Opinie o Tanmuz Bogusław Szlaszyński w Olecko

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Tanmuz Bogusław Szlaszyński. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Tanmuz Bogusław Szlaszyński o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Edukacja - działalność związana z oświatą

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tanmuz Bogusław Szlaszyński w Olecko

Gabriela

A w firmie pracuje więcej Panów czy Pań?

@Gabriela

W tej chwili pracują tylko Panie.

Gabriela Nowy wpis
@Marta

No to faktycznie po równo. ;) Taka dysproporcja wynika ze specyfiki branży czy tak po prostu tu się trafiło?

@Marta Nowy wpis
@Gabriela

To raczej oczywiste, że wynika ze specyfiki. Natomiast podczas rekrutacji nie ma dla nas znaczenia czy kandydat jest mężczyzną czy kobietą. Najważniejsze, żeby lubił pracę z dziećmi i potrafił tańczyć nasze układy ;)

Agnieszka Nowy wpis
@@Marta

A jak jest z doświadczeniem? :) Przyjmują państwo osoby, które już pracowały w branży? Czy to również nie ma znaczenia większego?

Marta Nowy wpis
@Agnieszka

Zawsze chętniej zatrudniamy osoby, które miały styczność z tańcem lub mają doświadczenie w pracy z dziećmi. W przypadku braku doświadczenia zazwyczaj widzimy, już podczas rekrutacji, czy ktoś ma poczucie rytmu/ pamięć do kroków i czy ogólnie dobrze się czuje w naszych układach.

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Tanmuz Bogusław Szlaszyński?

W każdym oddziale rekrutację prowadzi inna osoba. W Krakowie zazwyczaj przede wszystkim wyczerpująco opowiadam o firmie, przebiegu zajęć, pokazujemy też jak zajęcia wyglądają w praktyce. Szczegółowa rozmowa jest po tym etapie. Kandydat musi zdecydować czy się w tym odnajdzie i czy zaprezentowane tańce mu odpowiadają. Później zazwyczaj standardowe pytania o dotychczasowe doświadczenie w pracy z dziećmi lub przygotowanie pedagogiczne. Tak naprawdę z każdą osobą rozmawia się inaczej, ale rozmowy zawsze przebiegają w miłej, przyjaznej atmosferze. Proszę się nie obawiać ;)

Rodzic dziecka

Zdecydowanie nie polecam. Jak można w ofercie zajęć dla dzieci w szkole pisać o 21-letnim doświadczeniu osób prowadzących, kiedy na zajęcia przychodzą dziewczęta 21 letnie. Dzieci uczą się podskakiwać, żadnych stylów tańca nie znają. W sezonie 2019/2020 opłata to 68 zł miesięcznie (w październiku za 4 zajęcia po 45 min na korytarzu szkolnym) i opłata członkowska w wysokości 45 zł - to zwykłe zbójeckie opłaty. Polecam zapisać dziecko do prawdziwej szkoły tańca, aniżeli na pseudo zajęcia tańca i dobrych manier. Kwestia tego, co same prowadzące dziewczyny w kuluarach mówią o podejściu właścicieli Tanmuz jest raczej nie do opisania tutaj.

@Rodzic dziecka

W ofercie nie piszemy o 21 letnim < 27 ;) > doświadczeniu prowadzących, tylko założycieli szkoły, którzy przekazują swoje doświadczenie pracownikom z niezwykłą pasją i zaangażowaniem. Co do cen, to niestety zgadzam się, natomiast trzeba brać pod uwagę to, że to instruktorzy dojeżdżają do szkoły (rosnące koszty paliwa) i wynajmują salę na zajęcia (te z roku na rok są coraz droższe). Co do znajomości stylów tańca, to uważam, że opinia jest krzywdząca. Uczymy bardzo wyrazistych układów i w każdym hip hopie znajdzie się elementy hip hopu, w każdym disco elementy disco, w każdym towarzyskim elementy konkretnego towarzyskiego itd. Istotnym jest jednak zaznaczenie tego, że uczymy każdego stylu od podstaw, dla dzieci ze szkół podstawych. Wprowadzamy taniec poprzez zabawę i dostosowujemy układy do wieku i możliwości dzieci. Jeśli Rodzic oczekuje od dziecka umiejętności turniejowych, to oczywiście, można zapisać do "prawdziwej szkoły" na konkretny styl. Jednak gwarantuję, że i tam poziom będzie dostosowany do umiejętności i możliwości dzieci z klas 1-3. Pozdrawiam i wszystkiego dobrego życzę dziecku w rozwoju tanecznej pasji ;)

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu Tanmuz Bogusław Szlaszyński?

Przede wszystkim trzeba lubić pracę z dziećmi. Odpowiednie podejście, uśmiech i pozytywna energia to absolutna podstawa. Dzieci nie da się oszukać. Ponad to są to zajęcia taneczne, a zatem ważne jest poczucie rytmu, pamięć do kroków i głos. Prowadzimy regularne szkolenia więc osoby spełniające powyższe warunki na pewno się odnajdą, a praca będzie dawać ogrom satysfakcji ;) Powodzenia w rekrutacji!

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Tanmuz Bogusław Szlaszyński? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
Nikol

Dlaczego co roku zajęcia prowadzą inne osoby? Czy one mają odpowiednie kwalifikacje do prowadzenia zajęć z dziećmi?

@Nikol

Oczywiście, osoby mają odpowiednie kwalifikacje. Prowadzimy bardzo złożony proces rekrutacji, a następnie każdy instruktor jest szkolony. Mamy wieloletnich pracowników, jednakże oferta z roku na rok jest coraz obszerniejsza, dlatego potrzebujemy nowych osób ;)

Dżiołti

Atmosfera super, szef bardzo w porządku. Jak ktoś lubi dzieci i taniec to będzie zadowolony z pracy. Elastyczne godziny i dobre zarobki.

Tomasz

Dobra firma oraz dobry pracodawca więc pracujący dobrze będą z pewnością docenieni przez firmę.

Agata
@Tomasz

Pojęcie ,,dobrze pracujący" jest zapewne odmiennie odbierane przez obie ze stron. Uważam, że po podpisaniu umowy każdemu pracownikowi należy się wypłata za każdą przepracowaną godzinę pracy bez wględu na to czy według pracodawcy pracował on ,,dobrze" czy też nie.

Beata

Atmosfera w firmie chyba jest pozytywna ? To wnioskuje z komentarzy poniżej.

Absolutnie nie
@Beata

Proszę czytać jeszcze raz komentarze Pani Beato ;)

Nie_polecam

Nie polecam pracy w firmie Tanmuz. Praca dla osób, które liczą się z niepelnymi wypłatami, brakujące kwoty do odebrania po miesiącu w ramach kolejnej wyplaty, co jednak gdy w nast msc juz sie nie pracuje? - pieniędzy brak. Trzeba też uważać, żeby nie usłyszeć, że podpisalo się już odebranie wyplaty ( to nic, że kwota jest za niska) i nic się nie da zrobić. Ogólnie dezinformacja.

TANMUZ
@Nie_polecam

Jako pracodawca chciałabym sprostować tą opinię. Zacznijmy od tego, że Pani pracowała u nas jako animator przez jeden miesiąc, tak jak było ustalane podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Zależało nam na dyspozycyjności, o której Pani zapewniała podczas rozmowy, a także podczas szkoleń. Po ok. tygodniu pracy okazało się, że Pani jednak wyjeżdża na wycieczkę, na tydzień... Nie wspomniano też, że odbiór pieniędzy był podpisany przez mamę, z upoważnieniem Pani piszącej opinię. Kolejna sprawa, niepełnych wypłat... Z założenia firmy nie płacą za czas szkolenia, przygotowania do pracy. Jest to czas dla osoby, która chce taką pracę podjąć. My płacimy za każdą godzinę poświęconą na szkolenie i w tym przypadku także wszystko zostało uregulowane. To, że Pani uważa, że za 1,5 h PRZYGLĄDANIA się pokazowi należy się cała dniówka, to już niestety postawa roszczeniowa...

-Przykre-
@TANMUZ

Niestety dla pracodawców, pracownicy, którzy domagają się niezaplaconego wynagrodzenia zawsze będą ,,roszczeniowi ''. Szczególnie jeśli jak ta Pani zatrudnieni są na tak krótki okres czasu. Ciężko wtedy oczekiwać należnego pracownikowi szacunku.

bezpodstawne oczernianie
@-Przykre-

Szacunek powinien być obustronny. Jeśli Pani zatrudniła się na miesiąc i deklarowała dyspozycyjność, a po dwóch tygodniach wzięła wolne na tydzień, wiedząc, że pracodawcy zależało na miesięcznej dyspozycyjności, to trudno tu mówić o szacunku. Pracodawca wypłacił wszystko jak należy.

Uhuhuhu

Tanmuz jak najbardziej na tak! Świetna wesoła praca w młodym zespole. Codziennie energia i taniec???? polecam!

polecam

Zdecydowanie nie zgadzam się z opinią poniżej. Pracowałam w tej firmie wiele lat. Nigdy nie było problemów z wypłatami. Osobiście polecam. Atmosfera w pracy super! Polecam, jeśli ktoś lubi pracę z dziećmi i aktywność fizyczną ;)

Zostaw merytoryczną opinię o Tanmuz Bogusław Szlaszyński - Olecko

• Jak się pracuje w Tanmuz Bogusław Szlaszyński?

Zobacz opinie na temat firmy Tanmuz Bogusław Szlaszyński tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tanmuz Bogusław Szlaszyński?

Tanmuz Bogusław Szlaszyński
  • Korczaka 2