Opinie o PLH24hebi GmbH w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie PLH24hebi GmbH. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie PLH24hebi GmbH o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PLH24hebi GmbH w Poznań

Rafał Ł c.d

Poszukiwana listem gończym przez policję niemiecką.” „Pani X cierpi na schizofrenię a na spotkania rekrutacyjne przyprowadza ją córka. Pomiędzy atakami choroby Pani X jest wspaniałą osobą, bardzo dobrze troszczy się o pacjenta. Niestety choroba wygrywa po ok. 2-3 tygodniach pracy. Pani X ma wtedy stany lękowe, zakleja okna i drzwi taśmami, wydaje jej się, że wszędzie wdziera się trująca substancja. Córka zabiera jej potem wszystkie zarobione pieniądze. Sytuacja znana już w 3 agencjach. Uważajcie!” „Pani upiła się do nieprzytomności. Po przebudzeniu była agresywna, połamała krzesła, pozrywała zasłony, miała omamy. Syn starszego pana, niemiecki terapeuta, chciał jej pomóc i przez 2 dni rozmawiał z nią, odciął dostęp do alkoholu. Znalazła w łazience jakiś ziołowy płyn do nacierania na bazie alkoholu i wypiła go. Odmówiła poddania się leczeniu.” „Podała numer telefonu leżącego podopiecznego w internetowym serwisie randkowym i przyjmowała w jego domu odpłatnie mężczyzn. Sąsiedzi zawiadomili policję.” „Po śmierci podopiecznej nie powiadomiła rodziny ani lekarza tylko zadzwoniła po męża, który przyjechał półciężarówką i razem wynosili wszystko co się dało.” „Okłamywał dziadka, że ma chore dziecko i wyłudzał duże sumy pieniędzy.” „Fotografuje chorych na demencję w krępujących sytuacjach i zamieszcza ich zdjęcia w Internecie.” „Spił się, zabarykadował się w domu pacjenta i wykrzykiwał wulgaryzmy przez okno. Zabrany przez policję. Po 3 miesiącach ponownie zgłosił się do nas w sprawie pracy.” „Sympatyczna, miła osoba z dobrymi referencjami. Po 10 dniach upiła się przekraczając wszelkie granice ludzkiego upodlenia.” OTO OPIEKUNOWIE I OPIEKUNKI Z POLSKI!!!! I WY TU PISZECIE O ZŁYM PRACODAWCY? Nie życzę sobie żeby mi jakiś wypierd pisał o firmie w której pracuje, bo mi wstyd za takich nierobów.

Jadzia
@Rafał Ł c.d

No cóż wszedzie sa "czarne owce".zatrudniając przez internet lub telefon dużo się ryzykuje.podal Pan przykłady Skoro wszystkie opiekunki są "be"to kto u Pana pracuje?moze jakieś przykłady.. premie motywacyjne?czy tylko samo źli się do praca zgłasza?powodzenia.pozdrawiam ciezko pracujace Panie.

Rafał Ł c.d

Rafał Ł.

ty OLUS jesteś dno kompletne zamilcz menelu, bo na nerwy działasz pijaku! Takich jak ty to w Polsce w pysk sie leje i do chlewu dla świń wrzuca! Nie pisz o moim pracodawcy takie śmieci. Jak bym był jakąś alicją to bym miał cycki, a nie jaja ale ty jesteś bez jaj jak nie potrafisz sie podpisać swoim imieniem szczurzy pysku.

kinia
@Rafał Ł.

wizyta psychiatryczna potrzebna od zaraz tyle jadu, pelna desperacja u bileta aż się śmiać chce

sfrustrowana

Czytam to wszystko i mnie to irytuje. Nie ma idealnych pracodawców i idealnych pracowników. Po co pluć na siebie wzajemnie. Prawda jest taka, że PLH nie oferuje żadnych kokosów, jak płaci jakieś składki to tylko tyle co musi i ani centa więcej. Ewentualna emerytura wystarczy na waciki. Ale jak się nie czyta umowy albo podpisuje się ja w desperacji to nie jest alibi dla wylewania pomyj na firmę. Reasumując. Oferta PLH d.........nie urywa ale jak każda umowa obciąża prawami i obowiązki obie strony. Nie pasuje to nie pracuj I tyle. Ja po dłuższym okresie pracy mówię danke i na tym się kończy kontakt i moje emocje . Co myślę to myślę ale gryźć ręki, która mi dawała chleb dłuższy czas nie mam zamiaru. To po prostu byłoby prostackie. Chcesz pracuj, nie odpowiadają warunki to grzecznie podziękuj i zamknij pysk. Firmy ani nie potępiam ani nie bronię. Każdy ma swój mózg chyba że mu już go zlasowało. Jak się jest (usunięte przez administratora) życiową to trzeba winy szukać najpierw w sobie. Firmy ani nie polecam ani nie obrzydzam. Każdy działa na własny rachunek. To jak w sklepie. Dobre jakościowo produkty kosztują a tańsze mają wady. WYBÓR NALEŻY DO NAS !!!. I jak dostaniesz biegunki to możesz za swoja chytrość mieć pretensje tylko do siebie.

edek
@Rafał Ł.

a to jestes biletem desperacie ha ha, tyle jadu może do psychiatry sie wybierz

kubek
@Rafał Ł c.d

nie rozumiem dlaczego na forum wywlekane są pozytywne opinie o oszuście a te prawdziwe demaskujące oszusta, który stale obraza opiekunki sa ukrywane w jakim celu słuzy to forum

@kubek

Jak widzisz,99% negatywnych opini zostala usunieta.Mimo wszystko,wiemy jacy sa ci oszusci,naciagacze.Nie pomoga im pozytywne opinie pisane przez samych siebie.

kubek
@sfrustrowana

jak jesteście tacy uczciwi to dlaczego nie wysyłacie umowy na maila jak pracownik jest w PL. Kazda uczciwa firma powinna tak zrobić tylko wy (usunięte przez administratora) tego nie robicie. Wam tych umów dziadowskich nikt by nie podpisał. Jak już ktoś przyjedzie do achen wyda kase na bilet to popracuje żeby chociaż za bilet wydatek się zwrócił takie oszustwo i manipulacja.

kamelia
@Rafał Ł.

chłopie udaj się jak najszybciej do psychiatry jesteś niebezpieczny dla otoczenia

cedark
@kinia

.... oooooooo tak drogi Przyjacielu.

@Rafał Ł c.d

Dziwicie sie ze opiekunki pija? wystawiacie je na totalny stres bo niestety rodziny nie zawsze traktuja nas jak ludzi.bardzo czesto dochodzi do przemocy ze strony podopiecznego jak rowniez jego rodziny.kto by to wytrzymal?? sama trafilam na podopiecznego ktory sapal mi za drzwiami wchodzil do mojego pokoju i mna szarpal.prosba o pomoc zerowa wiec nie narzekajcie bo to wam sie oplaca ,jesli rodzina nie jest zadowolona obcinacie wyplate o 50 procent.pomijajac polskich opiekunow przyjmujecie kazdego z ulicy po to tylko zeby wlasnie dochodzilo do skarg zeby mozna bylo czerpac korzysci.nikt nie zyje wiecznie wiec oszukiwanie innych jest tak na prawde na chwile pocieszajace prawda?rodzimy sie bez niczego i umieramy zostawiajac wszystko.tak wiec wazne jest by po sobie zostawic dobre wrazenie mnostwo przyjaciol i mile wspomnienia.niestety wy jako frma zostawicie po sobie tylko smrod.

Jadzia Nowy wpis
@Rafał Ł c.d

Czy PLH24hebi GmbH oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Zuzanna Nowy wpis

Po przeczytaniu opinii o tej firmie odpuszczam swoją kandydaturę:)

na prawde??? hahahahah

@MM

wiem ze piszesz prawde sama sie przekonalam jak funkcjionuje ta firemka od 7 bolesci.napisalam "naprawde? hahaha " bo zdziwilam sie ze ktos w koncu napisal co mysli

kama.olszewska0@wp.pl
@MM

Nie pracuję z tą firmą,ale zawsze z zainteresowaniem czytam opinie.W Niemczech jako opiekunka pracuję cztery lata i niestety rzeczywiście podopieczni lub ich rodziny łamią wszelkie zasady,czasem daje się wypracować porozumienie,wtedy pozostaję na wiele miesięcy,czasem trzeba opuścić sztelę.Firmy dla swojego dobra przyjmują zasadę że to wina opiekunki,jak coś nie gra.Jedbak nie może to być usprawiedliwieniem dla alkoholu w pracy...

Katarzyna
@kama.olszewska0@wp.pl

No tak bo jak się na coś umawia to trzeba się stosować, a raczej spożywanie alkoholu domyślnie w umowie jest chyba "zawarte" jako czynność niepożądana. No ale firma podobnie się nie wywiązuje według mnie, bo powinna zapewnić godne warunki, właściwie zweryfikować daną rodzinę lub natychmiast reagować. No to w takim razie jak to ustabilizować?

Justyna
@MM

Przepraszam czytałam pani opis tej firmy to znaczy że dają opiekunki na minę zastraszają nie wypłacają wynagrodzenia Justyna Ludkowska

MM Nowy wpis
@Justyna

Justyna,oczywiscie oszukuja ile sie da a opiekunki cicho siedza zeby nie wyladowac bez wyplaty.o bonusach trzeba zapomniec wszystko zabieraja mowiac ze rodziny nie wpacaja a ja wiem ze wplacaja.mozna by bylo duzo pisac wiec krotko mowiac NIE POLECAM !!!! TRZYMAJ SIE OD NICH Z DALEKA !

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie PLH24hebi GmbH? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Opieka nad seniorami Niemcy
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Poznań
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
X

O godzinie 13 nie ma już kontaktu z firmą jest tam tylko jedna osoba do kontaktu która nie odbiera telefonu katastrofa chciałam podać do siebie dwa numery tel nie ma takiej możliwości chciała tylko e-maila nie wiem po co jeżeli i tak nie jest w stanie wysłać tam umowy do wglądu chyba że chciała mi swój anons przesłać ???? ciekawe co na to szef firmy

X

Niezła ściema jak tylko wpisałam opinie z roku 2022 po moim wpisie ktoś wrzucił pozytywny wpis z 2021 roku ????

Elzbieta

Dziękuję przeczytałam opinie przynajmniej nie będę czasu tracić oraz dzięki wam można oszczędzić sobie wiele stresu rzeczywiście żeby podpisać umowę trzeba dostać się do Aachen ?podejrzana sprawa niestety wiele osób jest poprostu złapana w sieci i żeby odbić sobie za bilet idzie na te warunki nie podoba mi się manipulacja z jakimś dojazdem do Aachen zamiast wysłać umowę do wglądu na e-maila pozdr

Natalka

Jedni pisza na temat firmy żle, ale inni piszą bardzo dobre opinie. Uważam że firma zatrudnia na bardzo dobrych (niemieckich) warunkach i opłaca składki emerytalne od 1300 euro! co jest bardzo ważne dla kazdego pracownika. Niestety śmieciowe umowy jakie obecnie oferuje wielu pracodawców nie zapewnią emerytury w przyszłości lecz gotówkę którą się wyda. Pracuje w Plh24hebi już całe lata i mam zapewnioną chociaż minimalną emeryturę. Polecam firme bo jest jak najbardziej w porzadku i to nie prawda co tu niektórzy wypisują. Dostaję na czas pieniadze (a nawet wcześniej) i mam wszystko czarno na białym. Polecam! Natalka.

@Natalka

prawdopodobnie nie czytasz ze zrozumieniem albo nie znasz niemieckiego ,nie wypisuj bzdur i nie wprowadzaj w blad ludzi ktorzy chca uczciwie pracowac !

Jaka umowa obowiązuje w PLH24hebi GmbH podczas okresu próbnego?

ania hania

umowa po niemiecku podpisujesz ja dopiero na miejscu pracy jesli okaze sie ze miejsce pracy (usunięte przez administratora)ne to wracasz na swoj koszt .tyle firm na rynku a wy pracujecie u (usunięte przez administratora)

Pamiętam, że firma prowadziła niedawno rekrutację na Opiekunka Osób Starszych. Czy komuś udało się zdobyć pracę i może się podzielić wrażeniami?

ania hania

chcesz wrazen? zatrudnij sie w tej firmie....

Ewa Konieczna

Bardzo dobra opieka koordynatorów na miejscu pracy, plan w jezyku polskim, miła atmosfera w pracy, dobra i punktualnie wypłacana wypłata, opłacili mi podróż. Jak najbardziej polecam firmę. Nawet są oferty pracy w języku polskim! Nie rozumiem po co pisac kłamstwa na firmę to nie prawda co piszecie... Pozdrawiam Ewa

Zuzanna
@Ewa Konieczna

Jest tu wiele obszernych opinii o pracy z PLH, ale nie dostrzegłam nigdzie sum zarobków. Może od Ciebie dowiem się, jakie stawki i w jakim systemie mają opiekunki starszych osób w tej firmie?

Zapomnij.
@Zuzanna

Te piesni pochwalne sa pisane przez te sama osobe. Mozna sie domyslic kogo.

Gabriela
@Zapomnij.

Hm, dlaczego tak uważasz? Czy Ty masz inne zdanie odnośnie pracy w PLH24hebi? Możesz napisać coś więcej, podzielić się swoją opinią? Jak długo i na jakim stanowisku pracujesz w firmie?

@Zuzanna

1300 euro ,zero bonusow bo te bonusy zabiera szef nie polecam tej firmy jesli ktos z tej firmy jest zadowolony to zapewne cieszy go(usunięte przez administratora)zarobek albo wlazi do (usunięte przez administratora) bo ma nadzieje ze jest kims waznym dla przedstawicieli firmy.stanowczo nie polecam!!! pani o (usunięte przez administratora) na czole najpierw zaprzyjazni sie z toba a potem (usunięte przez administratora)i ci wyplate rysykujesz? powodzenia

karo

(usunięte przez administratora). (usunięte przez administratora) nie wiem ile ludzi mus sie nabrac na ich (usunięte przez administratora) zeby ludzie przestali sie nabierac na ich (usunięte przez administratora) to człowiek samo (usunięte przez administratora) charakter jak u diabła a (usunięte przez administratora)to diabeł to sześcianu omijajcie ich z daleka dobrze radze

Teresa

Pracowałam w firmie dosyć długo, przez ten czas zdołałam dowiedzieć się jak bardzo firma (usunięte przez administratora) swoich pracowników. Zacznijmy od premii, które są wpłacane dla pracownika przez rodzinę do firmy (potwierdzone przez sama rodzinę, wiec nie jest to wyssane z palca) a firma na samym początku oznajmia, że nie otrzymujemy żadnych premii świątecznych, jakie oferowane są w innych firmach, niby dlatego, żeby nie płacić podatków, a oni robią to z troski o nas. To ściema. W firmie, w której teraz jestem dostaje większa wypłatę niż w plh24 plus premie na wszystkie święta, Pani Alicja ewidentnie mierzy większość pracowników swoją miarą, myśląc, że jesteśmy głupi i wiedząc, że wielu z was nie zna języka i nie dogada się z rodzina w takich sprawach, a wychodzi na to, że jest nas kilku, co ten język zna bardzo dobrze. Pracowałam w miejscu, w którym według Alicji, ciagle błagali o podwyżkę DLA NAS, z troski, żebyśmy to my dostali więcej pieniążków i ciagle twierdziła, że rodzina to świnie i dusi grosze, że takiej podwyżki uzyskać nie mogą, kolejna ściema. Rodzina dała podwyżkę firmie dla nas, a później z ciekawości zapytali się nas pracowników czy dostajemy większą wypłatę od firmy, bo wpłacili więcej pieniędzy, a jak usłyszeli, że NIE, to powiedzieli, że to śmiechu warte, że firma okrada swoich pracowników i że więcej nie dadzą zrobić się w konia i rodzina zdecydowała się nam dawać duże pieniądze do ręki zamiast dawać firmie, która zagarnia to do swojej kabzy. W innych firmach otrzymujemy kartę potwierdzającą ubezpieczenie, w plh24 trzeba dopraszać się o zaświadczenie o ubezpieczeniu, bo przecież oni są tacy zapracowani, a to powinien być priorytet. Kolejna rzecz. Jeżeli ktoś jest na miejscu pracy, a podopieczny umrze, to firma mimo wszystko otrzymuje wynagrodzenie za cały miesiąc od rodziny, które to zagarnia dla siebie, a pracownikowi płaci do dnia, w którym zmarł pacjent, tą informacje również uzyskałam od rodziny, w której pracowałam. Pani Alicja, jest zwykłym pionkiem, ale (usunięte przez administratora) ma we krwi, robi nam łaskę, bo nie ma innego wyboru, musi ciężko harować, żeby złowić jak najwiecej głów, które może ograbić na kasę, żeby to jej król (szef) mógł wozić się dobrym samochodem, a ona cieszyć się, że ma co jeść. To również potwierdzone info, kilka osób było już u niej w domu, po tym jak nie została ustalona konkretna data przyjazdu i rozpoczęcia pracy, a firmie szkoda pieniędzy na hotel dla pracownika. Są osoby mające dobry kontakt z P.Alicją, która uważa, że potrafi analizować każdego człowieka, który w jej mniemaniu jest głupi i można nim manipulować, ale to ona sama jest żywym przykładem jak łatwo manipulować JEJ głupotą i wyciągnąć od niej wiele informacji, które mogą pogrążyć firmę, szef nie wie jak beznadziejnego pracownika posiada pod sobą, w osobie swojej fake żony, kiedy przejmie obowiązki firmy możemy być pewni, ze okradnie wszystkich pracowników i zamknie ją. Owszem osoby, które trafia na dobre miejsce, gdzie rodzina jest poczciwa i nie potrzebują wiele, uznają firmę za dobrą. Bo sama byłam również i w takich miejscach. Jednak zastanawia mnie to dlaczego Pani Alicja tak (usunięte przez administratora) w sprawie premii, powinno być jej wstyd za okradanie ludzi, bez których firma by nie istniała, nie ma szacunku do swoich pracowników, ale to pewnie przez to, że szef się nad nią znęca i sama chce poczuć trochę władzy. Polecam poszukać innych firm, które to dbają o swojego pracownika. Zanim Pani Alicja odpowie na opinie, że jest to pewnie konkurencja, albo, ze ja jestem alkoholikiem to po dowody zapraszam pisząc na maila „teresabien@int.pl” może więcej osób się zbierze, żeby zrobić porządek z tym bałaganem jakim jest ich firma. A co do alkoholizmu, świadomie przyjmujecie takie osoby, po to tylko żeby ich okradać za niewywiązanie się z obowiązków, wiec wstydźcie się hieny, bo inaczej was nazwać nie można, Pani Alicja to pewnie nieboszczykowi by z ucha wypiła, jej wygląd idealnie odzwierciedla jej podłość i pazerność wobec pracowników, przez ten wygląd rodziny tez nie traktują jej poważnie. No cóż przecież jest zwykłą sekretarką, wiec czego by tu wymagać, nie ujmując sekretarkom oczywiście, Pani Alicja niestety należy do tych najgorszych, z którymi zdarza się nam mieć styczność i nie robią pozytywnego wrażenia. Szkoda tylko, że ona nic z tego nie ma, poza dachem nad głowa, jedzeniem i dodatkowymi obowiązkami w opiece nad szefem dalej pracując jako opiekunka, żeby zarobić na swoje utrzymanie.Ps. Proszę przestać straszyć pracowników, że udostępni Pani kompromitujące materiały na ich temat, bo to jest karalne, ale w razie potrzeby my również mamy dużo materiałów, które mogą was pogrążyć. Usuwanie komentarzy nie zmieni opinii o waszej firmie, tylko się Pani kompromituje. Proszę również pamiętać o rodo. Pozdrawiam

@Teresa

Pani "szefowa" hmm gdyby jej otworzyc czaszke zobaczylibysmy drucik zamiast mozgu a gdyby ten drucik przeciac to odpadlyby jej uszy ! sztuczna kobieta jak jej namalowane na czole brwi a co do firmy plh24 hebi to stare powiedzenie mowi " dopoty dzban wode nosi dopoki mu sie ucho nie urwie" (usunięte przez administratora) przez ta firme piszcie aby nikt inny sie nie nadzial.brawo Teresa za odwage.

anna

czytam i widze tu post napisany w 2018 roku wyglada na to ze nic sie w takim razie nie zmienilo.nie dawno pracowalam w tej firmie i to prawda ze p.alicja rzadzi sie jak szara ges i dobre miejsca pracy daje znajomym.i nie sa to polskie opiekunki... polki sa wykorzystywane i za byle kurz na parapecie odbieraja polowe wyplaty.nie wolno sie upomniec o swoje bo sie traci robote niestety to tylko czesc o ktorej napisalam gdybym chciala opisac wszystko to wlosy zajerzyly by sie na niejednej glowie .nie polecam wspolpracy z ta firma .gdziec ktos tu napisal ze nie powinno sie gryzc reki ktora cie karmi ,ktos kto to napisal chyba postradal rozum bo tak na prawde to dzieki naszej charuwie to oni p alicja i pan szef maja co jesc i czym jezdzc.

Jak się pracuje z ludźmi z PLH24hebi GmbH?

Witam Będę składać pozew przeciwko tej firmie. Byłam ofiarą ich przemocy psychicznej i seksualnej. Proszę wszystkich klientów i pracowników bo mail: anichmejl@mail.co.uk

gama

Nie otrzymałam wydruku elektronicznego o dochodzie z tej firmy. Po tygodniu złożyłam wypowiedzenie, zostałam wpakowana na ofertę -minę! Po 3 tygodniach pracy nie mogłam się doprosić Lohnabrechnung! Po 2 latach, kiedy musiałam się rozliczyć z osiągniętego przychodu w tej firmie, p.Alicja i szef powiedzieli, że po 2 latach nie mają już dokumentu i są zbyt zajęci na wysłanie Lohnabrechnung na e-maila. Myślę, że nie zapłaciła p.A. składek po kilku dniach wypowiedzenia, stąd nie mają mojego Lohnabrechnung. Zdecydowanie Nie polecam tej firmy!!!

Pracownik firmy
@gama

Pani Jadwigo R. otrzymała pani od nas miejsce pracy bardzo dobre i spokojne z osobnym mieszkaniem i sporym czasem wolnym. Po trzech dniach pracy napiła się pani alkoholu i musiała opuścić miejsce pracy. Wydruk elektroniczny otrzymała pani od nas 3 razy! Który pani zagubiła, czy mam oficjalnie pokazać maile tu i teraz na forum dla czytelników? Mogę również, jeśli pani się tak domaga udostępnić opinię naszego klienta, gdzie potwierdził on stan pani nietrzeźwości na miejscu pracy? To bardzo jest niegrzeczne z pani strony co wypisuje o firmie… proszę lepiej zadbać o własna opinię, bo jak na razie to ma pani problem alkoholowy. W załączniku przesyłam dowód, że elektroniczne wydruki zostały do pani wysłane niech sobie ludzie poczytają jakie kłamstwa pani tu wypisuje. Załącznik z kopia maila do pani znajduje się pod spodem.

TAK

Tak, polecam, bo uczciwi.

Opiekunka

Firma porządna, polecam. Pracuje juz długo, mam punktualnie płacone i jestem ubezpieczona, wszystko jest ok. Pomoc koordynatorek jest naprawdę super, dziewczyny sie starają jak moga. Polecam firmę wszystkim u nich jest całkiem inna jakośc pracy niż w przypadku polskich agencji. Emilia

Anonym

Nie pracuję już w tej firmie bo zdrowie mi nie pozwala. Ale polecam. Z umów się wywiązywali. Powiem więcej. Nie jestem ideałem. Nikt z nas nie jest ideałem chociaż jak czytam te wasze wpisy to się zastanawiam gdzie są te anioły które się czują pokrzywdzone przez Info i Alicję. Oni mieli świadomość tego co było moją mocną a co słabą stroną i tak dobierali mi miejsca pracy. Krytycy. Pilnujcie się w swoje głowy. Zachowujecie się jak Kargule i Pawlaki. Ingo jest szefem i wszystko organizuje. Jak dajecie plamę to on to bierze na klatę. Załóżcie sami takie firmy. To jest wielki rynek w Niemczech. Pokażcie jak funkcjonuje ideal. Nie kasze firmie PLH24 bo to nie mój biznes. Tylko obiektywnie na to patrzę.

Karol
@Anonym

Pamiętasz może, czy firma ta preferowała zatrudnianie również osób bez doświadczenia zawodowego? Chciałbym ustalić, czy tego typu pracownicy również są chętnie przyjmowani.

@Karol

Tak. Ja zaczynałem jako zupełny żółtek. Jak się pracy nie boisz to dasz radę.

@Karol

Musisz mieć tylko chęć do pracy i serce dla ludzi którzy często nie są już sobą. Demencja Alzheimer robią duże spustoszenie. Ktoś był całe życie dusza człowiekiem, dobrym człowiekiem i jak go to (usunięte przez administratora) dotknie to czasem zamienia się w zgryźliwego starucha. Ale dalej jest to człowiek. I potrzebuje pomocy z zewnątrz bez której nie da sobie rady. I tu musi trafić na opiekuna z sercem. Nie chodzi o to żeby płakać nad chorym i dać się terroryzować. Trzeba znaleźć balans. Zdrowy balans. Ilu z nas mając zwykłe przeziębienie jest nieznośne dla rodziny. To dobra praca. Może tylko trochę za słabo opłacana. Ale taki jest rynek. Chętnych do pracy dużo, nawet za mniejsze pieniądze. Polecam tylko uczyć się języka. W pracy lżej i inaczej Cię potraktują.

Achtung !!

Serdecznie nie polecam. Ciezka tozmowa z pracownica biura. Sama nie kto z kim, gdzie i za ile. Kilka dni przed napisala mi, ze zlecenie nieaktualna i kazala miesiac czekac, bo moze sie zwolni. Do tego te wykrzykniki w mailu. A z tego co sie dowiedzialem po grupach na fejsie to maja sztele miny. Omijac jak zaraze.

Jacek
@Achtung !!

Jak przebiegała Twoja "ciężka" rozmowa z pracownikami biura? Wiesz czy inne osoby miały podobne sytuacje? Twoje informacje mogą pomóc przed wysłaniem CV do firmy.

Jacek

Chyba mnie z kimś mylisz

Zostaw merytoryczną opinię o PLH24hebi GmbH - Poznań

• Jak się pracuje w PLH24hebi GmbH?

Zobacz opinie na temat firmy PLH24hebi GmbH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PLH24hebi GmbH?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 2 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

PLH24hebi GmbH