Gdynia

Opinie o ELGREEN

Podwykonawca

Uwaga uwaga jeden z wspólników z Inowrocławia położył duża spółkę nie płacąc zobowiań wielu podwykonawcą a kapitał spółki skutecznie wprowadzono do innej firmy ludzie zostali na lodzie a pan w. Bawi się bezkarnie

Edward
@Podwykonawca 05.11.2018 19:02

Twój wpis wzbudza zaniepokojenie. Czy posiadasz jakieś dowody, które potwierdzą Twoje informacje? Jak wygląda obecna sytuacja tej firmy na rynku, ostatnie komentarze od pracowników zostały zamieszczone kilka lat temu. Przydałyby się nowe informacje o tej firmie, na przykład czy ta firma nadal funkcjonuje?

Są na forum jacyś pracownicy firmy ELGREEN? Jakie zalety wymienicie pracodawcy?

Kacor

Rozumiem, że jesteś pracownikiem firmy Elgreen @dobre? Bo chyba wiesz jak to wygląda skoro tak piszesz. Zarobki są jakie są, ale za to jest umowa o pracę, a nie wszystkie firmy to zapewniają.

dobre

Chyba każdy z pracujących tam podbija temat, żeby reputacje poprawić :] jak ktoś wybił się przed szereg... dobre

Prawdaaaa

Ktoś robi bardzo zły pr, nie rozumiem dlaczego. Może dlatego, że nie został/a przyjęty/a :) Pracowałam w paru firmach i firma ELGREEN jest świetną firmą pod względem rozwoju, atmosfery i zarobków. Młoda karda, świetnie zgrana. Zarobki są naprawdę ZADOWALAJĄCE. W porównaniu do innych firm, premie SĄ, a nie że ktoś na początku obiecuje a ich nie ma :D

ELGREEN

Osobiście nie polecam, jeżeli chodzi o umowę oczywiście zaczyna się kombinowanie jeśli student zlecenie o ile sie o nie uprosisz ze sto razy, następnie żadnej umowy o pracę tylko należy założyć działalność żeby "można było" dać te 2200 -2500 netto, zus i cała reszta z opóźnieniami tak żeby się nam nie nudziło obiecane też są premie które są tak groszową sprawą że aż ręce opadają. ogólnie "szef" dużo obiecuje i nic poza tym się nie dzieje. Atmosfera w biurze bardzo hałaśliwa.

przewod_kabelkowy_ydy_5x25
@ELGREEN 15.04.2015 21:09

dobry kabaret :) Jak pytam znajomych to są szczęśliwi jak już mają 2kę z przodu (nie tylko w jednej branży), a tutaj komuś nie podoba się 2500 i to jeszcze netto :) Powiedz to dzieciom z Afryki :D

Zostaw opinię o ELGREEN - Gdynia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ELGREEN