TRACZYK BIURO NIERUCHOMOŚCI WROCŁAW

Wrocław

Opinie o TRACZYK BIURO NIERUCHOMOŚCI WROCŁAW

Bozena.

Profesjonalnie wykonana usługa pośrednictwa . Korzystałam przy sprzedaży nieruchomości. Jestem zapracowaną osobą, więc cenię sobie operatywność i kompleksowość przy wykonaniu usługi, tak właśnie było w Traczyk Nieruchomości. Polecam.

asia

Ja teraz obecnie nie widziałam żadnej nowej oferty, zastanwiam sie cyz nie teraz będa kogoś poszukiwać teraz zaczyna się okres wiosenny wiec pewnie beda miec duzo ofert.

uważajcie

PORAŻKA! Na rozmowie kwalifikacyjnej wprowadzają w błąd przyszłych pracowników, umawiają się na inne warunki przy podpisaniu umowy, zmieniają zasady w trakcie pracy i ostatecznie zapłacą Ci lub nie, zależy od asertywności jaką posiadasz, generalnie odchodzisz rozgoryczony i totalnie rozczarowany bez grosza za swoją ciężką pracę lub zostajesz zwolniony bo upominasz się o swoje. Jeśli jesteś osobą wysoko zmotywowaną, ambitną i nastawioną na sukces, zapomnij o pracy w tej firemce, po prostu masakra! OSTRZEGAM!

Zostaw opinię o TRACZYK BIURO NIERUCHOMOŚCI WROCŁAW - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TRACZYK BIURO NIERUCHOMOŚCI WROCŁAW