Port Trans Barbara Dworzyńska

Port Trans Barbara Dworzyńska

Opinie o Port Trans Barbara Dworzyńska

Potrzebuję świadków.

Mieczysław

Ku przestrodze. Jeśli ktokolwiek chciałby pomóc i przestrec innych proszę o kontakt. 602191060

Mieczysław

To coś nie powinno nosić miano firmy

Mieczysław

Szukam osób które pracowały, bądź pracują w port trans i zostały oszukane,a chciałyby pomóc, świadcząc w sprawie . proszę o kontakt. Mój nr tel. 602191060

Mieczysław

Też pracowałem w tym czymś, teraz sprawa jest w sądzie. Jeśli ktoś chciałby pomóc, nie tylko mnie ale przestrzec innych, to termin rozprawy w sądzie w Bełchatowie dni. 17 maja o godzinie 12,00 sala rozpraw IV. Byłbym wdzięczny za skorzystanie z mojego zaproszenia.

kropkanadi
@Mieczysław 10.04.2018 16:06

Witam, i jak ta sprawa się potoczyła? Pozdrawiam

Mieczysław

Do administratora. Co nasz na myśli zarobki,to co zarabia (usunięte przez administratora) czy to co nie jest wypłacane kierowcom

Nie dajcie się oszukiwać

UWAGA OSZUKUJĄ. !!!!!!!!!!!!!!

Łukasz

@Tyle w temacie, Twoja opinia jest bardzo krótka i zawiera wyłącznie jedno słowo. Czy mógłbyś rozwinąć swoją wypowiedź i napisać, co miałeś na myśli? Dlaczego oceniasz firmę Port Trans negatywnie? Jeżeli nie uargumentujesz swojej wypowiedzi, inne osoby mogą ją odczytać jako zwykłe pomówienie!

Tyle w temacie

Katastrofa.

Co sądzicie o poziomie zarobków w Port Trans Barbara Dworzyńska? Czy w ostatnim czasie uległ on zmianie?

Łukasz

@Basket, co dokładnie masz na myśli? Nie wiem, w jaki sposób odnieść się do Twojego komentarza. @Wojro7, czy jesteś pewien, że to prawdziwa informacja? Forum jest miejscem publicznym i nie powinny się tu znaleźć opinie bez potwierdzenia. Czy masz jakieś pewne dane na temat firmy?

Wojro7
@Łukasz 14.05.2018 14:51

Dworzyńscy mają wiele spraw sądowych i ja też ich pozwałem i sprawa się toczy w sądzie. Dworzyński ma lub miał sprawę w sądzie karnym o pobicie kierowcy. Nie wypłacają tego co się z nimi umówiłeś naciągają i biorą innego osła co się da wykorzystać

Genek
@Łukasz 14.05.2018 14:51

Po co masz sie odnosić. Piszą ludzie jak tam jest i tyle.Nie wierzysz to sam sprawdź tylko potem nie becz.

Łukasz

Jak przedstawia się aktualna sytuacja w firmie Port Trans? Wcześniej pojawiały się informacje o tym, że pracodawca nie wypłaca na czas wynagrodzenia, czy coś się zmieniło? Czy możecie napisać nieco na temat warunków pracy, atmosfery? Zależy nam na rzetelnych opiniach.

Moro
@Łukasz 22.04.2018 23:29

zmieniło się,teraz nie płaci wcale !

Basket
@Łukasz 22.04.2018 23:29

Człowieku nawet nie myśl o tym czymś.

Wojro7
@Łukasz 22.04.2018 23:29

niedawno dzwonił do mnie kolega, który powiedział mi że Marek Dworzyński ma założoną sprawę karną za pobicie kierowcy.

Mrówka

Szkoda gadać....

Wojro

Pracowałem ja i inni kierowcy ciągle nie mają pieniędzy by zapłacić za pracę aż naciągną cię na ile się dasz i się sam swalniasz.

Nikt

Firma jest tak uczciwa inaczej, że usuwa posty.Normalny by się cieszył że o nim się dobrze pisze.Do portu Radomsko to raczej ta firma nie ma po co zjeżdżać - wiadomo o co chodzi.

Xardas

Nie polecam, chyba że ktoś lubi ciągłe uzeranie się o wszystko, serwis, pieniądze itd.

Zostaw opinię o Port Trans Barbara Dworzyńska - Bełchatów piotrków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Port Trans Barbara Dworzyńska