Port Trans Barbara Dworzyńska

Bełchatów piotrków

Port Trans Barbara Dworzyńska
2 57

Opinie o Port Trans Barbara Dworzyńska

Co sądzicie o poziomie zarobków w Port Trans Barbara Dworzyńska? Czy w ostatnim czasie uległ on zmianie?

Łukasz

@Basket, co dokładnie masz na myśli? Nie wiem, w jaki sposób odnieść się do Twojego komentarza. @Wojro7, czy jesteś pewien, że to prawdziwa informacja? Forum jest miejscem publicznym i nie powinny się tu znaleźć opinie bez potwierdzenia. Czy masz jakieś pewne dane na temat firmy?

Genek
@Łukasz 14.05.2018 14:51

Po co masz sie odnosić. Piszą ludzie jak tam jest i tyle.Nie wierzysz to sam sprawdź tylko potem nie becz.

Łukasz

Jak przedstawia się aktualna sytuacja w firmie Port Trans? Wcześniej pojawiały się informacje o tym, że pracodawca nie wypłaca na czas wynagrodzenia, czy coś się zmieniło? Czy możecie napisać nieco na temat warunków pracy, atmosfery? Zależy nam na rzetelnych opiniach.

Wojro7
@Łukasz 22.04.2018 23:29

niedawno dzwonił do mnie kolega, który powiedział mi że Marek Dworzyński ma założoną sprawę karną za pobicie kierowcy.

Mieczysław

Też pracowałem w tym czymś, teraz sprawa jest w sądzie. Jeśli ktoś chciałby pomóc, nie tylko mnie ale przestrzec innych, to termin rozprawy w sądzie w Bełchatowie dni. 17 maja o godzinie 12,00 sala rozpraw IV. Byłbym wdzięczny za skorzystanie z mojego zaproszenia.

Wojro7
@Mieczysław 10.04.2018 16:06

Ja też pracowałem w tej firmie i teraz sprawa jest w sądzie w Gliwicach 14.05.2018r mam nagrane rozmowy o stawce jaką mam otrzymać i ile za km mam świadków Roman Wójcicki tel. 606817181

Mrówka

Szkoda gadać....

Wojro

Pracowałem ja i inni kierowcy ciągle nie mają pieniędzy by zapłacić za pracę aż naciągną cię na ile się dasz i się sam swalniasz.

Nikt

Firma jest tak uczciwa inaczej, że usuwa posty.Normalny by się cieszył że o nim się dobrze pisze.Do portu Radomsko to raczej ta firma nie ma po co zjeżdżać - wiadomo o co chodzi.

Xardas

Nie polecam, chyba że ktoś lubi ciągłe uzeranie się o wszystko, serwis, pieniądze itd.

Zostaw opinię o Port Trans Barbara Dworzyńska - Bełchatów piotrków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Port Trans Barbara Dworzyńska