Ultranet Sp z o.o.

Opinie o Ultranet Sp z o.o.

Szanowni Państwo,

Firma Ultranet postanowiła dołączyć do społeczności innych pracodawców na platformie Gowork. Chcielibyśmy wykorzystać tą płaszczyznę do komunikacji z Państwem.

Dzięki temu jesteśmy w stanie na bieżąco odpowiadać na pytania, rozwiewać wątpliwości i tym samym pokazać rzetelny obraz pracy, warunków zatrudnienia, jak i atmosfery panującej w naszej firmie.

Dziękujemy za Państwa opinie, które pojawiają się na naszym profilu! Cenimy każdy merytoryczny wpis i konstruktywną krytykę, która pozwala nam wyciągnąć wnioski na przyszłość.

Proszę pamiętać, iż każda wolność ma swoje ograniczenia. Swoboda wypowiedzi nie oznacza prawa do obrażania oraz pomawiania kogokolwiek ze względu na wyznanie, poglądy polityczne czy orientację seksualną. Wypowiedzi obraźliwe, szkalujące czyjeś dobre imię, jak i naruszające Regulamin serwisu będą archiwizowane przez Administratora.

Dlatego też dla zachowania najwyższej jakości merytorycznej komunikacji, prosimy Państwa o utrzymanie poziomu oraz kultury języka na forum.

Z uwagi na anonimowość większości komentarzy jesteśmy w stanie zagwarantować indywidualne podejście za pośrednictwem kontaktu z naszym biurem pod numerem telefonu:  717164600 oraz pocztą email: ultranet@ultranet.com.pl

Pozdrawiamy

Zespół Ultranet
Użytkownicy czekają na odpowiedź 55 dni.

Ile jest zmian w Ultranet Sp z o.o.?

Nowy wpis

Aktualność
Kolejna budowa Ultranet już ruszyła!
Otyńska4 to powstający budynek hotelowo-usługowym w pobliżu ul. Strzegomskiej.
W okolicy dużo potencjalnych najemców, m.in.:

1.      Wrocławski Park Biznesu,
2.      Wrocławski Park Technologiczny,
3.      Wrocławski Park Przemysłowy,
4.      Wyższa Szkoła Bankowa,
5.      Dolnośląska Szkoła Wyższa.

Apartamenty będą wyposażone w klimatyzację i ogrzewanie podłogowe, a na parkingu będzie dostępna stacja ładowania pojazdów elektrycznych. Do apartamentów będzie doprowadzone łącze światłowodowe o prędkości 1 Gb/s.

Na przyszłych najemców czekają takie udogodnienia jak kameralny taras na dachu, sklep na parterze a w apartamentach od strony południowej loggie. Apartamenty Otyńska4 powstają w bliskiej odległości od budowanej Trasy Autobusowo-Tramwajowej i dworca kolejowego Wocław Muchobór.

Spośród 100 apartamentów inwestycyjnych o podwyższonym standardzie, ponad połowa jest już sprzedana lub zarezerwowana.

Zainteresowanych zakupem zapraszamy do kontaktu z naszym biurem sprzedaży:
Telefon: 533 650 275
Mail: biuro@otynska4.pl
Więcej informacji dostępnych jest również na stronie: http://www.otynska4.pl
Mateusz A Nowy wpis

Praca w biurze jak najbardziej na plus. Atmosfera świetna, a ludzie pracujący w tym miejscu są bardzo pomocni i życzliwi. Pracuję już 5 miesiąc i jestem bardzo zadowolony.

Nowy wpis

@Mateusz A

Dziękujemy bardzo Panu za miłe słowa oraz podzielenie się doświadczeniem z innymi na forum. Zespół Ultranet.

Pracownik 1

szacunku do pracowników

@Pracownik 1

Dziękujemy Panu/Pani za opinię, jednak nie możemy się z nią zgodzić, ponieważ nie odnosi się do rzeczywistych faktów. Zarzuty kierowane pod adresem naszej firmy są zbyt ogólne, emocjonalne oraz są w opozycji do standardów panujących w firmie Ultranet. Warunki finansowe znane są każdemu kandydatowi już na etapie procesu rekrutacji, a także uzależnione od wymagań stawianych kandydatom na danym stanowisku. Zatem są jawne i klarowne. Jeśli jest lub był Pan/Pani niezadowolony(a) ze swojego uposażenia, to sprawę należało wyjaśniać bezpośrednio z przełożonym, bądź kierownictwem Działu. Jeżeli zaś chodzi o atmosferę i szacunek w miejscu pracy, to na zaprzeczenie Pana/Pani tezy możemy stwierdzić, że zdecydowana większość byłych oraz obecnych pracowników wskazuje właśnie powyższe dwa aspekty, jako jedne z najważniejszych atutów naszej firmy. Liczymy, że powyższe argumenty choć trochę wpłyną na Pana/Pani opinię. Niemniej jednak każdy komentarz jest dla nas cenny. W razie dalszych pytań lub wątpliwości zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z naszą firmą poprzez formularz kontaktowy na stronie ultranet.com.pl/kontakt lub pod adresem mailowym ultranet@ultranet.com.pl Zespół Ultranet

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w Ultranet Sp z o.o.. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku Architekt?
Pracownik 1

Odradzam !!! nie szanują pracowników oraz płacą minimalne stawki dla ludzi brak jakiegokolwiek

@Pracownik 1

To skandal aby w zimę na budowie nie był zapewniony socjal pracownikom. Podstawowe rzeczy ciepła woda i ogrzewanie w socjalnym baraku... Skandal

Dziękujemy za opisanie niedogodności, jakie wystąpiły w pomieszczeniach socjalnych. W ciągu najbliższych kilku dni pomieszczenia dla pracowników oraz podwykonawców zostaną podłączone do agregatu prądotwórczego znajdującego się na terenie budowy. Przepraszamy a zaistniałą sytuację. Zespół Ultranet.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Ultranet Sp z o.o.?

Najlepszą odpowiedzią na zadane pytanie będzie wypowiedź naszego Pracownika z czerwca br. "Atmosfera w pracy jest zdecydowanie na plus. :) Pomimo różnego doświadczenia można liczyć na wzajemny szacunek." Dziękujemy za pytanie.

To już 4 raz!

Jako Dział Elektryczny w firmie Ultranet cyklicznie organizujemy wyprawy integracyjne w urokliwe miejsca Dolnego Śląska. Wszystko zaczęło się zimą 2019 r w Polanicy Zdrój. Latem Śnieżne Kotły z cudownym widokiem z Łabskiego Szczytu oraz kolejnego roku Wielka Sowa zdobyta w strugach deszczu!

Tym razem udaliśmy się na Śnieżnik. Wjeżdżając w gęstej mgle na Czarną Górę nie zdawaliśmy sobie sprawy, że pokonamy 25 km w pełnym słońcu, idealną temperaturą i pozwalającym odetchnąć czystym, górskim powietrzem. Po długiej wędrówce każdy miał ochotę zjeść coś dobrego podczas wspólnej Integracji... :) Restauracja "Puchaczówka" przywitała nas przepysznym obiadem i sytym śniadaniem, w ilościach przekraczających nasze możliwości :).

Kolejny dzień... powrót... ale to nie koniec!

Po Integracji należy się trochę szaleństwa, dlatego też zjechaliśmy Czarną Żmiją, przeszliśmy przez środkowe piętro Jaskini Niedźwiedziej, a zakończyliśmy dzień pysznym pstrągiem w "Raju Pstrąga" nieopodal Stronia Śląskiego.

Udało nam się stworzyć kolejne niesamowite wspomnienia.  Myślimy już o kolejnym wyjeździe - może zimowym? :)

Kto wie...

Najważniejsze, że z TYMI ludźmi, bo to ludzie tworzą naszą firmę!

Zdjęcia,tekst: AK/Z/ Zespół Ultranet

Ludzie są bardzo pozytywni i pomocni. Atmosfera w pracy jest zdecydowanie na plus. :) Pomimo różnego doświadczenia można liczyć na wzajemny szacunek. Jest dużo pracy, dzięki czemu można się naprawdę dużo nauczyć. W razie problemów, można zgłosić się do bardziej doświadczonych pracowników - nie zdarzyło mi się, aby ktoś odmówił mi pomocy. Elastyczne godziny pracy są dużym plusem. Dodatkowo klimatyzowane biuro, już nie raz było ratunkiem przed upałami. Zdecydowanie polecam! :)

Szanowna Pani/Szanowny Panie, Bardzo dziękujemy za podzielenie się obszerną opinią o pracy w naszej firmie. Jednocześnie cieszymy się, że poruszone w niej aspekty pozwoliły na wypracowanie pozytywnego zdania na temat firmy Ultranet Sp. z o.o Pozdrawiamy Zespół Ultranet

Obowiązki na pracowników często były w ostatniej chwili co generowało nadgodziny i nierówne rozłożenie pracy, niepotrzebny stres i tym podobne. Pracowników zazwyczaj zostawiało się samych z problemami, a pomoc bardziej doświadczonych pracowników to raczej mżona. Zasłaniano się samodzielnością, jednak biorąc pod uwagę, iż większość kadry jest zatrudniana bez doświadczenia bądź z małym doświadczeniem to wydaje się to raczej groteskowym żartem. Powiedziałbym nawet, że wiedzą nie dzielono się świadomie i a błędy były zrzucane na tych, którzy nie rozmawiali z kierownictwem. Nie nauczyłem się tam prawie nic i żałuje straconego czasu. Pracowników rozliczano za błędy, które nie wychodziły z ich winy, ponieważ standardy, które rzekomo już mieli opracowane, tu były, tam ich nie było, a ,,wzorowy projekt weź z tego i z tego" co potem okazywało się błędem. Przekazywanie obowiązków to także był jakiś żart. 15 minut przed wyjściem rzucanie w popłochu kilkoma hasłami bez merytorycznego przekazania, a nie był to jednodniowy urlop... Nie wspominając o tym, że za dużo wcześniej planowany urlop także miało się pretensje (oczywiście nie powiedziane w twarz) bo w sumie mimo powiedzenia, że ,,idę na urlop za 2-3 miesiące", ktoś ani sobie tego nie zapisał, ani grafiku nie było, ale pretensje i tak lądowały na tobie. Atmosfera w zależności od osoby, ale z pewnością idzie znaleźć tam miłe osoby. Ja zdecydowanie miałem pecha. Na nieszczęście ten pech zmarnował mi trochę czasu.

Szanowny Panie. Jest nam niezmiernie przykro, że ma Pan złe doświadczenia po współpracy z naszą firmą. Mamy świadomość, że nie każdy jest idealny i każdy popełnia błędy. Pańska opinia jest dla nas ważnym sygnałem, dlatego też za wszelkie niedogodności, o których Pan wspomniał, przepraszamy i dziękujemy za poświęcony dla nas czas.

Szanowni Państwo,

Pozdrawiamy

Zespół Ultranet
Damian

Firma z dobrymi opiniami i to pod każdym względem więc z czystym sumieniem polecam pracę!

Czy Ultranet organizuje staże dla studentów?

tak

Czy pracodawca Ultranet organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

tak

Atmosfera w pracy jest super, ludzie są pozytywni i pomocni, wszyscy traktują się z wzajemnym szacunkiem niezależnie od stażu pracy i doświadczenia. Uważam, że zarobki są proporcjonalne do umiejętności, jak dla mnie na początek kariery są naprawdę dobre (byłam na kilku rozmowach i mam za sobą inną pracę, więc mam porównanie). Szefowie bardzo sympatyczni i z odpowiednim podejściem do pracowników. Pracy jest dużo, ale dzięki temu można się wiele nauczyć w bardzo krótkim czasie (nie tylko ze swojej dziedziny ale też z wiedzy ogólnobudowlanej co jest przydatne). Elastyczne godziny pracy są dużym plusem. Zdecydowanie polecam! :)

Byly pracownik - dzial projekt

Bardzo ceniłem sobie elastyczne godziny pracy. Jesli chodzi o zarobki nie dziwia mnie pretensjonalne komentarze, uważam ze wiekszosc ludzi nie rozumie prawa rynku popyt-podaż, wykazujesz przecietne zdolnosci to dostajesz przecietne wynagrodzenie. Co do atmosfery to tworzą ja ludzie a wsród nich owszem zawsze znajdzie się TEN KTOS, firma ta jest na tyle duza, ze zazwyczaj da sie ich omijac. W ogolnym rozliczeniu firme polecam jako miejsce pracy

xd

zgnilizna pod ładnym opakowaniem :)

xd
@xd

ta firma ma dział produkcji?

Odradzam !!! nie szanują pracowników oraz płacą minimalne stawki dla ludzi z mega doświadczeniem

Jan

W jaki sposób rzekomo pracodawca ten nie szanuje podległych pracowników? Twój wpis bardzo mnie zaniepokoił, dlatego też chciałbym, abyś odpowiednio go uzasadnił.

dobrze

fajnie

Rekrutacja

Oferty pracy bez stawki... mówi chyba samo za siebie plus te śmieszne rozmowy o rozwoju podnoszeniu kompetencji a samodzielność to informacja dla laików będziesz miał roboty tyle co kierownik budowy a zarabiał jak student ???? czytam pozostałe opinie o zarobkach i wyzysku to szczerze dokładnie wiem o czym ktoś pisze... prezes zaraz będzie kwiczal o kryzysie przyjeżdżając do pracy swoim lexusem ???? biedaczki

Zostaw merytoryczną opinię o Ultranet Sp z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Ultranet Sp z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ultranet Sp z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ultranet Sp z o.o.?

Ultranet Sp z o.o.