Szkoła Podstawowa nr 16

Rzeszów

Opinie o Szkoła Podstawowa nr 16

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa istotną rolę. Czy tak samo jest w Szkoła Podstawowa nr 16? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Żenada

Mam w tej szkole dwójkę dzieci w piątej klasie i trzeciej , nie rozumiem jednej rzeczy, dlaczego w tamtym roku szkolnym 2015/2016 było tyle zajęć sportowych "lekko atletyka, piłka siatkowa , mały mistrz , zajęcia z gimnastyki ", a teraz nikt tego nie prowadzi , wystarczyło żeby jeden nauczyciel odszedł wychowania fizycznego ( Tomasz Kamuda) a wszystko cofnęło się o dwa kroki do tyłu . Po co zostawili tych, którym się nie chce? nie szanują pracy swojej

Dickens aut

Ja też mam dziecko w tej szkole i widzę duże zmiany na korzyść. Przede wszystkim opieka nad dziećmi ,duże zmiany na podwórku , kostka brukowa przed wejściem szkoły. Zmiany na plus w rozszerzeniu zajęć pozalekcyjnych , dzieci mają sukcesy w nauce , wygrywają konkursy , wygrywają zawody szkolne a wcześniej tego nie było. Chyba zazdrość ludzi którym to nie pasuje piszą bzdety . Dickens jak masz problem to idź za tamtą dyrektorką , nikt cie nie zmusza do pracy w tej szkole, albo nie pisz bzdur.Powiem tyle ,że tamta dyrektorka była fajna bo nie stawiała na jakość( tylko BYLE JAKOŚĆ), i wszystkim to pasowało . Niestety żyjemy w czasach ,że trzeba się wykazać , pokazać to minimum. Obecna Dyrektor stawia na JAKOŚĆ i wnosi to co dziennie.

Keegun

Mam dziecko w tej szkole i jestem zadowolony, bo dziecko może się rozwijać, bierze udział w różnych konkursach i zajęciach dodatkowych. Nowa dyrektorka ruszyła szkołę z marazmu w jakiej była przez ostatnie lata, przeprowadziła remonty i zrobiła porządek. Wreszcie co niektórzy zaczęli pracować, jak każdy normalny człowiek. Szkoła się rozwija i tego życzę Tobie dickens. Polecam!

Zostaw opinię o Szkoła Podstawowa nr 16 - Rzeszów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Szkoła Podstawowa nr 16