Opinie o "Bogucki" A. Bogucki, H. Bogucka Spółka Jawna w Jatne

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy "Bogucki" A. Bogucki, H. Bogucka Spółka Jawna. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w "Bogucki" A. Bogucki, H. Bogucka Spółka Jawna o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja opakowań plastikowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o "Bogucki" A. Bogucki, H. Bogucka Spółka Jawna w Jatne

Iza

@anonim, forum jest otwarte dla wszystkich, oczywiscie nie ma takiej konieczności pisania swoich prawdziwych personaliów, każdy może wypowiedźieć sie anonimowo, co nie oznacza ,że w sposób negatywny. Ważne w tym wszystkim jest przekazywanie sobie prawdziwych i przydatnych informacji na temat pracy i warunków w firmie.

Up

Stanowisko:Planista produkcyjny (249j)BranżaProdukcja opakowań z tworzyw sztucznych Miejsce pracy:Jatne, powiat otwocki, gmina Celestynów, woj. MAZOWIECKIE Kategoria:Oferta pracy okresowej lub sezonowej zgłoszona przez pracodawcę Ilość miejsc:1 Zakres obowiązków:Realizowanie ustalonego harmonogramu standaryzacji operacji Laminacji, Druku, Cięcia, Przygotowania Farb, Montażu Matryc Drukarskich. Raportowanie realizacji harmonogramu. Tworzenie instrukcji pracy standaryzowanej wg TWI we współpracy z doświadczonymi operatorami. Aktualizowanie instrukcji pracy standaryzowanej wg TWI ze starego schematu na nowy. Konsultacja standardów z odpowiednimi komórkami w zakresie zgodności ze standardami. Mierzenie czasów operacji. Inicjowanie usprawnień wg TWI (Kaizen). Współpraca z doświadczonymi operatorami. Nadzór nad sposobem szkolenia przez doświadczonych operatorów. Wykształcenie:średnie zawodowe Umiejętności i uprawnienia:A/B) znajomość programu MS Office A/B) umiejętność obsługi komputera Inne:Mile widziane doświadczenie. Wiedza nt. Lean Manufacturing i zainteresowanie tą tematyką. Znajomość specyfiki pracy w środowisku produkcyjnym. Dokładność, rzetelność, umiejętność współpracy z ludźmi, samodzielność. Praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku .Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat (możliwość dopasowania do sytuacji studenta: np. 4/5 etatu) Poznanie procesu Laminacji, Druku, Cięcia, Przygotowania Farb, Montażu Matryc Drukarskich. Wynagrodzenie:4210.18 - 3000.00 PLN brutto System wynagrodzenia:Czasowy ze stawką miesięczną

Alek

Witam!jakie teraz sa warunki,w tej firmie?Mam zamiar skladac CV tam,ale najpierw chcialbym sie dowiedziec co i jak.Pozdr.

Gosc

A jak tam mają operatorzy wytlaczarek?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w "Bogucki" A. Bogucki, H. Bogucka Spółka Jawna spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
Gosc

Witam. Czy mógłby się ktoś wypowiedzieć jak jest w tej firmie na wytlaczarkach? Ile zarabiają operatorzy?

v

daj kobiecie spokój trochę więcej zrozumienia i wyrozumiałości, nie każdy sobie radzi w trudnej sytuacji.

Gal Anonim

Myslalem ze cos sie zmienilo w podejsciu do pracownikow.ale bylem w bledzie, nowego kaizena pasozyta zatrudnili ktory znowu bedzie bral pieniadze za nic.a no i kierownikow zmianowych ktorzy maja gonic fizycznych,heh kto przychodzi ten odchodzi po gora miesiacu,jak niema ludzi to najlepiej 3zmiany bez nadgodzin oczywiscie 240godzin miesiecznie,zaczely sie l4,niema to jak za malo pracownikow.a za duzo maszyn,najlepiej robic bez przerwy w tej firmie,aby maszyny szly i pot po jajach sie lal,zero planowania produkcji dziennej,najlepiej co zmiane umeczyc pracownika,10przejsc co zmiane to norma.Nie wroze ze przybedzie pracownikow,jezeli nadal beda przyjmowac marne zlecenia jak jest teraz,chyba ze liczycie na ukraincow i nowych ktorzy w polowie maja ta robote w 4literach.powodzenia!A w Drukpolu jedna maszyna na dwoch i bez stresu i gonitfy szczurow,pozdro Przemek i Gawkowski Daniel.

Paulina Barry

Szanowni Państwo, Niniejszy portal z założenia służy wymianie opinii pracowników oraz kandydatów na temat PRACODAWCY ORAZ WARUNKÓW ZATRUDNIENIA. Wątek „Opinie o "Bogucki" A. Bogucki, H. Bogucka Spółka Jawna” powiększa się jednak z każdym dniem o obraźliwe, zupełnie niestosowane komentarze, będące najbardziej rażącym przykładem wykorzystywania do maximum internetowej anonimowości. Mogąc jedynie APELOWAĆ do Państwa proszę tym samym, aby personalne sprawy załatwiali Państwo między sobą, a ewentualne skargi dotyczące niedopełnienia obowiązków służbowych składali drogą oficjalną. Liczę na Państwa zrozumienie. Paulina Barry

Znajomy

A mnie wręcz przeciwnie nie śmieszy widac jakie są relacje w firmie dział handlowy to nie jest dział wyjątkowy i wszyscy pracuja na swoją wypłatę sumiennie a nie powinno byc ze to inni powinni im dziekowac za sprzedany produkt .wszyscy jestescie jednym zespolem (usunięte przez administratora) e nie zazdroszczę takiej atmosfery to żenada

Karol

pomyśl zanim coś idiotycznego powiesz. Jakby ci z handlowego nic nie robili to byś wcale nie miał wypłaty.

Szo

Zawsze mnie śmieszą takie wypowiedzi jak Twoja. Handlowy nic nie robi w żadnej firmie... Protukt zawsze sam się sprzeda. Szkoda, że nigdy sam się nie wyprodukuje. Powinieneś być wdzięczny Handlowemu bo dzieki niemu "pracowniku" masz etat i wypłatę na czyas. Fajnie, że masz też etat w ochronie bo monitoring prowadzisz całkiem spory. Dla mnie nie jestes "pracownikiem" tylko "ignorantem" - jak za trudne wpisz w google.com .

asd

W sumie racja nikt nikogo na siłe nie trzyma, to sa nawsze własne decyzje o tym czy zostajemy czy odchodzimy, jendka powrotow juz nie ma do firmy, co do atmosferty to najwiecej zalezy od pracowników a nie od firmy, poza zalezy jak sie dogadacie miedzy sobą

Przemek, co Ty za bajki opowiadasz? Podjąłeś sam decyzję i odszedłeś. Ktoś miał cię trzymać na siłę? Pół roku temu firma pomogła ci finansowo w trudnym momencie a dziś rzuciłeś papierami za zmniejszoną premię za 1 miesiąc. Sam sobie policz czy ci się opłacało skoro tak źle zarabiałeś.

Witam.Ludzie sa zli ze za swoja ciezka prace.majac dobre wyniki produkcyjne zabiera im sie nalezne im pieniadze w postaci,niema granic bledu.nie mozna sie mylic.a kto jest ktos robotem ze nie popelnia bledow.druga strona to adekwantne wynagrodzenie za staz pracy i. zdobyte umiejetnoci i nalezne dodatki za nocki i nadgodziny.to tyle w temacie

Coraz gorzej w tej firmie.Zwolnil sie jeden z lepszych operatorow,wiecej ludzi odchodzi niz przychodzi,zatrudniaja ukraincow ktorzy nadaja sie tylko do prostych prac,stawki godzinowe stoja w miejscu od kilku lat,nadgodziny i dodatek za nocki to jakas fikcja,nowy i ten co 5lat pracuje ma ta sama stawke,brak podwyzek,a wymagania i wymysly rosna biurowych,po co inwestycje?skoro nie bedzie obslugi maszyn z tym podejsciem co teraz wiele osob odejdzie,powodzenia i powodow do przemyslen dla wlascicieli.moze zaczna sie dzialania pozytywne...drugi wariant to taki ze biuro stanie na obsludze maszyn,bo nie bedzie fizycznych,bo nie umieli zadbac o swych pracownikow ktorzy przez lata pracowali na zyski wlascicieli.

adrjan

Hej pracuje ktoś obecnie dla Bogucki folie i może polecic tutaj prace? Gdzie w ogóle zamieszczają oni aktualne ogłoszenia rekrutacyjne, może ktoś mnie pokierować? Na jaką wysokośc pensji moge w ogóle tutaj liczyć? Napiszcie chociaz jakiś orientacyjny przedział, jaki proponują nowym osobom, bo zawsze mam z tym problem podczas rozmowy rekrutacyjnej?

olo

Trzeba podzielic produkcje w firmie Bogucki na dwa działy tj.Dział produkcji folii oraz drugi dział nadruku i bobiniarek[przycinania folii na wymiar],w obydwu jest inny kierownik,na drukarni jest kierowniczka,wiec dodajac komentarz 'nieznany' napisz w którym dziale pracowales i gdzie wystepuje ten jak to ty nazwałes obóz???powiem tak jesli pracujesz normalnie przykładasz sie do obowiązkow ,przestrzegasz regulaminu i niema reklamacji to premia jest w 99%,to nie Bahamy trzeba pracowac i poswięcac swój czas firmie.

bolo
@olo

a dlaczego nie w 100%, za co obcinają 1%?

nieznany

ja za zadne skarby nie wrocilbym do tej pracy.... traktuja cie jak w jakims obozie koncentracyjnym ...... 'nawet nie podnosza stawki po okresie probnym masakra .... jierownictwo do bani nie potrafia nic zaplanowac... nawet jak cos komus wypadlo pilnego i bral urlop na zadanie co kazdemu sie nalezy firma zabierala premie uznaniowa ;/ nikomu nie polecam

do Jaja

@Jaja, czyli szukają PH. To napisz coś więcej, bo mnie zainteresowałeś :). Jak ogólnie tam się pracuje?

tukan

i masz rację co do tego @rasta. Tylko czy Ty też aplikowałeś do Boguckiego? rozumiem, że podają taki numer do siebie przed rozmową?

rasta

dlatego ja przynajmniej, jeśli mam daleki wyjazd na rozmowę to umawiam się jeszcze na potwierdzenie takiego spotkania

Zostaw merytoryczną opinię o "Bogucki" A. Bogucki, H. Bogucka Spółka Jawna - Jatne

• Jak się pracuje w "Bogucki" A. Bogucki, H. Bogucka Spółka Jawna?

Zobacz opinie na temat firmy "Bogucki" A. Bogucki, H. Bogucka Spółka Jawna tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w "Bogucki" A. Bogucki, H. Bogucka Spółka Jawna?

"Bogucki" A. Bogucki, H. Bogucka Spółka Jawna