HOTEL APART A2

Opinie o HOTEL APART A2

LIDKA

WSZYSTKIM ŻYCZĘ TAKIEGO PRACODAWCY. Z przyczyn osobistych musiałam się zwolnić, byłam pewna ,że właścicielka potrąci mi za wcześniejsze wypowiedzenie i manko na początku, nie tylko nie potrąciła, ale uznała że był to mały błąd i nie myli się tylko ten co nic nie robi ...... polecam , tak uczciwych pracodawców dzisiaj już nie ma, można tu dobrze zarobić i nie trzeba się wstydzić przed klientami, bo tu faktycznie podstawą jest uczciwe podejście.Mogę ostrzec jednak przyszłe kandydatki, jeśli zaczniesz spiskować lub podpuszczać innych pracowników możesz się zdziwić jak szybko polecisz ;)) byłam świadkiem jak w ciągu jednego dnia wycięty został prawie cały zbuntowany personel , ale widziałam też jak odchodzący pracownicy przynosili kwiaty na zakończenie , ja zresztą też tak się zachowałam ... nigdy nie wiadomo jak mi się ułoży na obczyźnie, a w tym hotelu naprawdę grzechem było by narzekać

Zostaw opinię o HOTEL APART A2 - Poznań

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie HOTEL APART A2