Opinie o Autocash Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Autocash Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Autocash Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Autocash Sp. z o.o. w Wrocław

Wwwww

Witam niestety miałem nieprzyjemności korzystać z ich usług. Podczas niestety niedawnej sytuacji związanej z koronawirusem zwróciłem się z prośbą o zawieszenie trwania umowy na okres maksymalnie 3 miesięcy ponieważ nie będę wstanie kolejnego miesiąca zaplacic nadmienię że miało miejsce to tydzień przed upływem okresu rozliczeniowego najpierw podeszli do tematu bardzo miło że niestety nie mogą pomóc i w takim razie odbiora auto i musimy rozwiązać umowę wszystko byłoby ok gdyby nie fakt że po tym jak tylko przyjechali i zabrali samochód zaczęły się nękania, próby wyłudzenia chorendalnych pieniędzy od mojej osoby oraz groźby prokuratura o jakieś dziwne swoje wizje . Raz że omijać z daleka jak najdalej od nich.

XXXXX
@Wwwww

Dzieki wam za pomoc mialem wlasnie unich wzias auto na 60 miesiecy ale widze ze niema sensu sobie robi problemow czeba szukac gdzie indziej najmu pozdrawiam

Użytkownicy czekają na odpowiedź 45 dni.

Co wchodzi w socjal Autocash Sp. z o.o.?

driver Nowy wpis

Pracuje w tej firmie od dłuższego czasu, i nie jest to też pierwsza wypożyczalnia w której pracuje. Praca jest specyficzna ponieważ nie ma stałych godzin pracy czy zmian jak to w większości firm bywa. Nie istnieje coś takiego jak limit godzin, nadgodziny czy praca "od-do". Idąc pracować do tej firmy trzeba brać pod uwagę że w czasie największego ruchu czyli wakacji lub ferii, kiedy połowa pracowników odchodzi na urlopy pracować można codziennie nawet przez 12 i więcej godzin. Bywają także dni w których absolutnie nic sie nie dzieje i ma sie "wolne". Apropo dni "wolnych" to takowe praktycznie nie istnieją, pracuje się w każde święta i weekendy i nawet kiedy nie ma ruchu trzeba brać pod uwagę że zadzwoni szef, kordynator, klient i trzeba będzie rzucić wszystko i iść do pracy. Jest to dość uciążliwe. Jeżeli chodzi o kontakt z innymi pracownikami firmy, szefostwem, koordynatorami jest w pożądku jednak mam wrażenie ,że jeżeli chce się być branym na poważnie trzeba wypracować sobie swoją pozycję. Nie da się jednak nie odnieść wrażenia ,że pracownicy biurowi którzy zajmują się serwisami samochodów, grafikiem, fakturami, itp. patrzą z góry na kierowców którzy co jak co ale prace mają moim skromnym zdaniem najcięższą a i do tego zarabiają najmniej.Przez pierwszy miesiąc byłem traktowany co najwyżej średnio, absurdem było to że wchodząc rano do firmy może jedna osoba była w stanie się ze mną przywitać w stylu "cześć-cześć",(w skrócie jak za karę). Pracownicy biura bo to o nich ciągle mowa zdecydowanie psują atmosferę w pracy ale nikt o tym nie mówi głośno bo przecież pracują najdłużej i mają niezagrożoną pozycję w firmie.Jeżeli potrzebujesz pomocy to zrzucają odpowiedzialność między sobą albo mówią nie dzwoń do mnie, ja się tym nie interesuje etc. Mowa tutaj o trzech osobach, które nigdy nie potrafią przyznać się do swoich błędów oraz przeprosić za swoje zachowanie, z innymi pracownikami kontakt jest dobry lub bardzo dobry. Jeżeli chodzi o sprawy czysto techniczne wszystko jest w porządku, każdy kierowca dostaje na start telefon służbowy, niezbędne artykuły do pracy oraz pieniądze na wydatki służbowe takie jak zakup płynów eksploatacyjnych do aut, biletów na pociągi itp. Sposób rozliczania się z owych wydatków też jest prosty i nieskomplikowany. Jeżeli chodzi o wynagrodzenie to także nigdy nie było problemów że wypłata nie doszła albo była z opóźnieniem - za to plus. Podsumowując ten długi wywód, jak lubisz jeździć samochodami, interesujesz się motoryzacją, masz sporo czasu a dodatkowo nie zależy ci na wysokim wynagrodzeniu i masz blisko do tej firmy to możesz pomyśleć o zatrudnieniu się tam.

Czy w Autocash Sp. z o.o. możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

Wwwww

Nekany
@Wwwww

Mam cztery umowy na wynajem długoterminowy przez pięc lat byłem zadowolony od zawarcia pierwszej umowy w koronowirusie otrzymałem pomoc co prawda to prawda .Niestety musieli pokazać swoje i po wakacjach wielkie ściągania na siłe nalezności pomimo wpłaty wszystkich zaległosci pojawił się pracownik po auto bo jedna płatnośc się nie zaksiegowała gdy próbowałem odmówić wydania przyszedł natychmiast sms ,że jak nie wydam chociaż jednego auta zostane z niczym oddałem auto pracownik nawet podpisał oświadczenie że jak się zaksieguje wpłata natychmiast auto zostanie zwrócone po godzinie od odbioru pieniądze się zaksięgowały lecz dostałem sms że muszę zapłacić następną ratę zapłaciłem również ratę ale auta nie chcą wydać pomimo opłacenia najmu do 26.10. gdy zwróce się emilowo o zwrot w odpowiedzi przysłano mi wypowiedzenie umowy i karę 1400zł za auto które stoi u nich na parkingu o co kolwiek zwrócę sie emilowo zaraz zostaje zastraszany

Black7777
@Wwwww

@Wwwww i jak w końcu się z nimi rozliczyłeś? W ich umowach najmu długoterminowego są praktycznie kary za wszystko.W temacie niewygodnym dla nich milczą i udają,że nie ma problemu. Omijać szerokim łukiem!!!

Black7777
@Wwwww

@Wwwww i jak w końcu się z nimi rozstałeś? Ich umowy najmu długoterminowego naszpikowane są wyłącznie karami.Typowa firma antykonsumencka nastawiona tylko na zysk za wszelką cenę,oparta na kłamstwach i niedomówieniach.Omijać szerokim łukiem!!!

Małgorzata
@Wwwww

No u mnie jest podobnie .Dopiero zacznie się (usunięte przez administratora).Omijać szerokim łukiem

Emilia
@Małgorzata

Serio niby tak się działo i wciąż znajdywali się klienci? jakim niby cudem, bo nie bardzo rozumiem?

XXXXX Nowy wpis
@Wwwww

Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy Autocash Sp. z o.o.? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku Kierowca do wypożyczalni samochodów (Obsługa Klienta)? Podziel się swoimi doświadczeniami.

Bardzo słaba obsługa Klienta. Oferta przedstawiona na kwotę kilkaset złotych niższą niż umowa i faktura. Podłożono terminal Żonie, żeby zapłaciła i nieświadomie opłaciła wyższą kwotą. Bardzo słaby konta, Pani Kamila J. krzyczała przez telefon. Zdecydowanie nie polecam korzystania.

WWW
@Michał

Panie Michale, nas również ta firma (usunięte przez administratora) w zakresie ceny, Pani Kamila J jest znana ze swoich niekompetencji, nie zna kodeksu cywilnego na kanwie którego odbywa się najem samochodów, nie przestrzegają praw konsumenta. Szukam osób pokrzywdzonych, celem zawiadomienia prokuratury i złożenia pozwu zbiorowego

Kierowca do wypożyczalni samochodów dużo godzin pracuje w tygodniu? Chciałabym się dowiedzieć, jakiej dyspozycyjności wymagają mniej więcej. Pytam, bo było ogłoszenie w ofertach do nich.

Autocash Sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko Kierowca. Zostaliście zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną? Podzielcie się swoimi wrażeniami z bezpośredniego spotkania z rekruterem.

Żałosna obsługa Klienta

Katarzyna

No tak, klienci. Może ktoś z obsługi klienta napisać, jakie zarabiacie stawki w 2022 i jak z premiami w tym roku? Te komentarze sprzed dwóch lat były jakieś takie mało konkretne. Wszyscy hurra optymistyczni, ale bez pisania, czemu warto pracować ;)

Łukasz

Radzę omijać tą pseudo firmę szerokim łukiem. Do momentu podpisania umowy na wynajem długoterminowy wszystlo pięknie ładnie po podpisaniu umowy i wykonaniu przelewu do firmy czar pryska. W umowie wynajem od 03.09.2021 faktura za wynajem od 03.09.2021 opłacona, dziś mamy 10.09.2021 samochodu nadal nie ma nie wiadomo czy wogóle będzie a ja płacę za samochód którego nie mam

Katarzyna
@Łukasz

To mieli Ci go dostarczyć sami, czy jak? Znam gros wypożyczalni, gdzie się klient stawia na miejscu i odbiera kluczyki i wóz.

Danuta
@Łukasz

Szukałeś może wsparcia czy odpowiedzi w ich biurze obsługi klienta? Tam warto skierować swoje kroki, bo pracownicy będą najlepiej wiedzieć, dlaczego jest opóźnienie. Czy w umowie masz zapis, jak wygląda kwestia finansowa, gdy jedna strona spóźnia się z wykonaniem zobowiązania?

Rafał

Widziałem że niedawno firma Autocash szukała kierowców do wypożyczalni samochodów. Nadal jest zapotrzebowanie na takie stanowisko? Czy wystarczy prawo jazdy kat. B żeby starać się zatrudnienie?

Trucker

Obsługa wynajmu długoterminowego, to istny dramat. Mam wrażenie, że pracownicy obsługujący nie mają świadomości jakie umowy są podpisywane z klientami. ... wspomnę, że wypowiadali nam umowy samochodów które zostały już dawno oddane zgodnie z zakończeniem okresu wynajmu, dochodząc nawet na początku rozmowy o straszenie policją etc i ... Co więcej po wyłapaniu, że telefon jest bezzasadny i problem leży po stronie wynajmującego... nikt nie fatygował się, aby chociaż by przeprosić pracowników biura na których zostaje wylany żal goryczy . Czekam wyłącznie na zakończenie okresu umowy i zdanie reszty samochodów. Kolejna firma do listy - miło i fajnie jest wyłącznie do chwili podpisania umowy.

Mirosław
@Trucker

To smutne, że mieliście tego typu problemy. W ogóle, jak to się stało, że na najem długoterminowy wybraliście firmę Autocash? Możesz mi to wyjaśnić?

Aleks

Jaki pakiet benefitow jest oferowany pracownikom?

aves

Pracuję tutaj od niedawno ale już wiem że zostanę na dłużej, podoba mi się system pracy i wynagrodzenia, widać że doceniają ciężką pracę.

awf44

Polecam pracę w tej firmie, dużo się tutaj nauczyłem, wyniosłem potrzebne mi w dalszym rozwoju zawodowym doświadczenie. Płaca jak i atmosfera pracy ok, nie miałem zastrzeżeń.

mariusz

Jeśli zastanawiacie się nad zatrudnieniem tutaj top ja dobrze wspominam tą pracę. Miałem fajnego szefa, mieliśmy koleżeńskie stosunki. Zarobki podobne jak we wszystkich innych miejscach w tej branży ale można sobie wypracować premię.

kinet45

Jak do tej pory wszystko w porządku jeśli chodzi o pracę w tej firmie, dobre wynagrodzenie, zawsze na czas, teraz nie zmienił bym na żadną inną.

endrju

Pracuję w tej firmie już jakiś czas ale to chyba najlepszy pracodawca jakiego miałem do tej pory. Płatności zawsze na czas, dbają o swoich pracowników, przełożeni są sympatyczni i fajnie kierują zespołem.

jandzia

W firmie pracowałam kilka miesięcy ale dobrze wspominam ten czas. Przełożony był sympatyczny, ogólna atmosfera też na plus. Zarobki mi odpowiadały jak na ten typ pracy, także polecam.

Kamil

Jest tu jakieś takie przeszkolenie wstępne dla nowych osób?

Karolajna

Bardzo lubie firmy które tak profesjonalnie i rzetelnie podchodza do klienta. Indywidualne traktowanie a nie tasmowe jak w innych firmach, spoko ceny i mila obsluga. Ciesze sie ze trafilam tu z polecenia i sama polecam dalej

Zostaw merytoryczną opinię o Autocash Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Autocash Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Autocash Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Autocash Sp. z o.o.?

Autocash Sp. z o.o.
3.1/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Powstańców Śląskich 114
    53-333 Wrocław