Ultranet

Wrocław

Ultranet

Opinie o Ultranet

Dawno nikt z pracowników Ultranet nic nie pisał o niej. Może czas najwyższy to nadrobić. Czy powiesz coś o swoich wrażeniach związanych z nią

Irek

Zastanawiam się jaki jest powód tej ciszy na forum?

YanekYodła

Dotrzymywanie terminów to jakieś nie porozumienie. Miałem mieć internet z Ultranetu w tamtym roku (2016)czekałem od czerwca 2016 r co miesiąc wykonywałem telefon kiedy będę miał internet zapewniano mnie co miesiąc ze trwają prace ale najdłużej do końca roku będę miał internet ,gdyż cały czas trawą prace. Dzwoniąc co miesiąc słyszałem co innego za każdym razem obiecywano deklarowana się ze będę miał internet ,skoro rozmowa była nagrywana za każdym razem to powinny być wyciągnięte jakieś konsekwencje ze względu na wprowadzanie klienta w błąd . Nie mówiąc już o braku kompetencji ludzi którzy reprezentują firmę i jej dobre imię w tym przypadku co do pracowników odpowiedzialnych za rozmowy to mniej niż 0 . Wielokrotnie przepraszano tylko co mi z tego, żałosne zachowanie ze strony personelu i brak poniesionej odpowiedzialności tacy ludzie czują się bezkarni. Zwolnijcie się i dajcie innym lepiej wykonywać prace bardziej kompetentnym ludziom. Oczekiwałem konkretnej odpowiedzi nie będę miał internetu i wtedy idę do innego dostawcy w tym przypadku byłem zwodzony wielokrotnie jest koniec kwietnia 2017 i nadal nie mam internetu. Oceńcie sami...

BobBudowniczy

jednym slowem, Super!!

Zostaw opinię o Ultranet - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ultranet