Orizon GmbH

Augsburg

Orizon GmbH

Opinie o Orizon GmbH

Robert

Czy firma normalnie działa?

Andrzej

Słyszałem dobre opinie o firmie, czy dlatego tak rzadko piszecie?

Helena

@Anonim, może nie warto poprzez niemiłe doświadczenia z jedną osobą skreślać całej firmy? Może powiesz nam więcej o pracy w tym miejscu? Na naszej stronie widnieje wiele aktualnych ogłoszeń o pracę w Orizon GmbH. Znajdziecie je tutaj: https://www.gowork.pl/praca/orizon-gmbh;pr - czy ktoś już aplikował i może podzielić się swoim doświadczeniem?

Tomasz
@Helena 08.03.2018 13:13

Witam a ja sobie bardzo chwale Orizon pieniądze zawsze na czas a co do pracy różni się od Polskiej pracy dużo wystarczy chodzić i robić swoje a ten kto na rzeka to jakiś leń lub pijak bo też z takim zaczynałem ani jednego dnia nie był trzeźwy więc nie dziwię się że może być ktoś nie uprzejmy do takiej osoby ja polecam bo Polskich pracodawców mam dość

Anonim

Nie polecam ze względu na nieuprzejmą jedna panią. Jako firma powinni sprawdzać kadrę i ich stosunek do obcokrajowców! Bo warto się dowiedzieć przez główną siedzibę co się dzieje w innych filiach... mam złe doświadczenie z tą filia i to nie w Augsburgu.

mama

no ciekawe ileu będzie chętnych @lucjusz jak trzema mieć ważne certyfikaty TÜV i własny samochód nawet

Lucjusz

Witam czy ktoś będzie jechał do pracy jako spawacz z tej firmy a chodzi o Lipsk? ?

Lucjusz

Ogłosili sie dziś na www.Spawalnictwo.com Portal z ofertami pracy

Lucjusz

Witam ktoś moze powiedzieć o warunkach pracy na stanowisku spawacza w tej firmie?

walijczyk

Do monachium to nie jechalem, ale w niemczech generalnie jest okej

Zostaw opinię o Orizon GmbH - Augsburg

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Orizon GmbH