TECSOLUM

Środa Śląska

TECSOLUM

Opinie o TECSOLUM

Minęło już nieco czasu od dodania ostatniej opinii. Czy poziom wynagrodzeń uległ zmianie?

Rychu

Pracuje w tej firmie od 3 lat i osobiście widzę, że cały czas się rozwija i modernizuje - nowe maszyny, systemy wentylacji, dlatego czytając niektóre opinie nie mogę się z nimi zgodzić. Atmosfera jest bardzo fajna, kierownictwo docenia zaangażowanie, zarobki są przyzwoite. Dlatego ja osobiście polecam.

Uszaty

Firma porażka - może atmosfera i fajna, ale warunki pracy jak za III rzeszy. Upał + smród to codzienność. Wszystko przestarzałe i ledwo działające. Ciekawi mnie czy te opary są gdzieś zgłoszone jako szkodliwe. Ogólnie nie polecam. Zarobki jak w każdej innej fabryce

Romek

Romek tego jeszcze nie było dobre

Romek33

Pożegnałem się z firmą w zeszłym roku (2014), ponieważ przeprowadziłem się do Chorzowwa. Pracowałem jako operator maszyny. Bardzo dobrze wspominam atmosferę w firmie, warunki pracy, imprezy firmowe :). Tutaj pozdrowienia dla Marty, Izy, Tomka i Piotrka (oraz całej wesołej zmiany). Obecnie pracuje na podobnym stanowisku, ale takiego klimatu jaki był w TecSolum nie ma. Jeśli szukacie pracy polecam to miejsce. Prywatnie pozdrawiam wszystkich. Romek

Zostaw opinię o TECSOLUM - Środa Śląska

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TECSOLUM