Opinie o METALTON w Poniatowa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie METALTON. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie METALTON o rekrutacji.

Branże: Produkcja narzędzi, elektronarzędzi i osprzętu

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o METALTON w Poniatowa

Filip Nowy wpis

Czy w ogóle firma działa bo od dawna nikt nie skorzystał z forum, a może jest tak dobrze?

Klient Nowy wpis

Firma dobra spełniająca warunki umowy. Szybko na czas miły kontakt Moje sugestie dla METALTON: Milsibkierowcy Lubię atmosferę w METALTON za: Atmosfera między pracownikami

Paulina Nowy wpis

@anonim, dlaczego tak uważasz? Jakie masz doświadczenia z METALTON w Poniatowie? Czy praca nie spełniła Twoich oczekiwań?

xxxa Nowy wpis

słów, najwazniejsze dla mnie jest to czy regularnie i dobrze płaca. Inne sytuacje mnie nie obchodzą, bo potrafię między nimi przejść obojętnie. Będę wdzięćzny za info

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie METALTON? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
Leszno
wanda

skoro siedzisz Karmelo pół roku już w firmie to jest najlepszy dowód że dobrze się dzieje w METALTON, bo przecież inaczej by cię już dawno w firmie nie było i nikt przecież cię na siłę nie trzyma. chcę też zapytać jak godzinowo, dniowo i na jakie zmiany się pracuje w tej firmie aktualnie? pozdrawiam

Chyba największe dziadostwo na całej Lubelszczyźnie. radzę się 10 razy zastanowić wszystkim tym którzy mają zamiar w ogóle myśleć o pracy w tej firmie. Nie ma sensu.

Makren

Z tym podniesieniem pensji wcale bym nie był pewien. Oszczędności w końcu szukają wszędzie gdzie się da nie?

Mikron

pewnie skończy się na redukcji etatów - właśnie tak sobie firmy radzą, żeby nie mieć 100 pracowników po 800 zł każdy, to zostawią 50 i podniosą pensje

Komo

To że kryzys, to właśnie tym bardziej firma nie koniecznie będzie skłonna do podwyżki. Każdy przecież teraz zaciska pasa.

Mirek

Jak dla mnie, to powinni jednak dać choc trochę podwyżki, nie dość, że inflacja, to jeszcze kryzys, także metalton powinien o to zadbać, skoro inne firmy potrafią.

karzeł

tak, tylko w końcu jak tak dalej pójdzie to przy stałych płacach nie będzie nas już stać zupełnie na nic

Raczej tak i nie ma co liczyć za bardzo na więcej

Podstawa wynosi 10zl/brutto. Sa ludzie, ktorym nie zmienia sie przez 3-4 lata. Sa tacy ktorym zmienia sie troche szybciej. O niebotyczne 1zl.

Praca na 2, jak trzeba na 3 zmiany. Nadgodziny płatne po 50% lub 100% więcej, w zależności ile tych nadgodzin i czy to dni robocze czy weekendy. Co z tego, jeśli podstawa tych nadgodzin marna.

O podwyżkach oczywiście można pomarzyć, chyba, że pracujesz tam kilka lat. Dostaniesz podwyżkę...50gr lub 1zł.

Najniższa krajowa na stanowisku operatora maszyn skrawających, to moim zdaniem żart i nieporozumienie. Ludzie pracują, bo ciężko znaleźć inną pracę, a rodzinę wyżywić trzeba. Ludzie także narzekają, bo najlepiej byłoby żeby zostawać po godzinach, nie mieć życia poza pracą, a o premii mogą pomarzyć. Ciągle tylko "szybciej, szybciej, masz 5 minut na skończenie". Ogólnie - praca często stresująca i odpowiedzialna, żeby czegoś nie zepsuć, a płaca nieadekwatna do obowiązków.

stalowiec

Knight jak masz konkretny zawód lub sprawdzisz sie to pewnie jakaś posada sie znajdzie po prostu zgłos sie do firmy

stalowiec

Co wy do (usunięte przez moderatora) nędzy piszecie?? Nie byliscie tam dawno i troche sie pozmieniało. Stawki wzrosły pracownicy którzy zwalniali sie (albo jak niektórzy pisza uciekali) byli pracownikami którzy do tej pory nie pracuja bo sie nie nadja do niczego. Po drugie jak by (usunięte przez moderatora) nie trzymał tam rygoru to by tam był bajzer jakich mało. A ze czasem ktos ma gorszy dzień to wielka obraza dla drugiej osoby. Ja pracuje tam grubo ponad 3 lata i jestem zadowolony. POLECAm

gruby

No wiec ile zarabiasz i na jakim stanowisku pracujesz ???????? Bo z tego co pamiętam za moich czasów( 3 lata temu) to nikt nie był tam zadowolony z pracy ;/

WAWA

CO WY OPOWIADACIE . JA PRACUJE W METALTONIE I NIE NARZEKAM.WYPLATA SUPER ,A ATMOSFERA W PRACY JESZCZE LEPSZA.DEBILE PISZA NEGATYWNE KOMENTARZE

Zostaw merytoryczną opinię o METALTON - Poniatowa

METALTON
1.4/5 Na podstawie 20 ocen.
  • Przemysłowa 31
    24-320 Poniatowa