Grupa Optima Sp.z.o.o

Wrocław

Opinie o Grupa Optima Sp.z.o.o

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz ważniejszą rolę. Czy podobnie jest w Grupa Optima Sp.z.o.o? Napisz, co o tym sądzisz, ułatwiając tym samym innym osobom podjęcie decyzji dotyczącej pracy w firmie.

janusz

złodziejstwo. wystarczy spojrzec na Sorbiana. oszukal wielu ludzi. Typowy zlodziej i cwaniak

POPEK

Witam byłem pracownikiem firmy Grupa Optima .Szefostwo wcale nie zna się na prowadzeniu firmy budowlanej nie polecam pracy w tej firmie.Znakomite opinie na temat rzetelnej firmy wystawia sam szef ha ha.NIE POLECAM PRACY W TEJ FIRMIE.

kierownik budowy

Witam .... Jako pracownik firmy Grupa Optima, mogę powiedzieć jedno - pracuję w tej firmie ponad 2 lata...... znam kilku pracowników którzy pracują ok 3 lat i powiem tak - proponowano mi pracę w innych większych firmach , lecz tam nigdy nie będzie takiego zaangażowania szefostwa jak w tej firmie i nikt mi nie powie że Pani Prezes czy nasz przełożony jest nie uczciwy - życzył bym wszystkim takiej pracy . Pozdrawiam

Marcin0028

Firma solidna i rzetelna, dobra atmosfera w pracy, wynagrodzenie wypłacane w 100% bez żadnych problemów. Polecam jak najbardziej.

danbar123

Jak widać na załączonym obrazku, przez prawie 3 lata działalności nie mieliśmy żadnej negatywnej opini. ....... jedyne co mogę dodać to, to że niezmiernie mnie to cieszy gdyż takich ludzi jak Pan szybko się weryfikuje i juz niema w firmie ☺

Oszukany

Pracowałem W tej firmie przez 2 miesiace, bez umowy, a teraz musze sie o moje pieniadze upominac. Szanowny Marcin Sorbian odwleka.spotkania i obiecuje złote góry. Tak naprawde to odradzam komu kolwiek wchodzenie w układ z nim i jego żoną. Dorabiaja sie na czyjejs krwawicy. Po krotce zbieraja profitY. OSTRZEGAM!!!

Zostaw opinię o Grupa Optima Sp.z.o.o - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Grupa Optima Sp.z.o.o