METALTON

Poniatowa

Opinie o METALTON

Paulina

@anonim, dlaczego tak uważasz? Jakie masz doświadczenia z METALTON w Poniatowie? Czy praca nie spełniła Twoich oczekiwań?

xxxa

słów, najwazniejsze dla mnie jest to czy regularnie i dobrze płaca. Inne sytuacje mnie nie obchodzą, bo potrafię między nimi przejść obojętnie. Będę wdzięćzny za info

wanda

skoro siedzisz Karmelo pół roku już w firmie to jest najlepszy dowód że dobrze się dzieje w METALTON, bo przecież inaczej by cię już dawno w firmie nie było i nikt przecież cię na siłę nie trzyma. chcę też zapytać jak godzinowo, dniowo i na jakie zmiany się pracuje w tej firmie aktualnie? pozdrawiam

Chyba największe dziadostwo na całej Lubelszczyźnie. radzę się 10 razy zastanowić wszystkim tym którzy mają zamiar w ogóle myśleć o pracy w tej firmie. Nie ma sensu.

Makren

Z tym podniesieniem pensji wcale bym nie był pewien. Oszczędności w końcu szukają wszędzie gdzie się da nie?

Mikron

pewnie skończy się na redukcji etatów - właśnie tak sobie firmy radzą, żeby nie mieć 100 pracowników po 800 zł każdy, to zostawią 50 i podniosą pensje

Komo

To że kryzys, to właśnie tym bardziej firma nie koniecznie będzie skłonna do podwyżki. Każdy przecież teraz zaciska pasa.

Mirek

Jak dla mnie, to powinni jednak dać choc trochę podwyżki, nie dość, że inflacja, to jeszcze kryzys, także metalton powinien o to zadbać, skoro inne firmy potrafią.

karzeł

tak, tylko w końcu jak tak dalej pójdzie to przy stałych płacach nie będzie nas już stać zupełnie na nic

Raczej tak i nie ma co liczyć za bardzo na więcej

Podstawa wynosi 10zl/brutto. Sa ludzie, ktorym nie zmienia sie przez 3-4 lata. Sa tacy ktorym zmienia sie troche szybciej. O niebotyczne 1zl.

Praca na 2, jak trzeba na 3 zmiany. Nadgodziny płatne po 50% lub 100% więcej, w zależności ile tych nadgodzin i czy to dni robocze czy weekendy. Co z tego, jeśli podstawa tych nadgodzin marna.

O podwyżkach oczywiście można pomarzyć, chyba, że pracujesz tam kilka lat. Dostaniesz podwyżkę...50gr lub 1zł.

Najniższa krajowa na stanowisku operatora maszyn skrawających, to moim zdaniem żart i nieporozumienie. Ludzie pracują, bo ciężko znaleźć inną pracę, a rodzinę wyżywić trzeba. Ludzie także narzekają, bo najlepiej byłoby żeby zostawać po godzinach, nie mieć życia poza pracą, a o premii mogą pomarzyć. Ciągle tylko "szybciej, szybciej, masz 5 minut na skończenie". Ogólnie - praca często stresująca i odpowiedzialna, żeby czegoś nie zepsuć, a płaca nieadekwatna do obowiązków.

stalowiec

Knight jak masz konkretny zawód lub sprawdzisz sie to pewnie jakaś posada sie znajdzie po prostu zgłos sie do firmy

stalowiec

Co wy do (usunięte przez moderatora) nędzy piszecie?? Nie byliscie tam dawno i troche sie pozmieniało. Stawki wzrosły pracownicy którzy zwalniali sie (albo jak niektórzy pisza uciekali) byli pracownikami którzy do tej pory nie pracuja bo sie nie nadja do niczego. Po drugie jak by (usunięte przez moderatora) nie trzymał tam rygoru to by tam był bajzer jakich mało. A ze czasem ktos ma gorszy dzień to wielka obraza dla drugiej osoby. Ja pracuje tam grubo ponad 3 lata i jestem zadowolony. POLECAm

gruby

No wiec ile zarabiasz i na jakim stanowisku pracujesz ???????? Bo z tego co pamiętam za moich czasów( 3 lata temu) to nikt nie był tam zadowolony z pracy ;/

WAWA

CO WY OPOWIADACIE . JA PRACUJE W METALTONIE I NIE NARZEKAM.WYPLATA SUPER ,A ATMOSFERA W PRACY JESZCZE LEPSZA.DEBILE PISZA NEGATYWNE KOMENTARZE

mirosamo

A co chcesz wiedzieć ??

rabbitzzz

jak jest ktoś kto obecnie pracuje w METALTON w poniatowej to proszę o kontakt. rabbitzzz@o2.pl pilne.

mirosamo

opinie na temat metal tonu pisze chory czlowiek ktory myśli kategoriami byłego pracownika (usunięte przez moderatora) .TAM wlasnie taki (FACHOWIEC )-- mógł się ślizgać na (usunięte przez moderatora). gdzie inni pracowali . Kolego załuż swoją firmę i zatrudnij takich fahcowców TWOJEGO pokroju to zostaniesz z goła (usunięte przez moderatora) Czego nie pójdzesz do POLIFOLI do p SOBSTYLA tam dopiero dostał BYŚ kopa w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]

zatrudniony kilka lat temu

NIKOMU NIE POLECAM tam pracy.Zarobki są bardzo niskie i wg mnie w ogóle nie adekwatne do stanowiska jak i odpowiedzialności.Zdecydowana większość pracowników ( operatorzy cnc) zarabia ok 1200zł netto( przynajmniej kiedy ja tam pracowałem).Ci co mogli pouciekali do sąsiednich firm albo w ogóle opuścili tamtejszy region.Stosunki między pracownikami całkiem przyzwoite. A i najważniejsze.Radzę nie wierzyć w zapewniania Szefa co do oferowanych zarobków.Bo jak przychodzi czas podpisania umowy to na 100% na umowie będzie co innego niż była mowa ;/ Zdarzało się że niektórzy rezygnowali po nawet 1 miesiącu pracy. Ogólnie radzę nie podejmować tam pracy.

Zostaw opinię o METALTON - Poniatowa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie METALTON