Exence S.A.

Wrocław

Exence S.A.
3 3

Opinie o Exence S.A.

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Halina

Przeglądając stronę Exence S.A. w poszukiwaniu aktualnych ofert pracy, zauważyłam informację odnośnie do możliwości odbycia praktyk w tej firmie. Czy znajdą się osoby na tym forum, które odbyły praktyki w tej firmie? Na jakim były poziomie? Warto ubiegać się o niej u tego pracodawcy?

jk

@rafał pociesze cie że nie jesteś jedyną osobą, która się nie załapała na stanowisko które chciało sie

Pomóż użytkownikom, którzy szukają pracy w firmie Exence S.A. Dodaj komentarz i podziel się swoja wiedzą na temat firmy.

Zostaw opinię o Exence S.A. - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Exence S.A.