PCO VERSUS

Opinie o PCO VERSUS

marcin

W wyniku wypadku komunikacyjnego doznałem uszczerbku na zdrowiu Firma PCO VERSUS -Rzeszów profesjonalnie podeszła do sprawy , i doprowadziła do ugody z firmą ubezpieczeniową uzyskując wysokie odszkodowanie dla mnie. Bardzo Im dziękuje i Polecam

Xoxi Nowy wpis
@marcin

W jakim czasie uzyskali dla Pana odszkodowanie? Ja oddałam im kilka spraw o odszkodowanie z czego 2 były proste jak nie powiem co (tylko złożyć papiery o odszkodowanie) czekam już rok. Kontakt jest utrudniony, doprosić się o informacje graniczy z cudem ????

Helena Nowy wpis

Bardzo miła i profesjonalna obsługa ,polecam wszystkim którzy zostali poszkodowani i potrzebują pomocy.

W jaki sposób firma PCO Versus działa teraz, w trakcie pandemii koronawirusa: jest coś, o czym potencjalni klienci powinni wiedzieć? Jeżeli tak i np. firma nie obsługuje zainteresowanych osób stacjonarnie, a jedynie poprzez kontakt mailowy czy telefoniczny, to koniecznie dajcie znać.

Versus Nowy wpis
@Karolina

Pani Karolino działamy normalnie z zachowaniem wszelkich zaleceń sanitarnych.

Małgosia Nowy wpis

W wyniku wypadku komunikacyjnego moje życie się zmieniło o 360 stopni,gdyż doznałam poważnego uszczerbku na zdrowiu. Firma PCO Versus sprawnie poprowadziła likwidację szkody i proces sądowy, nie dała za wygraną,powołujac biegłych, opinie i uzyskując wysokie odszkodowanie. Nigdy nie wątpiłam w umiejetnosci ,profesjonalizm i zaangazowanie w mojej sprawie. Wszystko odbywało się na najwyższym poziomie .Wiadomo pracują tam osoby z doskonałą wiedzą, doswiadczeniem,wykorzystując zebrane materiały stają na wysokości zadania aby osiągnąć jak najlepsze wyniki.Jestem zadowolona wysokością otrzymanego odszkodowania i wyroku sądu. Otrzymałam rentę, która pozwoli mi godnie ogarniać swoje potrzeby.Jeszcze raz się powtórzę, Firmę reprezentują niezwykle profesjonalne i kompetentne osoby, które wiedzą doskonale jak poprowadzić nawet bardzo skomplikowane sprawy. POLECAM!!!

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie PCO VERSUS? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
Anita

Fajna atmosfera w pracy bo skład dobry a przy tym mamy dobrego pracodawcę dlatego polecam!!

Krystyna

Ta strona nie powinna służyć do reklamy kancelarii tylko powinny być na niej rzetelne opinie więc niech ktoś się wypowie na temat bo może ktoś chce uzyskać konkretną informację

Jaką macie atmosferę w pracy? Warto aplikować? Czy jest tak dobrze, że nie widzicie potrzeby pisania?

Igor

Może ktoś ma wiedzę czy firma prowadzi aktualnie jakąś rekrutację? Jaką umowę można dostać na start?

Jagoda
@Igor

Tak jest taka możliwość pod nr 534 997 244

zadowolony

Jedna z nielicznych rzetelnych firm lokalnych, która do każdego klienta oraz pracownika podchodzi indywidualnie. Serdecznie polecam

Maciej

@Niezadowolony Na forum GoWork.pl oceniamy pracodawcę i aktualne warunki pracy w danej firmie. @Pracujacy Cisza na forum, może być pewnym sygnałem, ale jak jest, to mogą napisać wyłącznie pracownicy. Oceniłeś pozytywnie firmę PCO VERSUS. Czy mógłbyś powiedzieć, co najbardziej lubisz w tej pracy? Czy pracownik ma szansę na rozwój w strukturach tej firmy?

Pracujacy

PCO VERSUS to super pracodawca. Wystarczy popatrzeć na forum i tą ciszę!!!

Janusz

W wyniku wypadku komunikacyjnego doznałem uszczerbku na zdrowiu. Firma PCO Versus sprawnie poprowadziła likwidację szkody i proces sądowy, uzyskując wysokie odszkodowanie. Jestem mile zaskoczony wysokością otrzymanego odszkodowania. Firmę reprezentują niezwykle profesjonalne i kompetentne osoby, które wiedzą doskonale jak poprowadzić nawet bardzo skomplikowane sprawy i potrafią wycisnąć ile tylko się da. Dziękuję Im bardzo i wszystkim szczerze polecam !

Gosia

Witam :) Ja juz dłuższy czas mam możliwość współpracować z firmą Versus jestem bardzo zadowolona z tej współpracy , ale także moi klienci są bardzo zadowoleni a to cieszy najbardziej , mimo tego , że pochodzę z województwa łódzkiego a firma znajduje się w wojewodztwie podkarpackim ,bez problemu dzięki profesjonalizmowi osób , które pracują w firmie nasza współpraca jest udana . Wszystkim , którzy potrzebują pomocy prawnej polecam firme Versus są godni zaufania .

Lubelskie

Witam. Bylam klientka Firmy VERSUS jestem bardzo zadowolona z zaangazowania sprawa i pozytywna pomoca . Przyjemny kontakt z pracownikami, wszystko wytlumacza informuja klienta na czym jest sprawa, firma rzetelna.. Polecam w 100%

Igor

Bardzo rzetelna firma. Najlepsza z jaką miałem przyjemność współpracować. Godna polecenia !

Mateusz

Witam. Jestem zadowolonym klientem tej firmy , sprawa prowadzona na najwyższym poziomie. Firma godna polecenia każdemu, łatwy kontakt i rzetelna praca. POLECAM!

marc

Ja już chwilę pracuje w firmie VERSUS jestem bardzo zadowolony ze współpracy w pracodawcami, no i co najważniejsze moi klienci są również bardzo zadowoleni. POLECAM

Manager

Byłym i aktualnym agentom, przedstawicielom i doradcom z branży odszkodowań i ubezpieczeń oferujemy konkurencyjne warunki i dochodową współpracę, zapewniamy wysokie prowizje i zaliczki oraz pełną dyskrecję. Dla chętnych możliwość budowy własnej struktury sprzedaży. Dla managerów z własnymi grupami sprzedażowymi proponujemy ekstra warunki, jeśli działacie w innych branżach, to zapewniamy szkolenia branżowe i wszechstronną pomoc na każdym etapie. Jeśli nie pracowałeś w tej branży, a chcesz dobrze zarabiać, to nauczymy Cię wszystkiego od podstaw. Cała Polska. Proszę o maila na adres kasadlaagenta@interia.pl

Danuta

Ja byłam klientką PCO VERSUS prowadzili mi sprawę karną a póżniej cywilną,wspomnę ze przed tą firmą miałam już inną firmę gdzie obiecali mi że zajmą się sprawą karną ale tak nie było nie wiedziałam nic co się dzieje w sprawie.Tak jak już wspomniałam wygrali sprawę karną i cywilną.Na każdym etapie byłam informowana co dzieje się w sprawie.Pierwsza opinia biegłego była dla mnie nie korzystna Mecenas zrobił zarzuty i zapadł dla mnie wyrok korzystny.Może wspomnę że sprawca wypadku też miał mecenasa i bronił się do końca.Co do odszkodowania to byłam zaskoczona że uzyskałam tak wysokie odszkodowanie.Teraz pracuję dla tej firmy bo wiem,że warto pomagać ludziom.Co do wynagrodzenia to jest OK.Ja polecam myślę,że warto nawiązać kontakt z firmą.

Waldek

Miałem przyjemność poznać firmę Pco Versus prowadzili mi sprawę karną i cywilną. Jestem zadowolony. Polecam warto wybrać tą firmę.

Zostaw merytoryczną opinię o PCO VERSUS - Rzeszów

PCO VERSUS