eEngine Sp. z o.o.

Łódź

Ocena pracodawcy 6/6

na podstawie 1 ocen.

Opinie o eEngine Sp. z o.o.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie eEngine Sp. z o.o.

anonim

(usunięte przez administratora)

dirk

Witajcie forumowicze. Od dłuższego czasu jestem bez pracy i właśnie w tej branży poszukuje zatrudnienia. Ciekawy jestem czy kogoś w tej chwili poszukują. Widziałem ich oferty dla programistów ale jakieś przestarzałe z tego co ldzie mówili. czekam na info

aktualnie zadowolony

Praca jak praca, gdzieś trzeba pracować. A tu da się ja lubić. Jeśli ktoś myśli, że przyjdzie do pracy poleżeć i popijać piwko to się nie nada, ale jak ktoś lubi mieć wkład w ciekawe projekty, to jak najbardziej polecam. Na pewno trzeba się wykazać. No i największy plus: wręcz ogromy plusem - to atmosfera w pracy. Nie pracowałem, ani nie współpracowałem, ani nie znam osobiście firmy która by miała tak zdrowe i tak dobre podejście do współpracy. Aż się chce przychodzić rano, a nie jak w innych firmach przed wyjściem z domu kiedy już myśli się o powrocie. No i zapomnijcie o wyścigu szczurów - tu każdy pomaga drugiemu.

Zostaw opinię o eEngine Sp. z o.o. - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie eEngine Sp. z o.o.