Orizon GmbH
3 8 16 5 1

Opinie o Orizon GmbH

Filtruj opinie po kryteriach:

Opinia

@Anonim, może nie warto poprzez niemiłe doświadczenia z jedną osobą skreślać całej firmy? Może powiesz nam więcej o pracy w tym miejscu? Na naszej stronie widnieje wiele aktualnych ogłoszeń o pracę w Orizon GmbH. Znajdziecie je tutaj: https://www.gowork.pl/praca/orizon-gmbh;pr - czy ktoś już aplikował i może podzielić się swoim doświadczeniem?

Tomasz
@Helena 08.03.2018 13:13

Witam a ja sobie bardzo chwale Orizon pieniądze zawsze na czas a co do pracy różni się od Polskiej pracy dużo wystarczy chodzić i robić swoje a ten kto na rzeka to jakiś leń lub pijak bo też z takim zaczynałem ani jednego dnia nie był trzeźwy więc nie dziwię się że może być ktoś nie uprzejmy do takiej osoby ja polecam bo Polskich pracodawców mam dość

Tak3Nie

Piotr
@Tomasz 28.05.2018 18:37

Dużo racji .... marudzących w brud tylko nie ma komu pracować. Najpierw dajmy od siebie po czym możemy rozmawiać o poprawie, zmianie itd. Fajna i wiarygodna informacja, chętnie bym spróbował a mieszkam już z rodziną w Norymberdze .piotrw-5@wp.pl

Piotr
@Helena 08.03.2018 13:13

Witam, Próbowałem ale wciąż wyskakują jakieś błędy przy rubryce cv.... Chodziło mi o ofertę w Regensburgu.. Mieszkam w Norymberdze tak więc miał bym nie daleko. Jak to jest aktualne to podaję adresik skrzynki @ piotrw-5@wp.pl

Boss
@Piotr 21.01.2019 17:09

Mam kolegów w firmie którzy pracują przez tą firmę i nie narzekają -mieszkanie mają super ubrania dostają i kasa na czas

@Boss 24.03.2019 09:35

To fantastycznie! Może w związku z tym namówiłbyś swoich kolegów, aby sami zabrali tu głos? Takie informacje "z pierwszej ręki" stanowią tu ważne źródło informacji o danym pracodawcy. Na kilku popularnych portalach z ofertami pracy widziałam ogłoszenia firmy Orizon GmbH. Szukają nowych pracowników na naprawdę przeróżne funkcje. A czy ktoś z już obecnych pracowników powie nam, jak przedstawia się kwestia ubezpieczenia zdrowotnego? Można na nie liczyć?

Eryk
 Opinia

Może wiecie coś o aktualnych ofertach pracy w firmie? Trudno dostać się?

@Eryk 21.01.2019 22:14

Niestety, nie udzielę Ci informacji odnośnie tego, czy trudno jest się dostać do Orizon GmbH, ponieważ nigdy nie byłam tam zatrudniona. Mogę Ci jednak powiedzieć, że firma prowadzi w chwili obecnej procesy rekrutacyjne, a ich ogłoszenia bez najmniejszego problemu znajdziesz na wielu popularnych stronach z ofertami pracy. Planują zatrudnić na przykład elektryków, a także spawaczy. A Ty o jakiej posadzie myślałeś?

Robert
 Opinia

Czy firma normalnie działa?

TakNie1

Andrzej
 Opinia

Słyszałem dobre opinie o firmie, czy dlatego tak rzadko piszecie?

Anonim
 Opinia

Nie polecam ze względu na nieuprzejmą jedna panią. Jako firma powinni sprawdzać kadrę i ich stosunek do obcokrajowców! Bo warto się dowiedzieć przez główną siedzibę co się dzieje w innych filiach... mam złe doświadczenie z tą filia i to nie w Augsburgu.

Tak8Nie

mama
 Opinia

no ciekawe ileu będzie chętnych @lucjusz jak trzema mieć ważne certyfikaty TÜV i własny samochód nawet

Tak2Nie

Opinia

Witam czy ktoś będzie jechał do pracy jako spawacz z tej firmy a chodzi o Lipsk? ?

Opinia

Ogłosili sie dziś na www.Spawalnictwo.com Portal z ofertami pracy

Tak1Nie

Opinia

Witam ktoś moze powiedzieć o warunkach pracy na stanowisku spawacza w tej firmie?

TakNie1

walijczyk
 Opinia

Do monachium to nie jechalem, ale w niemczech generalnie jest okej

Zostaw opinię o Orizon GmbH - Augsburg

×
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie