Szkoła Podstawowa nr 16

Opinie o Szkoła Podstawowa nr 16

Milena

Jeśli ktoś tu nie pracuje to może sobie darować takie wskazówki. Być dyrektorem w szkole to jest ciężki kawałek chleba.

Jolanta
@Milena 18.11.2018 17:00

Należy Ci przyznać rację - stanowisko Dyrektora należy chyba do tych najtrudniejszych. Po Twoim wpisie można wywnioskować, że sama pracujesz w Szkole Podstawowej nr 16. Z uwagi na to, iż nie wypowiadają się tu jej inni pracownicy, może zechcesz opisać Nam tamtejsze warunki pracy? Czy oprócz normalnej comiesięcznej wypłaty macie możliwość uzyskania jakiejś premii?

Prawda

Dyrektorka do zwolnienia,dba tylko i wyłącznie o swój wizerunek,nie dba się w tej szkole w ogóle o dobro dziecka.W szkole tej obowiązuje despotyzm dyrektorki Rząsy. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Zwolnić dyrektorke

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa istotną rolę. Czy tak samo jest w Szkoła Podstawowa nr 16? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Żenada

Mam w tej szkole dwójkę dzieci w piątej klasie i trzeciej , nie rozumiem jednej rzeczy, dlaczego w tamtym roku szkolnym 2015/2016 było tyle zajęć sportowych "lekko atletyka, piłka siatkowa , mały mistrz , zajęcia z gimnastyki ", a teraz nikt tego nie prowadzi , wystarczyło żeby jeden nauczyciel odszedł wychowania fizycznego ( Tomasz Kamuda) a wszystko cofnęło się o dwa kroki do tyłu . Po co zostawili tych, którym się nie chce? nie szanują pracy swojej

Dickens aut

Ja też mam dziecko w tej szkole i widzę duże zmiany na korzyść. Przede wszystkim opieka nad dziećmi ,duże zmiany na podwórku , kostka brukowa przed wejściem szkoły. Zmiany na plus w rozszerzeniu zajęć pozalekcyjnych , dzieci mają sukcesy w nauce , wygrywają konkursy , wygrywają zawody szkolne a wcześniej tego nie było. Chyba zazdrość ludzi którym to nie pasuje piszą bzdety . Dickens jak masz problem to idź za tamtą dyrektorką , nikt cie nie zmusza do pracy w tej szkole, albo nie pisz bzdur.Powiem tyle ,że tamta dyrektorka była fajna bo nie stawiała na jakość( tylko BYLE JAKOŚĆ), i wszystkim to pasowało . Niestety żyjemy w czasach ,że trzeba się wykazać , pokazać to minimum. Obecna Dyrektor stawia na JAKOŚĆ i wnosi to co dziennie.

Keegun

Mam dziecko w tej szkole i jestem zadowolony, bo dziecko może się rozwijać, bierze udział w różnych konkursach i zajęciach dodatkowych. Nowa dyrektorka ruszyła szkołę z marazmu w jakiej była przez ostatnie lata, przeprowadziła remonty i zrobiła porządek. Wreszcie co niektórzy zaczęli pracować, jak każdy normalny człowiek. Szkoła się rozwija i tego życzę Tobie dickens. Polecam!

Zostaw opinię o Szkoła Podstawowa nr 16 - Rzeszów

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Szkoła Podstawowa nr 16