CARDEN
counter
1 3 4 5 1
Frozone Nowy wpis

Mialem przyjemnosc wspopracowac z firma Carden. Ogolnie w porzadku, pieniadze zawsze w terminie, auto sluzbowe do dyspozycji prywatnej, wszystko bylo ok do czasu ostatniej wyplaty. W trakie pracy przejmowalem samochod po PH (zarysowane drzwi, wgnieciony zderzak i poplamione siedzenia) wszystko zaznaczylem na protokole z Cardenu, wyslalem im skan, owczesna koordynatorka powiedziala ze to wystarczy(moj blad ze nie zrobilem wtedy zdjec ... ), po zdaniu auta dostalem e-mail z informacja ze w zwiazku z uszkodzeniami moja wyplata zostanie potracona o kwote xxx i otrzymalem przelew na kilkadziesiat zlotych ... Pewnie gdybym mial zdjecia ze stanu samochodu w momencie przejmowania to sprawa skonczyla by sie w sadzie, a tak zostalem totalnie zlany.

Alicja Nowy wpis

@Oszukany Czy próbowałeś dojść do porozumienia w sprawie uciętej Ci pensji przez pracodawcę? No i ważna kwestia. Jak zakończyła się finalnie cała ta sytuacja? Dbamy o to, aby każda informacja była prawdziwa, dlatego gdybyś mógł odpowiedzieć na te pytania, to na pewno rozwiejesz wszelkie wątpliwości. Dodatkowo, pozwól że o to spytam. Mógłbyś jeszcze napisać coś na temat samych warunków zatrudnienia w firmie CARDEN? I co rozumiesz przez "logistyczny żart"? Zachęcam Cię do odpowiedzi, aby inny użytkownicy forum także mieli możliwość zapoznania się z tymi informacjami.

Administrator Nowy wpis

Opinie pracowników związane z pracą w CARDEN okazują się być cennymi wskazówkami podczas podejmowania decyzji związanych z zatrudnieniem w przedsiębiorstwie. Wiesz jak wygląda poziom wynagrodzenia w firmie? Dysponujesz informacjami na temat benefitów pozapłacowych? Napisz o tym!

Oszukany

Nie polecam pracy w tej firmie , praca polega głównie na pracy w terenie , a rejony które dostaje nowy pracownik to jakiś logistyczny żart. Niejasne zasady rozliczeń , spowodowane awariami tabletu i całego systemu odpowiadającego za raportowanie pracy. Po zakończeniu współpracy obcięli mi prawie cała wypłatę , powołując sie na uszkodzony sprzęt , oczywiście brak wysłanej faktury za naprawę koszt faktycznej naprawy owego sprzętu. Strata pieniędzy i czasu

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Zostaw merytoryczną opinię o CARDEN - Legnica

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.