzięki i pozdrawiam

Brazzers

Czy w rg jest jakaś czarna lista? Tzn chodzi o to jeżeli na okresie próbnym nie przedłużyli umowy z powodu choroby to czy jest możliwość że się jeszcze raz odezwą? Czy już skreślony na amen?

Nowy 123
@Brazzers

Raczej jesteś skreślony jak byłeś na zwolnieniu . Mi nie przedłużyli po wypadku na dole , nie zgłaszałem go i byłem długo na zwolnieniu . Ale nie ma co płakać pod LW i tak się nie dostaniesz jak nie masz znajomosci .

@Brazzers

Jak w Rg już Ci umowy nie przedłużyli to daruj sobie kopalnie chłopaku..

Ruchable

Witam mam pytanie odnośnie przyjęć. Jeżeli byłem na okresie próbnym na 3miechy i nie przedłużyli mi umowy z powodów zdrowotnych to mogę już zapomnieć o wtórnym przyjęciu? Tzn jest jakaś czarna lista?

Zdroj

Mam pytanie czy ktoś dostał umowę na stale w RG? Czy jest w ogóle taka możliwość?

Rolo
@Zdroj

Hehehe kazdy pracuje ma czas okreslony. Najdluzsza jaka mialem to na 2 lata. CO RUSZ ZMIENIAJA te umowy

MOCNY

byly pracownik
@MOCNY

Ja natomiast polecam firme GRUPA CARBON.Jest to solidna firma pracuje w niej od 2 lat i jak chcesz pracowac to zarobisz godziwe pieniadze. a wczesniej pracowalem w rg to tylko zmarnowalem czas bo nie narobilem sie ale i nie zarobilem

Mario

Jak teraz z przejściem pod lw jest szansa?

@Mario

Jak nie masz pleców zapomnij. Jest 600 osób w rg i co drugi ma na wszystko uprawnienia od kombajnisty po odstawę . Jak ktoś myśli ze przyjdzie , porobi 6 miesięcy i do Lw to Sie grubo myli

Mario

A jak z kasą?

@Mario

2300-2500 dostawa na robotach od 2800 do 4000 zależy gdzie trafisz

Stefan
@Rg

Plus ok 3000 barburki placili....w tym miesiacu wyplaty u wszystkich kiepskie pon 3tys.... Brygada wkurw....

Ryl100

Trzeba być byłym pracownikiem kierownika szyszki żeby liczyć na jakas przebudowę lub kolejkę. Jak chcesz przyjść z innej firmy to nie licz na więcej niż 2000

Ryl
@Ryl100

Tak samo z urlopem byli pracownicy lintera maja urlop z dnia na dzień i bez żądania tylko zwykły. Może ktoś powinien się za ta wziąć żeby nie było tej faworyzacji

Czaban

Duzo ludzi było dzis na rozmowie w rg?

rylu
@Czaban

Czy to ważne ? Biorą każdego, nawet jeśli nie ma przyjęć, a wyślesz CV

Czaban
@rylu

No wlasnie ze nie...mnie nie zaprosili...

Nowy 4
@Czaban

Właśnie mnie też nie

Lw
@Nowy 4

To dajcie sobie spokój bo to nie ma sensu W każdej innej fizycznej pracy dostaniecie więcej

Piter
@Lw

Dziwię sie ze zatrudniaja kolejnych ludzi skoro robota sie konczy....na przebudowie gornikow jak mrowkow nie ma sie jak ruszyc...

Zostaw merytoryczną opinię o RG Bogdanka - Łęczna

• Jak się pracuje w RG Bogdanka?

Zobacz opinie na temat firmy RG Bogdanka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 63.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w RG Bogdanka?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 34, z czego 5 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 20 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

RG Bogdanka
1.5/5 Na podstawie 69 ocen.

RG Bogdanka