Poszukiwacz Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 90 dni.
Kandydat

Czy może ktoś z was napisac jak wyglądają aktualnie wynagrodzenia w tej firmie ? Interesuje mnie stanowisko programisty i testera oprogramowania.

Wojtek Nowy wpis

Firma dobra ale jednocześnie wymagająca i niestety nie każdy potrafi sobie poradzić?

Zajechany

Nie polecam, tysiąc rzeczy do roboty na sekundę i w efekcie nie zrobione nic. Szkoda czasu.

Sławomir Nowy wpis
@Zajechany

Co możesz powiedzieć na temat wysokości wynagrodzenia w Exence? Byłeś zadowolony z pensji proponowanej przez firmę? Ciekawi mnie też, czy można tutaj liczyć na jakieś benefity pozapłacowe, daj znać koniecznie!

hiacynt Nowy wpis
@Sławomir

Pensje na poziomie kasjerów w Biedronce

Halina

Przeglądając stronę Exence S.A. w poszukiwaniu aktualnych ofert pracy, zauważyłam informację odnośnie do możliwości odbycia praktyk w tej firmie. Czy znajdą się osoby na tym forum, które odbyły praktyki w tej firmie? Na jakim były poziomie? Warto ubiegać się o niej u tego pracodawcy?

ostromeckyp
 Rekomendacja
@Halina

Cześć. Załapałem się do firmy na staż W maju 2018. Firma nie ogłaszała się, że prowadzi program praktyk, bądź szuka stażystów. Po prostu zwróciłem się do firmy bezpośrednio z zapytaniem i odezwali się po czasie. Na stażu nauczyłem się bardzo wiele (zostałem rzucony na głęboką wodę), pisałem mini-aplikację, która później była używana w projekcie jako narzędzie testowe. Czy warto ubiegać się o praktyki? Zdecydowanie. Porównując się do moich kolegów, którzy przychodzili do firm już jako junior developerzy i robili jakieś drobnostki to uważam, że staż w Exence dał mi nawet więcej. Firma ma swoje plusy i minusy jak każda. Na pewno trzeba się liczyć z dojazdem do firmy.

jaremo
@Halina

Jako studentka informatyki lub kierunku pokrewnego możesz wybrać znacznie lepiej jeżeli chodzi o miejsce praktyk. Dajmy na to firmę z karcianym "winem" w logo.

bart
@ostromeckyp

@ostromeckyp a zostałeś w firmie po stażu? lub jest możliwość zostania?

ostromeckyp
@bart

Tak. Jestem tu już od ponad 1,5 roku.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Sławomir

Pytanie z od strony klienta. Jak oceniacie jakoś wykonywanych usług? Jesteście zadowoleni?

Tonik

A poza praktykami może ktoś podpowiedzieć jak się pracuje?

Andriej
@Tonik

@Tonik wg mnie firma tylko i wyłącznie na start. Obecnie rynek trochę się zamyka i coraz trudniej wbić się w rynek - i tu pojawia się luka dla Exence. Tempo rozwoju jaki tu osiągniesz jest nizsze niż w wiodących firmach na wrocławskim rynku. Brak tu po prostu wystarczającej liczby kompetentnych programistów, od których możnaby pobierać naukę.

Janek

W ciągu kilku lat prowadzenia działalności firma wypracowała sobie odpowiednią pozycję. Do tego jest to dobry pracodawca.

jk

@rafał pociesze cie że nie jesteś jedyną osobą, która się nie załapała na stanowisko które chciało sie

Pomóż użytkownikom, którzy szukają pracy w firmie Exence S.A. Dodaj komentarz i podziel się swoja wiedzą na temat firmy.

Zostaw merytoryczną opinię o Exence S.A. - Wrocław

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Exence S.A.