Opinie o Intermop w Chorzów

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Intermop. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Intermop na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów tekstylnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Intermop w Chorzów

VILEDA PROFESIONAL

"Oferujemy produkty najwyższej jakości, które powstają od podstaw w Polsce - tu są projektowane i szyte według naszych oryginalnych pomysłów." To jest treść z Waszego najnowszego katalogu. Na jakiej podstawie tak twierdzicie, skoro nie stworzyliście stelaży do mopów, które macie w swojej ofercie: VILEDA PROFESSIONAL powstała w 1948r: Wasz mop Sprint II - to podróbka VILEDA COMBI SPEED Wasz mop MMZ - to podróbka VILEDA ULTRAMAX Wasz mop z literką U - to podróbka VILEDA ULTRA SPEED VERMOP GMBH powstał w 1927r: Wasz mop MDD - to podróbka VERMOP TWIXTER Wasz mop Sprint I - to podróbka VERMOP SPRINT PLUS Wasz mop Sprint II - pasuje do VERMOP CLIPPER NUMATIC HAERSON powstał w 1969r: Wasz mop TIC - to podróbka mopów do stelaży NUMATIC NM2 i NM3 ECOLAB powstał w 1923r: Wasz mop PRZESUW - to podróbka mopa ECOLAB BLIZZARD Wasz mop KIESZEŃ - to podróbka mopa ECOLAB RASSANT Nieudolność Intermop w tworzeniu własnych projektów i systemów sprzątania polega na kopiowaniu produktów wiodących marek zachodnich, które istnieją od ponad 80 lat. Nie przywłaszczajcie sobie czyjejś inwestycji i kreatywności do swojego marnego działania na rynku w Polsce. To nie są Wasze oryginalne pomysły, tylko podkupione wcześniej produkty i na ich podstawie wykonywane "od podstaw w Polsce".

moze porsze

Jakie informacje? kolejne dochodzenie? Darowalibyście sobie. Na takie opinie trzeba było sobie niestety zapracować.

@moze porsze

należy podać z imienia, bo Właścicielka chce wiedzieć komu jest tam tak źle.

mersides

A ja kocham firmę Intermop i zrobię dla niej więcej niż ode mnie oczekuje. Nie wyobrażam sobie życia bez Intermop. Wyasygnuję skrawek miejsca na mym ciele i wytatuuję sobie nazwę tej firmy: Intermop Sp. z o.o.

pracownik - 2015-06-05 21:34:38

jak to nie było premii? przecież właścicielka sama nam oznajmiła na ostatniej wieczerzy bożego narodzenia że przyznana nam premia (nagroda pieniężna) na koniec roku to są pieniądze które nam były przez cały rok potrącane. Pani księgowa to potwierdziła, bo i jakże inaczej. Więc co źle? Twoje zarobione, potrącone i Tobie wypłacone. Aby wypłacić trzeba najpierw zarobić lub komuś zabrać a inaczej z pustego i Salomon nie naleje.

Aplikowałeś na stanowisko KRAWCOWA oferowane przez firmę Intermop? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
brunetka3307 - 2015-06-04 17:00:09

ja nigdy w tej firmie nie miałam żadnej premii i nawet nie słyszałam żeby osoby, które w tamtym czasie pracowały ze mną otrzymywały jakieś premie

była współpracownica - 2015-05-25 07:23:23

tak, tak - szefowa "extra babka" - dopóki jesteś pantoflem i robisz po jej myśli to jest baaardzo milusia, normalnie uśmiech jej nie schodzi z twarzy, ale nie daj boże zrobić coś nie tak to od razu jesteś najgorszym śmieciem. normalnie ona jest jak doktor Jekyll i mr hyde....

wy........ny - 2015-04-18 21:02:07

Zgodnie z reklamą na stronie firmy Intermop: "DWA OTWORY - JEDEN KIJ, WIELE MOŻLIWOŚCI" Nic dodać, nic ująć. Wielkie dno.

Byla - 2015-04-09 23:21:14

Stres stres i jeszcze raz stres, tak do przesady. Uczucie lęku przed kazdym nowym dniem, Każde słowo i zdanie moglobyc uzyte przeciwko Tobie. Zmarnowałam tam troche zycia i nerwow...

Szatynka byla pracownica - 2015-04-09 20:45:24

Ta strona jest po to aby podzielic sie informacjami o warunkach jakie oferuje Pracodawca w celu podzielenia sie opinia osob ktore tam pracowaly i pomoc innym osobom podjac decyzje o zatrudnieniu w danej firmie.Pracowalam w tej firmie w sekretariacie.Wszyscy pracownicy byli zatrudnieni na najnizszej sredniej krajowej reszta wyplaty to "premia uznaniowa".Dziwne osoby byly zatrudnione ktore mialy wiekszy glos i uznanie u Wlascielki niz wartosciowi pracownicy.Pokontrolne uwagi PIP tez nie byly wdrozone.Nic to nie dalo.Stres nerwy podejrzenia w stosunku do swoich pracownikow przez pracodawce personel z ksiegowosci nie wiadomo dlaczego o wszystkim decydowal nawet o rozdzielniku papieru toaletowego decydowal o zasadach handlu (?) wszystko za apropata Wlascicielki wszystko co najgorsze udzielalo sie nawet w sekretariacie.Do osob ktore mysla o zatrudnieniu w firmie Intermop zostala napisana wspaniala praca magisterska na podstawie jakie nie powinny byc warunki pracy relacje pomiedzy Pracodawca-Pracownicy wywieraniu presji i stanu psychiki dluzej pracujacych tam osob i reszte sobie odnajdziecie.Firma Intermop nie jest godna polecenia jako jakikolwiek pracodawca.Ocena negatywna poniewaz nizszego stopnia oceny nie ma wyboru.

pracownik 2004-2006 - 2015-04-02 08:32:28

Oprócz terminowych wypłat i odchodzących pracowników to zmieniło się coś w tej firmie?

Konkurencja z Lublina - 2015-03-27 21:40:53

Ciągłe szpiegostwa, podkupywanie oryginalnych produktów konkurencji poprzez swoich dystrybutorów, potem chyba rozpruwanie na części pierwotne i tworzenie zamienników pod własną marką. Wszystkich straszą oddaniem do sądu i zakazem handlu. Chcą mieć chyba monopol. Parę firm pozwali i musieli się wycofać.

Odbiorca - 2015-03-27 21:21:35

No tak, to mowi wszystko o tej firmie. Slyszalam ze wiekszosc odejsc z tej firmy bylo poprzedzone dlugotrwalym w ukryciu leczeniem u specjalistow. Teraz sa szczesliwymi osobami i pracownikami innych firm. No coz, ta firma twierdzi ze to przeciez "wypalenie" pracownika. Tylko co doprowadzilo do ich "wypalenia", a moze nalezy to nazwac inaczej?

brunetka_32 - 2015-03-27 20:00:05

za moich czasów jak tam pracowałam żył jeszcze śp. P. Ryszard Pinkawa i osoby, które przyjeżdżały po towar też wolały czekać na zewnątrz niż z nim rozmawiać a szefostwo zawsze było po godzinie 16 i obrady na temat co i ile było zamówień trwały conajmniej dwie godziny jak nie więcej a za nad godziny o wypłacie można było pomarzyć i to co Pani teraz pisze to jest 100 % prawda, że klienci wolą stać na dworze niż czekać w środku

brunetka_32 - 2015-03-27 19:54:30

ja pracowałam na magazynie jako pracownik biurowy i ta praca tylko przyprawiła mnie o nerwicę

Boy - 2015-03-25 17:18:18

Ja tam wytrzymałem ok 2 lat. Gdy chciałem się zarejestrować w urzędzie Pracy to babeczka zrobiła wielkie oczy i stwierdziła że podziwia mnie ogromnie, że aż tak długo tam pracowałem (ona wytrzymała zaledwie 3 m-ce i uważa to za sukces!)Nie polecam tej firmy, NEGATYWNA OPINIA!!

chentny do pracy - 2015-03-25 08:02:54

nie wiem dlaczego tak wszyscy oczerniajom tę firme oglądałem ich strone i mają mase własnych wymyślonych patentów i wynalazków. Za jeden nawet dostali nagrode a takie coś może wymyślić tyko duża firma i przecież są liderem produkcji. Kiedyś słyszałem i widziałem reklame że hotel budujom może już nawet jest super można klientów przyciągać. Jestem ambitny zależy mi na pieniądzach. Chyba podjade tam zobacze całom produkcje, magazyny i ludzi i sie chyba zdecyduje. Najpierw trzeba wszystko zobaczyć a potem mówić. A co do kamer, sam mam i wszystko nagrywam dla mnie to normalne że sie wszystko nagrywa.

żona - 2015-03-23 19:44:

Co to znaczy: boi się zwolnienia? Jeżeli zna swoją wartość, jest inteligentna i ma Twoje wsparcie, pracy jest dużo i firm, które doceniają ciężką pracę swych pracowników. Niech szuka firm, które nie tolerują osób, które pracują po to, aby: - przyjść do pracy - być w pracy - wyjść z pracy Niech wystrzega się osób, które patrzą cały dzień przez okno, dłubią w nosie i patrzą na słupki jej sprzedaży. Osób, które uważają, że sprzedaż jednej sztuki mopa, daje więcej zysku firmie niż kilkaset sztuk jednorazowo. A taka osoba do dzisiaj tam pracuje. Wiem, bo mam te informacje od samych pracowników, którzy do mnie przyjeżdżają. I ludzie z działu handlowego mogą się dwoić i troić w chęciach i pomysłach. Nic nie zrobią, brak już ludzi kręgosłupów w tej firmie, którzy mieli pomysł i wiedzę w tej dziedzinie, byli prawdziwymi profesjonalistami w swej pracy. Firma, to pracownicy, których się słucha i czerpie pomysły z ich wiedzy. Więcej wiary w siebie, niech nie słucha bzdet, które jej są tam wpajane.

mąż - 2015-03-19 20:45:38

Moja żona aktualnie tam pracuje, boi sie zwolnienia, powiedziała mi o tym forum i z ciekawości poczytałem, nigdzie nie ma kolorowo ale tam faktycznie trzeba uważać żona nie jest zadowolona

sekretarka - 2015-03-12 22:34:49

kiedyś sekretarki co 2 tygodnie się zmieniały. To o czymś świadczy chyba.

były pracownik magazynu - 2015-02-28 17:32:57

Były pracownik ma w 100% racje. W firmie wypłata zawsze terminowo, dodatki świąteczne wczasy pod gruszą. W odróżnieniu od działu handlowego magazyn ma nadgodziny. Krawcowe pracują na akord więc nowe osoby mają ciężko. Wymagania jak na zachodzie a wypłaty jak na wschodzie. (usunięte przez administratora) Praca dobra jezeli nie masz zadnej innej na kilka miesięcy i tyle bo inaczej zwariujesz.

Zostaw merytoryczną opinię o Intermop - Chorzów

Intermop
1.3/5 Na podstawie 24 ocen.
  • Plac św.jana 30
    41-503 Chorzów