Opinie o Volvia Sp. z.o.o w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Volvia Sp. z.o.o. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Volvia Sp. z.o.o o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wynajem i dzierżawa samochodów osobowych i ciężarowych
Wynajem i dzierżawa samochodów osobowych i ciężarowych Wrocław

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Volvia Sp. z.o.o w Wrocław

Łukasz Nowy wpis

A czym się zajmuje ta firma? Jaka specjalizacja ? Pozdrawiam

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego zespołu w Volvia Sp. z.o.o?

Koordynator Nowy wpis

Witam jestem kordynatorem odzialu we Wrocławiu. Musisz lubić jeździć, mieć prawo jazdy kategorii B. Nie bać się pracy i zdawać sobie sprawę że do twoich obowiązków należy także dbanie o samochody. Cenimi takze jesli ktos lubi kontakt z klientem. Obecnie szukamy osob dyspozycyjnych od 9 w tygodniu. Pozdrawiam

Witold Nowy wpis

Nie jesteście pozytywnie nastawieni do firmy . Może to trudniejszy czas w firmie?

Oooooo

Ręce opadają... coż lubicue to...

Włazimir wdupił
@Oooooo

Rozwiń wypowiedź proszę.

Kierowca

Spotkanie rekrutacyjne wygląda tak że przychodzisz do firmy dajesz prawo jazdy i ID i jedziesz w trasę bez podpisania umowy na czarno. Najważniejszy jest zysk dla firmy nie pracownik. !

Leszno
Robal

Placa dobrze jak na wypozyczalnie Atmosfera znakomita (poznalem mega fajnych ludzii) Pozwiedzialem Polske Naprawde najlepsza praca jaka mialem do tej pory

@Robal

Jak rozumiem, możesz polecić pracę w firmie osobom, dla których liczy się atmosfera i warunki płacy. A co możesz powiedzieć na temat benefitów pozapłacowych w firmie? Czy pracownicy otrzymują takie benefity?

Robal

(usunięte przez administratora) FIRMA !! NAJLEPSZA EKIPKA I SZEFOSTWO POZDERKI ZE SLONECZNEGO POZNANIA

@Robal

Biorę pod uwagę Twój entuzjazm, jednak proszę byś używał wyłącznie słów cenzuralnych na forum. Czy możesz powiedzieć nam, za co, prócz wspomnianej atmosfery i szefostwa, cenisz pracę w firmie? Może warunki płacy i ilość obowiązków jest dla Ciebie satysfakcjonująca?

@Wanda

Obowiazki Czasem latwo czasem trudno Ale jak to mowia Do odwaznych swiat nalezy

Ruchacz paszek

Bardzo fajna praca dużo jazdy, częste wyjazdy można przy okazji pozwiedzać Polskę/Europę polecam oczywiście czasem zdarzy się ze trzeba wstać w nocy 3/4 ale takie sytuacje zdążają się sporadycznie i nie są wielkim utrudnieniem.

@Ruchacz paszek

Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna. Może powiesz nam coś więcej na temat warunków pracy w firmie? Jak wygląda kwestia finansowania, bądź premii? Zdradź nam również, jakie dodatkowe obowiązki należ spełnić, by taką premie otrzymać? Jesteśmy bardzo ciekawi informacji na ten temat.

Wanda

@Worker, skąd taka opinia na temat firmy? Możesz zdradzić, dlaczego negatywnie oceniasz tego pracodawcę? Może widzisz też jakieś plusy pracy w tym miejscu? Napisz proszę, jakie są teraz warunki. Czy firma zatrudnia w oparciu o umowę o pracę?

Czarek

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje aktualnie pracowników?

Worker
@Czarek

Hmmmm szczerze radzę uciekać od nich jak najdalej. Nikt nic nie wie absurdalne relokacje aut. Totalny (usunięte przez administratora)

gapa

jacy są ludzie ? tzw koordynatorzy i szefostwo ?

FIRMA VOLVIA SP Z.O.O ZAJMUJE SIE TYLKO WYWOŻENIEM NOWYCH SKÓD I INNYCH MAREK DO NIEMIEC na wynajmie i pracownikach im nie zależy to jest tylko zasłona dymna. Jak dla mnie porażka po pracy w renomowanych firmach zajmujących się wynajmem samochodów....

Wiktor

Jaka jest atmosfera w firmie? Ostatnio narzekaliście , czy warto starać się o pracę?

Sorp

Po pierwsze w umówię która dostajemy czyli umowa zlecenie "kierowcy" są ujęci jako pracownicy od czyszczenia samochodów nie ma nawet zmianki o tym ze jesteśmy kierowcami. Według umowy naszym zadaniem jest przygotowanie samochodu pod wynajem i wydanie go na parkingu służbowym gdzie takowego nie ma nawet w Katowicach kierowcy sami musieli coś znaleźć. Ogl porażka szefostwo mówi ze można na nich liczyć w każdej sytuacji, sobota chłopak z Opola przywozi auto do Katowic na rezerwie bo nie ma pieniędzy na paliwo. Auto musi być wydane za 2 godziny w Bielsku telefon do szefowej i odpowiedz" proszę mi nie dzwonić bo jest weekend i ja mam wolne" no kur... to jest moja firma. Żenada nie polecam nikomu!!!!

"Sul ziemii"
@Sorp

Inspekcja Pracy mogla by sie tym zająć chociaż to w wiekszości umowy zlecenie...

MASAKRA FIRMA

FernadoAlonzo

Volvia to wspaniała firma. Super zatrudnienie, dużo jazdy, fajni ludzie, sprzatanie aut, dalekie trasy, praca czasem po 20h, wyrywanie ze snu o 3 w nocy i podstawianie aut. Polecam

robus

Srać na volvie !!!! koszmar i padaka w jednym

Sorp

Fis
@Sorp

Może szału nie ma ale bez dramatu , czasem trzeba pozapierniczac , ale są ludzie z zewnątrz którzy pomagają.

dow

Ważne dla mnie są odpowiednie zarobki, a premie się trafiają?

Volvia.......Jednym słowem PORAŻKA. Szkoda czasu na rozpisywanie a może trochę- VOLVIOKOŁCHOZ !!!

roki

Pracowałem tam dwa lata temu i tylko 2 miesiące na wakacje. Przedmówcy maja w 100 procentach racje.Jak widze po opiniach, że szefostwo dalej ma głeboko w dupie wszystko i wszystkich.Nic sie nie zmieniło i nic Panowie sie nie zmieni po mimo deklaracji pseudo szefów!!! Dajcie spokój, a jesli zdecydujecie sie tam chwilke popracować to nie zaprzyjaźniajcie się tam z nikim. Mam tu na myśli koordynatorów = dupowłazów i ucholów oraz pseudo szefów obiecujących złotą karierę. Miejcie oczy i uszy bardzo sprawne bo Podjebią was na każdym kroku.Stanowczo mówie NIE pracy dla takich ludzi !!! Zresztą po co pisać przekonajcie sie sami. Jesteście studentami, mądrymi ludzmi więc dajcie spokój i nie dajcie się wykorzystywać !!! A zresztą w całej Polsce huczy o zakłamaniu i bajzlu w tej ,,firmie''. Lepiej zbierac truskawki na polu bo przynajmniej można se pojeść, niż robić za 8zł i być pod ciągłą presją pracująć dwa tyg bez wolnego....Moja ocena to WIELKIE ZERO dla nich wszystkich!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Volvia Sp. z.o.o - Wrocław

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Volvia Sp. z.o.o?

Kandydaci do pracy w Volvia Sp. z.o.o napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Volvia Sp. z.o.o
1.6/5 Na podstawie 31 ocen.
  • Hubska 44-48
    50-502 Wrocław