Opinie o Amberline Sp. z o.o. w Kołobrzeg

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Amberline Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Amberline Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Materiały budowlane - produkcja tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Amberline Sp. z o.o. w Kołobrzeg

Nirvan

Podsumowując moje niedługie doświadczenie z firmą, nie miałem nigdy do czynienia z firmą bardziej nieprzyjazną pracownikowi. Przyzwalanie na obsługę maszyn przez pijanych pracowników, wyzwiska pomiędzy pracownikami a kierownictwem a wisienką na torcie jest odklejona "kierownik" której nastrój i nastawienie do podwładnych zmiana się jak w kalejdoskopie. Pragnę również wspomnieć o braku BHP czy jakiegokolwiek przeszkolenia stanowiskowego. A nad tym wszystkim stoi prezesina która ma kompletnie gdzieś co się dzieje poza jej biurem xD Żart a nie firma

nowy

Mam pytanie co do kierowników brygadzistów,słyszałem o niejakim czarnym Jacku?niby cham i lubi pomiatać ludzmi,czy ktoś tam pracuje i czy to prawda

@nowy

Co Ty piszesz za głupoty ,jeśli o tą samą osobę chodzi czuli czarny jac.Jedyna osoba w tej firmie która coś robi dla tei firmy i pracowników jest wymagający ale spoko gość dla uczciwie pracujących.

Gabriela Nowy wpis

Myślicie, że do dziś atmosfera i ogólna kultura pracy nieco się zmieniła? Zastanawiam się czy pracownicy maja już do siebie nieco inne podejście nic to opisane z parę miesięcy temu, zwłaszcza ze teraz niedawno wystawiono ofertę dla konstruktora do działu aluminium. Możecie o nim napisać cos więcej? jakie wychodzą zarobki?

Nirvan Nowy wpis

Nadia Nowy wpis

Pan komórka? Dostajecie je w formie niezbędnego sprzętu do pracy? jakieś laptopy także? w ofercie dla doradcy było cos napisane o niezbędnych narzędziach, co do teraz składa się na ich pulę?

Kobieta

O pracy kierowcy nikt w ostatnim czasie nie pisał? Upewniam się, bo teraz oferta na C+E jest wystawiona i to z trasami na różne kraje. Pierwsze co się rzuca w oczy to fakt, że wynagrodzenie ma być negocjowane na rozmowie rekrutacyjnej. No to Panowie, pochwalicie się jak to mniej więcej wychodzi? Ile mój partner może na spokojnie powiedzieć, żeby się dopasować do bieżących standardów? I jaka macie przy tym ocenę aut i samych w sobie tras?

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko PRACOWNIK PRODUKCJI w firmie Amberline Sp. z o.o.? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU

ZakreconyMarian

Najlepiej wjechać na czlowieka ze względu na to że sięga po telefon, masakryczna firma skoro nawet WC człowiekowi liczą xd może zamiast latryn powinna powstać baza do zmiany pampersów. Wydaje mi się że stare wygi w tej firmie ustawione pod butem jednej osoby ustalają co kto i kiedy ma prawo robić. Skąd osoba która udostępniła taki post może wiedzieć co akurat ten "Kosior" robił.

Jeżeli są takie sytuacje, to jest to niedopuszczalne, takich osób jest pewnie więcej i tak nie może być, ktoś powinien wyciągnąć z tego wnioski. Skupcie się lepiej na pracy.

nowy

Dawid
@nowy

No wiesz? Tak kogoś oceniać wcale go nie znając? Wybierasz się tam do pracy że robisz taki research? Jakbyś coś wiedział to daj znać bo ja też chce aplikować.

@Dawid

Spokojnie, nie ma żadnego Czarnego Jacka, nie wiem po co ludzie mówią takie rzeczy...

@nowy

Kto to jest T. S. Komentarze tragedia. Pracownik? Proszę o opinię, bo chce tu aplikować do tej firmy, ale już nie wiem, czy mam na niego uważać, czy jak?

H
@Kandydat

TS to największa (usunięte przez administratora) w firmie. Uważać musisz o tyle, żeby się z nim nie zadawać.

@H

A z jakiego powodu? To każdy tutaj go unika?

@H

TS to spuer człowiek, pomógł mi.

Agnieszka
@qwerty

A w czym Ci pomogł? Czemu macie w ogóle odmienne zdanie o nim?

Stały
@Handlowiec Amberline

Dawid nie znam ciebie ale coś tu kręcisz. Pracuje tu niedawno ale wiem że pracuje tu Jarek muwią na niego Czarny, jesteś kłamca. Słyszałem jak odzywa się do pracowników i do mnie! (usunięte przez administratora) nieroby,jak wam nie pasuje to (usunięte przez administratora) ja tu rządzę a nie Tomek. Zapytajcie pracowników, to posłuchacie sobie. Mam nadzieję, że pani prezes wyjeb... (usunięte przez administratora) z wielkim hukiem. A co do TS dobrze mi się z Nim współpracuje, lubi ploty, mącić, ale mówię tylko o sobie. Czarny śmieć!

@Stały

No cóż... Słabo atmosfera tutaj z Twojego opisu wygląda. :( Szkoda, że takie podejście jest... Piszesz, że masz nadzieję na reakcję Pani Prezes a to ona o tym jeszcze nic nie wie czy raczej oko przymyka?

Pan

Prawda

Seba
@nowy

To nie jest czarny Jacek tylko czarny jarek,i on nie jest już czarny ponieważ częściowo osiwiał ze starości,czasami się farbuje.Pomiata ludźmi bo to taki kierownik? z przypadku,konkretnej wiedzy brak,umiejętności kiepskie,inteligencja udawana,kombinuje jak się na stołku utrzymać to i pomiata ludźmi,udaje groźnego,ale nie szukaj tam pracy,nie warto.

@qwerty

Jak były czasy COVIDu, a były zwolnienia z Hoteli to mnie zatrudnił w Amberline.

@nowy

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Amberline Sp. z o.o.?

Osa

Może ktoś się wypowie na temat picia, smrodu, zapachu na aluminium i PCV! Obok niektórych ludzi nieda się pracować. Piją, niemyją się, gdzie higiena na stanowiakach pracy, może zaprośmy kierownictwo do pracy z niektórymi ludźmi, ciekawe ile wytrzymają? Alkohol to normalność i smród skarpet i butów padlina. Błagam wstyd!!!Jako kobieta błagam o higienę, wstyd mężczyźni z firmy!!!

Czy w Amberline Sp. z o.o. wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

An

No niestety zapytaj ludzi! Nieważne czy pracujesz tydzień cze 10 lat jesteś tak samo doceniniay, Twoje doświadczenie nie gra roli przy wypłacie, ale to się Zmieni bo ludzie niechcą tam pracować przez pseudo kierownika!!!

@An

Czyli czekaj. Padła właśnie sugestia na pozytywną perspektywę odnośnie zmian? Co masz przy tym tak właściwie na myśli? Staż pracy nie jest doceniany na Twoje oko a sam wynik? Co z jakimiś premiami?

Przestańcie pisać bzdury na temat kogokolwiek czy to firmy czy pracowników polecam przyjść i przekonać się samemu o firmie czy kierownikach itd.Czytałem te wszystkie opinie i niewiedziałem co zrobić ,przyszedłem zatrudniłem się i co i jestem pozytywnie zaskoczony ,nie płacą za siedzenie ale jest luźna atmosfera na stanowiskach swoją pracę wykonuję i jest naprawdę spoko.

Dobry

Co Wy tu wypisujecie, prawda jest taka. Dopiero co zwolniłem się z tej i widziałem ile przez dwa miesiące ludzi się przez tego pseudo kierownika czarnego się zwolniło, Krzyki nakazy zakazy rozkazy większość niezwiązana z pracom. Polacy Ukraińcy dużo odeszło sprawdźcie w kadrach i dopiero piszcie. Mieli mi przedłóżyc umowę, ale sam nie chciałem Taką prawda i tyle

@Dobry

Czyli w tym momencie twierdzisz że są braki czy po prostu rotacja jest spora? jest obłożenie kandydatami czy już nie ma kto przyjść pracować? pytam bo niby są ogłoszenia na stronie ale myślałam że to takie otwarte bo są na różne stanowiska. Swoją drogą to wiadomo ile osób tutaj pracuje właśnie w tych kadrach albo w HR? zastanawiam się ile mają roboty w związku z rotacją i jak dobrze im za to płacą

Dobry
@Joanna

Chyba nie kumasz.!praca ok i jest jej dużo ale atmosfera i zarobki stworzona przez pseudo farbowanych kierowników jest beznadziejna. Żadna rotacja nikt tu nie chce pracować. A szacunek do długo, paroletnich pracowników jest żaden i tyle. Słabo płacą, nawet jak pracujesz na kilku stanowiskach to płaca jest taka sama nie doceniają stałych pracowników którzy coś umieją a zwłaszcza na aluminium w końcu sami zostaną że stałymi (usunięte przez administratora)i też nie wiadomo. Zero doceniania. A w kadrach i tak mało ludzi do pracy jedna Sama pracuje Szacun

@Dobry

Na kilku? I np., jak to organizacyjnie i płacowo właśnie wygląda? Chodzi mi teraz o to czy każde w miarę równo jest opłacane czy po której stawce byłoby to wtedy liczone? Ludzie próbowali się upominać wprost o "swoje" czy to tylko na forum tak?

Czy w Amberline Sp. z o.o. występują paczki/bony świąteczne?

śnięty mikołaj

Występują,jak sobie sam przyniesiesz:-)

Dobry gość

Cześć. Jak teraz jest w Amberline? Co możecie powiedzieć o firmie, od kogo trzeba się jak najdalej trzymać, na co uważać i td? I jakie wynagrodzenia?

Prezes
@Dobry gość

Trzymaj się z dala od " Pudziana" mały zakompleksiony chłopiec. A resztę jakoś ogarniesz.

Pan
@Prezes

Arkadiusz nie przesadzaj, chłopak próbował Ciebie coś pewnie nauczyć, a Ty mądrością nie grzeszyć. Mnie coś tam nauczył i daje radę. Pozdro Pudzianowski.

@Dobry gość

Jacek to wspaniały człowiek.

Handlowiec Amberline

Nie rozumiem tych negatywnych opinii, na obecny moment w firmie pracuje się super! Dobra atmosfera, dużo można się nauczyć, praca z zagranicznymi rynkami. Polecam!

Agnieszka
@Handlowiec Amberline

To na jakich rynkach działacie, jeśli można wiedzieć? :) Pewnie jakieś języki macie wymagane, czy tylko angielski?

@Agnieszka

Niemcy, Skandynawia, Włochy, Francja, USA itd. :) Dobry angielski powinien wystarczyć, chociaż wiadomo że np niemiecki jest dużym atutem

@Handlowiec Amberline

A oprócz języków jeszcze jakieś porady masz odnośnie jakiś umiejętności, które warto sobie doszlifować przed rozpoczęciem kariery tutaj?

Qwerty

Tam pracują najlepiej wykfalifikowani specjaliści. Wspaniali ludzie, na których można liczyć nawet w najcięższych czasach. Produkty firmy AMBERLINE są bardzo dobrze wyprodukowane z największą starannościią.

Pedras

Witam jestem byłym pracownikiem i z całego serca nie polecam tej firmy z tego względu ze kierownicy chodzą jak dzieci we mgle chcieliby żeby najlepiej tyrać po 10- 12 godzin i 8 w soboty zero ładu i składu a brygadziści zamiast pomoc przyuczać to tylko podpierdzlaja do szefowej żeby wejść w tyłek .

Zuzanna

Może ktoś podzieli się swoją aktualną opinią na temat pracy w Amberline? :) Widziałam sporo ofert na ich stronie internetowej i zainteresowało mnie stanowisko pracownika produkcji. Czytałam, że wynagrodzenie jest uzależnione od doświadczenia - na ile może w takim razie liczyć osoba, która posiada roczny staż pracy?

Monter z doświadczeniem

Witam nie polecam tej firmy kiedyś w niej pracowałem wszystko jest powalone układy konfidenci którzy tylko czekają żeby polecieć do prezeski i nakablowac na drugiego nie ma kompletnie zgrania pan T.S chciałby żeby ludzie pracowali najlepiej przez cały czas po 10 12 h i w soboty jest liczona przez pana T.S jako zwykły dzień w którym powinno się pracować 8 h minimum słabe wynagrodzenia a przede wszystkim nie umieją ustalać grafików i zażądać ludzi nie poleceń!!

Dawid
@Monter z doświadczeniem

Rozumiem, że nie masz zbyt dobrych doświadczeń jeśli chodzi o zatrudnienie, ale od czasu kiedy tam pracowałeś mogło się wiele zmienić. Czy podczas Twojego zatrudnienia umowy o pracę były zawierane na czas określony, czy raczej zlecenie?

Jason
@Dawid

Ale z (usunięte przez administratora) wypowiedź , zauważ proszę ile czasu dzieli Rocco napisałeś od tego co zostało napisane przez kolegę powyżej . Jakoś wątpię aby w tak krótkim czasie cokolwiek mogło się zmienić . No wisienka na torcie to zapytanie o rodzaj umowy w obliczu (usunięte przez administratora)pracownika na kasie za sovoty

Czy często w firmie Amberline Sp. z o.o. zdarza się rekrutacja wewnętrzna?

Nieśmiała

Wejście się za brygadzistów działów. Nic nie przhuczaja a do kierownictwa (usunięte przez administratora) ze nic nie umiesz. A jak cię (usunięte przez administratora)do kierownictwa to się cieszą (usunięte przez administratora) wie z czego.

filozof

Nie rozumiem, skoro jest tak źle to można zmienić pracę. Chyba, że konkurencja tak inspiruje do oskarżeń?

@filozof

A ty kim tam jesteś kkmfindentem. (usunięte przez administratora) liżesz prezessce.

Nieśmiała

Dają ogłoszenia, że potrzebują do pracy. Brygadzista nie przyucza niby czasu nie ma. Chodzi tylko żeby pod (usunięte przez administratora) że się nie nadajesz do kierownictwa. To ja, się pytam po UJ.. Takie ogłoszenia i zapewnianie stabilnej pracy. Każą Ci przynieść coś a skąd ty masz wiedzieć gdzie to leży. Lecą sobie z ludźmi. A sami lepsi nie są.

Zostaw merytoryczną opinię o Amberline Sp. z o.o. - Kołobrzeg

• Jak się pracuje w Amberline Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Amberline Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Amberline Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 3 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Amberline Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 13 ocen.
  • Krzysztofa Kolumba 20
    78-100 Kołobrzeg