PORT TRANS

Bełchatów

Opinie o PORT TRANS

Mieczysław

Też pracowałem w tym czymś, teraz sprawa jest w sądzie. Jeśli ktoś chciałby pomóc, nie tylko mnie ale przestrzec innych, to termin rozprawy w sądzie w Bełchatowie dni. 17 maja o godzinie 12,00 sala rozpraw IV. Byłbym wdzięczny za skorzystanie z mojego zaproszenia.

Wojro7
@Mieczysław 10.04.2018 16:06

Ja też pracowałem w tej firmie i teraz sprawa jest w sądzie w Gliwicach 14.05.2018r mam nagrane rozmowy o stawce jaką mam otrzymać i ile za km mam świadków Roman Wójcicki tel. 606817181

Mrówka

Szkoda gadać....

Wojro

Pracowałem ja i inni kierowcy ciągle nie mają pieniędzy by zapłacić za pracę aż naciągną cię na ile się dasz i się sam swalniasz.

Nikt

Firma jest tak uczciwa inaczej, że usuwa posty.Normalny by się cieszył że o nim się dobrze pisze.Do portu Radomsko to raczej ta firma nie ma po co zjeżdżać - wiadomo o co chodzi.

Xardas

Nie polecam, chyba że ktoś lubi ciągłe uzeranie się o wszystko, serwis, pieniądze itd.

Zostaw opinię o PORT TRANS - Bełchatów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PORT TRANS