Szkoła Podstawowa nr 16
counter
3 9 26 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 32 dni.

Napiszesz coś o warunkach zatrudnienia?

Nati

Dzień dobry, chciałabym córkę przenieść do Sp 16 do klasy 5. Proszę o informację o klasach i jakości nauczania.Pozdrawiam

Anna Nowy wpis
@Nati

Dzień dobry, wie coś może Pani? U mnie podobna sytuacja, też się zastanawiam po feriach córka narzeka na inna szkole i może to dobra placówka sp16

Nati Nowy wpis
@Anna

Przeniosłam i jestem bardzo zadowolona. Pozdrawiam

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 335 dni.

Jak szefostwo w Szkoła Podstawowa nr 16? Spoko traktują ludzi?

Tak2Nie1
Rodzice

Pewnie chodzi o B.M-L z wf, która wyzywa uczniów, obraża uczniów, stosuje agresję fizyczną.

Tak2Nie1
Uczennice
@Rodzice

Potwierdzamy.

rodzic 2
@Rodzice

Świetne miejsce do szkalowania nauczycieli, gratuluję!Jesli jakis rodzic ma problem niech uda sie do nauczyciela a potem do dyrektora. Z moich informacji wynika ze w/w pani jest z kategorii nauczyciel z powołania.

Tak4Nie2
@rodzic 2

Rodzice- liczbe mnoga Pani nauczycielko

Prawda
@rodzic 2

Nauczycielka ta B.-L. nie panuje nad sobą w najgorszym tego słowa znaczeniu- i to jest delikatnie powiedziane. Ale szkoła ta prawdę chce kryć, bo przecież wizerunek 16 najważniejszy. Kobieta powinna być zwolniona za to co robi i pewnie tak będzie ale czasu upłynie.

Tak1Nie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Rodzic

Wielu rodziców zwolniłoby Panią(usunięte przez administratora)ze względu na agresję w stosunku do uczniów. A ona nadal pracuje.

Tak4Nie2
@Rodzic

Jaką ? Proszę podać inicjały to się domyśle , ponieważ tam chodzę i tez bym kilka nauczycieli zwolniła

@Rodzic

Beate M.-L.- nauczycielka wf.

TakNie

Duża jest rotacja ludzi w Szkoła Podstawowa nr 16 na Sprzątaczka? Znowu ukazało się ogłoszenie 14 września na InfoPraca.pl. Dlaczego odchodzą?

TakNie2
@Pytanie

Ta szkoła nie potrzebuje osoby sprzątającej, widocznie pomyłka w miejscowości.

Jolanta
@pracownik

A jak ogólnie oceniasz tę placówkę jako pracodawcę? Możesz opisać też, jaka Twoim zdaniem jest ogólna atmosfera w SP nr 16? Dzięki!

Tak1Nie5
Użytkownicy czekają na odpowiedź 435 dni.

Czy Szkoła Podstawowa nr 16 oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

TakNie4
rodzic

Myślę,ze nie ma szkoly idealnej.Moje dzieci chodzą do 16, nauczyciele sa różni jak w kazdym zawodzie.Wielu jest naprawdę niezłych, w szkole jest dużo konkursów, akcji, spotkan z ciekawymi ludźmi.Mysle,ze lepiej moglaby wyglądać pomoc uczniom słabszym, generalnie w szkolach za duzy nacisk kładzie się na wyniki, olimpiady, rankingi.Co do samego budynku- jest modernizowany, obecnie remontowana jest cala kuchnia , stołówka i ogrodzenie.Nie można powiedzieć, że nic się nie dzieje.Chociaż jesli ktos chce się "przyczepić" z pewnością coś znajdzie.

Tak2Nie3
Filipek

Czy słyszał ktoś o pracy od nowego roku w szkole?

TakNie3

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa istotną rolę. Czy tak samo jest w Szkoła Podstawowa nr 16? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

TakNie2
@Administrator

Jak dzielić się opinia jeśli kasujecie nie pozytywne opinie o tej szkole.

Tak5Nie
Milena

Jeśli ktoś tu nie pracuje to może sobie darować takie wskazówki. Być dyrektorem w szkole to jest ciężki kawałek chleba.

Tak1Nie5
Jolanta
@Milena

Należy Ci przyznać rację - stanowisko Dyrektora należy chyba do tych najtrudniejszych. Po Twoim wpisie można wywnioskować, że sama pracujesz w Szkole Podstawowej nr 16. Z uwagi na to, iż nie wypowiadają się tu jej inni pracownicy, może zechcesz opisać Nam tamtejsze warunki pracy? Czy oprócz normalnej comiesięcznej wypłaty macie możliwość uzyskania jakiejś premii?

Tak1Nie6
Żenada

Mam w tej szkole dwójkę dzieci w piątej klasie i trzeciej , nie rozumiem jednej rzeczy, dlaczego w tamtym roku szkolnym 2015/2016 było tyle zajęć sportowych "lekko atletyka, piłka siatkowa , mały mistrz , zajęcia z gimnastyki ", a teraz nikt tego nie prowadzi , wystarczyło żeby jeden nauczyciel odszedł wychowania fizycznego ( Tomasz Kamuda) a wszystko cofnęło się o dwa kroki do tyłu . Po co zostawili tych, którym się nie chce? nie szanują pracy swojej

Tak22Nie3

Dickens aut

Ja też mam dziecko w tej szkole i widzę duże zmiany na korzyść. Przede wszystkim opieka nad dziećmi ,duże zmiany na podwórku , kostka brukowa przed wejściem szkoły. Zmiany na plus w rozszerzeniu zajęć pozalekcyjnych , dzieci mają sukcesy w nauce , wygrywają konkursy , wygrywają zawody szkolne a wcześniej tego nie było. Chyba zazdrość ludzi którym to nie pasuje piszą bzdety . Dickens jak masz problem to idź za tamtą dyrektorką , nikt cie nie zmusza do pracy w tej szkole, albo nie pisz bzdur.Powiem tyle ,że tamta dyrektorka była fajna bo nie stawiała na jakość( tylko BYLE JAKOŚĆ), i wszystkim to pasowało . Niestety żyjemy w czasach ,że trzeba się wykazać , pokazać to minimum. Obecna Dyrektor stawia na JAKOŚĆ i wnosi to co dziennie.

Tak2Nie4
Keegun

Mam dziecko w tej szkole i jestem zadowolony, bo dziecko może się rozwijać, bierze udział w różnych konkursach i zajęciach dodatkowych. Nowa dyrektorka ruszyła szkołę z marazmu w jakiej była przez ostatnie lata, przeprowadziła remonty i zrobiła porządek. Wreszcie co niektórzy zaczęli pracować, jak każdy normalny człowiek. Szkoła się rozwija i tego życzę Tobie dickens. Polecam!

Tak10Nie4

Zostaw merytoryczną opinię o Szkoła Podstawowa nr 16 - Rzeszów

Szkoła Podstawowa nr 16