ELGREEN

Opinie o ELGREEN

Filtruj opinie po kryteriach:

Podwykonawca
 Opinia

Uwaga uwaga jeden z wspólników z Inowrocławia położył duża spółkę nie płacąc zobowiań wielu podwykonawcą a kapitał spółki skutecznie wprowadzono do innej firmy ludzie zostali na lodzie a pan w. Bawi się bezkarnie

Tak2Nie

Edward
@Podwykonawca 05.11.2018 19:02

Twój wpis wzbudza zaniepokojenie. Czy posiadasz jakieś dowody, które potwierdzą Twoje informacje? Jak wygląda obecna sytuacja tej firmy na rynku, ostatnie komentarze od pracowników zostały zamieszczone kilka lat temu. Przydałyby się nowe informacje o tej firmie, na przykład czy ta firma nadal funkcjonuje?

Opinia

Są na forum jacyś pracownicy firmy ELGREEN? Jakie zalety wymienicie pracodawcy?

Kacor
 Opinia

Rozumiem, że jesteś pracownikiem firmy Elgreen @dobre? Bo chyba wiesz jak to wygląda skoro tak piszesz. Zarobki są jakie są, ale za to jest umowa o pracę, a nie wszystkie firmy to zapewniają.

dobre
 Opinia

Chyba każdy z pracujących tam podbija temat, żeby reputacje poprawić :] jak ktoś wybił się przed szereg... dobre

Prawdaaaa
 Opinia

Ktoś robi bardzo zły pr, nie rozumiem dlaczego. Może dlatego, że nie został/a przyjęty/a :) Pracowałam w paru firmach i firma ELGREEN jest świetną firmą pod względem rozwoju, atmosfery i zarobków. Młoda karda, świetnie zgrana. Zarobki są naprawdę ZADOWALAJĄCE. W porównaniu do innych firm, premie SĄ, a nie że ktoś na początku obiecuje a ich nie ma :D

Tak3Nie

ELGREEN
 Opinia

Osobiście nie polecam, jeżeli chodzi o umowę oczywiście zaczyna się kombinowanie jeśli student zlecenie o ile sie o nie uprosisz ze sto razy, następnie żadnej umowy o pracę tylko należy założyć działalność żeby "można było" dać te 2200 -2500 netto, zus i cała reszta z opóźnieniami tak żeby się nam nie nudziło obiecane też są premie które są tak groszową sprawą że aż ręce opadają. ogólnie "szef" dużo obiecuje i nic poza tym się nie dzieje. Atmosfera w biurze bardzo hałaśliwa.

Tak7Nie

przewod_kabelkowy_ydy_5x25
@ELGREEN 15.04.2015 21:09

dobry kabaret :) Jak pytam znajomych to są szczęśliwi jak już mają 2kę z przodu (nie tylko w jednej branży), a tutaj komuś nie podoba się 2500 i to jeszcze netto :) Powiedz to dzieciom z Afryki :D

Zostaw opinię o ELGREEN - Gdynia