MiK Nieruchomości

Brwinów

Opinie o MiK Nieruchomości

zxc

Dlaczego pani, która prowadzi to biuro, oferuje pracę w internecie na takich warunkach, które w rzeczywisrości nie funkcjonują? Wchodzi w układy z klientami, które nie są zgodne z prawem, a swoich pracowników [usunięte przez moderatora]jak mało kto. Opinia w mieście i okolicznych miejscowościach jest jednoznacza na temat pracy w tym biurze. Nie liczcie na żadne umowy nawet o dzieło! to [usunięte przez moderatora] którą powinien zająć się urząd skarbowy. Przestrzegam przed pracą tam.

Zostaw opinię o MiK Nieruchomości - Brwinów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MiK Nieruchomości