Opinie o AIGO-TEC Sp. z o.o. w Nekla

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy AIGO-TEC Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w AIGO-TEC Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Surowce, półprodukty - produkcja wyrobów z gumy i kauczuku

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AIGO-TEC Sp. z o.o. w Nekla

Taki straszny skowyt i nieopis

Taki straszny skowyt i nieopisane jęki towarzyszą zwolnieniom. Ja powiem tylko krótko. Jestem zadowolony. Jak to już ktoś tu pisał to zakład się przewietrzył. Powiem coś co będzie za chwile wywołaniem gównoburzy w komentarzach. Wywalili ślizgaczy i leniuchów. Tak i nie mówie tu o tych co poszli na L4 tylko chodzili moncili i zwalali robotę na innych a pozniej biegali do majstów z (usunięte przez administratora) że coś to nie ich tylko innych wina. Teraz widzę u mnie że ich już zaczyna być coraz mniej. I TO JEST DOBRE. oczywiście możecie mówić że i mnei mogą skreślić. trudno. jak tak ma być to będzie ale jest jakaś tam sprawiedliwość Tak3Nie1• Tak się zastanawiam. 05.11.2019 19:52 Nazwa działu: Produkcja Ciekawy jestem ile z tych wszystkich zwolnień, redukcji i przesunięć będzie dotyczyło mistrzów i liderów...? Już wiadomo, że również lecą leserzy i wywijasy na nieokreślonym i bardzo dobrze. Nie chce się robić to wypad. Ale liderów też by mogli zwolnić kilku bo się należy i był by to świetny przykład dla innych, że może czas się wziąć do pracy a nie tylko kawy pić i jedno wielkie kolesiostwo. Bo prawda jest taka, że to nie kierownik cię zwolni tylko mistrz, który zapyta lidera o opinie. I kogo lider wytypuje... dobrego pracownika tylko może nie na tyle komunikatywnego i wygadanego co inni czy swojego kolegę obiboka od lat no ale razem jeżdżą, jedzą i piją 10 kaw dziennie... Tak17Nie1• Hmmm 05.11.2019 21:23 @Tak się zastanawiam. Szkoda że na barometrze nie szło nic od siebie napisać Tak2Nie• Jimii 04.11.2019 12:25 Dziś ma się odbyć spotkanie komu w listopadzie nie przedłużyć a komu przedłużyć , będzie odstrzał ostry Tak2Nie1• Tty 04.11.2019 15:37 @Jimii A zatrudnienia kiedy? TakNie2• Jimy 04.11.2019 18:10 @Tty Chachacha jakie zatrudnienia żartujesz chyba sobie Tak2Nie• Kamil 05.11.2019 08:35 @Jimii Jak przebiegło spotkanie? Ustaliliście coś na nim, czy nie? Chciałbym wiedzieć, jak ono przebiegło. Fajnie jakbyś podzielił się tym, co na nim było. TakNie• Ziomek 05.11.2019 21:20 @Kamil Jakie spotkanie ? TakNie• Jesteś pracodawcą? Stwórz profil firmy i dodawaj ogłoszenia o prace bez limitów. Ranking olx.pl3 303 344 pracuj.pl2 979 558 GoWork.pl2 702 543 linkedin.com2 417 265 goldenline.pl2 097 664 ... pełny raport Gemius Praca 22.10.2019 20:51 Nazwa działu: Produkcja Czy zrobienie wszystkich badań i powiedzenie że będzie się pracować zaraz po zrobieniu badań to obietnica pracy? Bo już czekam ponad miesiąc a mam koszty życia i muszę z czegoś żyć. No i nie wiem czy nie rozpocząć pracy gdzie indziej a volkswagen pozwać. Pozdrawiam Tak4Nie• ktoś 22.10.2019 21:07 @Praca Obietnica nie jest prawnie zobowiązująca. Obietnice są dla naiwnych ;) umowa zobowiązuje. Tak3Nie• abc 22.10.2019 22:53 @Praca Chłopie na co Ty chcesz czekac na umowe do lipca 2020? i dalej lipa?

Czy firma poszukuje aktualnie

Czy to znaczy, że nikt z pracowników nie został w firmie? TakNie• Now 06.10.2019 10:34 Nazwa działu: Handlowy @Andrzej Bardzo niewielka garstka została jeśli dobrze pamiętam 7 os. A takie wielkie podziękowania świąteczne były że tak świetnie zadziałaliśmy z migracjami jacy to nie są zadowoleni... Takie deklaracje że większość struktury handlowej zostanie że będzie równe traktowanie z handlowcami PeP... Co przejmowana firma to przejmowanych PH gorzej traktują. Współczuje Billbirdowi teraz przeżywają to samo choć 50% zwolnili zanim ich dobrze przejęli TakNie• INNY 23.03.2019 13:50 Nazwa działu: Handlowy Firma zamknięta (przejęta przez PeP), Kierownicy potrafili tak zgnoić człowieka że odechciało się żyć. (usunięte przez administratora) jest w tym specjalistą Tak1Nie1• Jesteś pracodawcą? Stwórz profil firmy i dodawaj ogłoszenia o prace bez limitów. Ranking olx.pl3 303 344 pracuj.pl2 979 558 GoWork.pl2 702 543 linkedin.com2 417 265 goldenline.pl2 097 664 ... pełny raport Gemius meg 14.12.2015 16:42 Witam ja zaczęłam pracę w tej firmie całkiem niedawno i przeszłam całkiem z innej branży. Sektor spożywczy a usługowy zupełnie inna bajka ale dzięki fajnemu zespołowi i kierownikowi podołałam. Podobają mi się jasne przejrzyste zasady, pomocny w każdej sytuacji zespół. Finansowo również jestem zadowolona im więcej się uda tym więcej masz, doceniają starania a z tym to różnie bywa. Szukają rozwiązań pomocnych w realizacji planów. Cele są niełatwe do osiągnięcia ale realne a to motywuje. TakNie•Ta opinia jest: ciekawy 18.01.2016 20:53 @meg Meg - czy dalej jesteś pracownikiem tej firmy? jakie masz wrażenia ? Tak1Nie•Ta opinia jest: cekawy 21.01.2016 10:49 pod jakim względem są konkurencyjni ? TakNie•Ta opinia jest: meg 12.02.2018 21:22 @ciekawy Tak jestem pracownikiem, trudniej niż z produktami ale da się podołać. Dużo lepiej zarobkowo i nie ma cięcia etatów jak często bywa w branżach produktowych. Realne cele i fajny zespół. Wszystko zależne od nas samych. Intensywnie jak to w handlu. Tak4Nie•Ta opinia jest: anonymous 15.02.2018 12:23 @meg @meg z całym szacunków ale albo kierownikiem jesteś albo jeszcze nie masz problemów z firma. Czasami tak jest ze ktoś przykrywa niedoskonalosci dla dobra ogółu ale ogólnie jest (usunięte przez administratora) Widać to po ilości ofert pracy w internecie. Konkurencja nas wykancza firma jest mocno w tyle. Pracownicy są mądrzy i sami odchodzą. Tak2Nie•Ta opinia jest: meg 23.03.2018 21:47 @anonymous Anonymous fakt problemów z firmą nie mam być może z tego względu że nie mam miesiąca bez planów. Kierownikiem nie jestem może kiedyś kto to wie, firma coraz więcej pozyskuje to może będzie zwiększać strukturę handlową i będzie na to szansa. Nasz region problemów z planami nie ma poza małymi wpadkami ale to się zdarza każdemu. Nie jest lekko ale nigdzie w handlu lekko nie jest. Motywacją nawet gdy jest ciężko są pieniądze, rzadko się zdarza żeby nie było górnego progu premii. Ile się zrobi tyle się ma. Brak podniesienia podstawy nie ma w tej sytuacji dla mnie znaczenia. Cele realne a premia nieograniczona. Czy konkurencja wykańcza nie wiem cała branża jest porównywalna ofertowo i to owszem stwarza trudności ale nie jest to przeszkoda nie do nie pokonania. Choć dużo zależy od regionu i zagęszczenia sklepów masz racje. Jedyny minus który widzę to zwiększanie obostrzeń w umowach z klientami

LenSmierdzacy 17.08.2018 13:30

LenSmierdzacy 17.08.2018 13:30 @Motorolanin Bo 90% zespołów pozoruje że coś robi a tak naprawdę fb/yt i wykop cały dzień Tak3Nie•Ta opinia jest: misio-pysio 21.08.2018 23:03 @Motorolanin > Ciekawe co to oznacza "...nie najlepiej o Tobie swiadczy." ? Ze Bogdan nie chodzi po firmie i nie szuka tych projektow w ktorych to podobno sie nic nie robi? Pracować 13 lat w jednej firmie i nie poznać jej mechanizmów działania i wewnętrznych układów świadczy o dużych problemach ze wzrokiem. Tylko tyle chciałem powiedzieć. Tych "nicnierobiących" projektów w Motce nie trzeba szukać, one są wokół Ciebie :) Dosłownie wszędzie. TakNie•Ta opinia jest: SluchaczGrzegorz 23.08.2018 14:55 @Patryk Od kogo słyszałeś? Bo ja pracuje tu 3 lata i większego kłamstwa nieslyszalem TakNie•Ta opinia jest: bobSap 01.08.2019 18:27 Nazwa działu: IT @dziki Widziałem Wasz soft ????. Masakra.... TakNie• tralalala 25.09.2019 14:57 Nazwa działu: IT @dziki Ja usłyszałem w moto bardzo fajny dowcip, minowicie że lepiej nie mieć mieszkania nad morzem niż w Krakowie. To chyba najlepiej obrazuj sytuacje???? TakNie1• Dominika Nowy wpis 07.10.2019 13:49 @tralalala To świetnie, że tak aktywnie bierzecie udział w dyskusji. Mam zatem nadzieję, iż zechcecie mi udzielić pewnej informacji. W Motoroli szukają teraz IT Consultanta. Wiecie może, jaki rodzaj umowy oferują tam na sam początek? Jest to umowa na czas określony czy nieokreślony? TakNie• Pytanie Nowy wpis 07.10.2019 11:02 Użytkownicy czekają na odpowiedź 19 dni. Czy Motorola Solutions zapewnia kartę multisportu? TakNie1• KANDYDAT0 10.09.2019 23:36 Nazwa działu: Finanse Mało przyjemne doświadczenie. Przypomina bardziej wizytę u psychologa albo konsultacje z doradztwa zawodowego. Pytanie o studia sformułowane w niemiły sposób, czy nie pomyliłam się wybierając studia bo z mojego CV widać ze mam inne zamiłowania. 7 lat za późno na takie rozważania i zupełnie nie temat mam rozmowę o pracę. Pytanie o motywację do pracy również jest ciężkie, gdyż każda odpowiedz pociąga za sobą kolejne złośliwe pytania. Dużo uśmieszków i ironicznych pytań. Rozmowę przeprowadzana przez dwie osoby, żadna nie związana z teamem. Szczegóły stanowiska i benefity czytane z kartki. Jedno z gorszych doświadczeń TakNie• Dominika 19.09.2019 16:22 @KANDYDAT0 Dziękuję za Twoją opinię. Możesz powiedzieć na jakie stanowisko aplikowałeś w firmie Motorola Solutions? Czy dostałeś już informację zwrotną na temat Twojego procesu rekrutacji? TakNie• NoDobrze 28.08.2018 10:46 Zagrajmy w zimno/ciepło: a) junior 3,5-4k netto b) regular 4,8-5,5k netto c) senior 6-8k netto Piszcie, np a) zimno/ciepło, itp. Tak5Nie• Gorący 30.08.2018 21:45 @NoDobrze gorąco niestety ;/ Tak3Nie• asdf 27.09.2018 21:44 @Gorący No chyba zimno, w 2016 zaczynajac miałem 5,5k netto bez doświadczenia komerycjnego, niby jak regular. Tak5Nie2•Ta opinia jest: hello hello 18.05.2019 09:03 Nazwa działu: IT @NoDobrze W IT bardzo zimno, juniorzy zaczynają z 5k netto minimum i to jest minimum, 6k nie jest niespotykane. TakNie2• Bogdan 31.05.2019 15:24 @hello hello Poza wymienioną przez Ciebie stawką wynagrodzenia na tym stanowisku wiesz może, czy firma Motorola oferuje pozapłacowe świadczenia dodatkowe? Mam tu na myśli ewentualne benefity w postaci karty multisport bądź prywatnej opieki medycznej. Tego typu dodatki sprawiają, że dane miejsce pracy staje się jeszcze bardziej atrakcyjne, dlatego chciałbym dowiedzieć się, jak to jest w tym przypadku.

Przyjmują przez agencję? Ostat

Przyjmują przez agencję? Ostatnio słyszałam że nie mają już przyjmować z agencji tylko Orion albo od razu imperial ???? Chodzą takie plotki Ale nic oficjalnego nie ma. Wiadomo tylko o postoju w październiku TakNie• Turysta89 31.08.2019 11:33 @Nikt Ale postuj cały październik ma być? TakNie• Nikt 31.08.2019 12:03 @Turysta89 Ostatni tydzień października TakNie• Nikt 31.08.2019 12:07 @Turysta89 A ogólnie polecam pracę. Bardzo fajni ludzie minusem jest to że robi się w weekendy . Polecam halę 44 :) TakNie• Turysta89 31.08.2019 12:23 @Nikt A jaka to hala w swarzedzu czy antoninku? TakNie• Nikt 31.08.2019 12:49 @Turysta89 Nowa Hala na Antoninku TakNie• Turysta89 31.08.2019 13:05 @Nikt A da się wyciągnąć powyżej dwojki pieniądze czy niezbyt? TakNie• Nikt 31.08.2019 13:16 @Turysta89 Oczywiście że tak TakNie• Ewa Nowy wpis 27.10.2019 10:06 @Nikt Czy to są pieniądze z podstawy? Bo to, że da się wyciągnąć z nadgodzinami i pracującymi weekendami to przecież żaden wyczyn. Ale jeśli to tylko podstawa za 8 godzin to nieźle. TakNie• Szarik 17.08.2019 23:20 Nazwa działu: Produkcja No i się zaczyna dali podwyżkę i patrzą gdzie (usunięte przez administratora) ludzi a sami siedzą i pierdzą w stołki Niech poszukają oszczędności u siebie w biurach lub w brygadzistach którzy i tak nic nie robią

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Technolog Wulkanizacji Gumy w firmie AIGO-TEC Sp. z o.o.? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.
Jan

Nie wiem czego dotyczą ostatnie komentarze, ale na pewno nie są za bardzo związane z tym miejscem pracy. Jak osoby pracujące w Alligator Polska oceniają sytuację w firmie? Potrzebni są nowi pracownicy?

Pierwszy dzień w pracy zalicza

Pierwszy dzień w pracy zaliczam do nieudanych. Wchodzisz na hale nikt Ci niczego nie wytłumaczy. Już na wstępie na Ciebie krzyczą jak coś zle zrobisz... jak ubrałam czerwony czepek czułam się jak trendowata każda w białym patrzy na Ciebie jak na jakaś zmorę. Przykre ,bo praca nie jest trudna ale atmosfera ,która panuje przez Kobiety w białych czepkach jest naprawdę Okropna... wielkie pretensje do Ukrainek, pomimo ,ze pracują ciężej i są pomocne w porównanie do naszych Polek. Każdy kolejny dzień wydaje się być gorszy. Kobietki ,które pracują na stałe uważają ,ze mogą wszystko : przeklinać na Ciebie, wykorzystywać a co najgorsze obgadywać. Coś dziwnego. W żadnej firmie takiego czegoś nie widziałam... ktoś powinien z tym coś zrobić.. naprawdę. Tak16Nie•Ta opinia jest: Ala 10.10.2018 17:58 @Olaa Zgadzam się. Atmosfera nie jest za fajna. Pracuje już tam z dwa miesiące i widzę co się dziej Tak4Nie•Ta opinia jest: Olaaa 10.10.2018 18:01 @Ala Oczywiście chodzi Milano na ul osztynowej Tak3Nie•Ta opinia jest: Marta 11.12.2018 22:50 @Olaa Niestety przkyre ale prawdziwe! Trzeba z tym naprawdę coś zrobić! Nie wolno ludzi w taki sposób traktować! Nie ważne czy Ukrainiec czy to Niemiec czy Chińczyk! Tak4Nie•Ta opinia jest: Nikita 14.12.2018 20:20 @Olaa To samo ja miałam :/ (biały czepek) byłam na etacie. Nigdy prze nigdy nie spotkałam się z firmą która powinna mieć nazwę "totalne dno"! Baby bo inaczej nazwać ich nie można traktują człowieka jak (usunięte przez administratora) Najlepiej zgłosić to do głównego kierownika (Marcina?) może on coś z tym zrobi. Niech (usunięte przez administratora) te baby za mobbing z olszynowej jak i wysogotowska! Tam to jest porażka TakNie•Ta opinia jest: Operator 02.10.2019 00:10 @Olaa Jak sie zbierze bande bab to tak jest TakNie• Magazynierek 23.07.2019 09:41 Witam Czy moze ktos powiedziec ile mniej wiecej moze zarobic pracownik magazynowy ? TakNie• Bingo 29.07.2019 19:02 Nazwa działu: Produkcja @Magazynierek Od 2,3k wzwyż. Poza okresem wakacyjnym, możesz chodzić nawet cały miesiąc do pracy i podejść pod 4-5k razem z nadgodzinami. TakNie• Witold 11.08.2019 19:22 @Bingo Mam rozumieć, że w okresie wakacyjnym jest mniej pracy niż w pozostałych miesiącach? Skoro można zarobić nawet 4000-5000 zł to ciekawi mnie, ile godzin dziennie trzeba pracować, aby osiągnąć takie wynagrodzenie? TakNie•Ta opinia jest: delta 03.09.2019 10:47 @Witold tak, po 8h ale w soboty i niedziele Tak1Nie• Katarzyna 03.09.2019 11:56 @delta Stawka wydaję się być rozsądna. Możesz w takim wypadku opisać jeszcze jak konkretnie wygląda tu praca na magazynie? Czy jest to ciężka i trudna praca? A może wręcz przeciwnie, w porównaniu do innych firm pracuje się tu łatwo i przyjemnie? TakNie• Olek 18.09.2019 10:26 @Witold Okres wakacji to miesiące kiedy pracy jest zdecydowanie mniej. Dziennie pracujesz 8h, ale żeby zarobić te 4-4,5 k - na tym stanowisku - każda sobota i niedziela w miesiącu musi być w pracy ... ;) Tak2Nie• Bronisław 18.09.2019 14:17 @Olek Czy soboty i niedziele są ekstra płatne i o ile procentowo jest wtedy wyższa stawka godzinowa? Bardzo mnie to interesuje.

Uwaga na panią technik jakości

Uwaga na panią technik jakości z sinusów - konfident .Jak nie napisze e-maila to chora chodzi . Tak2Nie1• Gość 04.10.2019 22:48 Nazwa działu: Produkcja @Ktoś Jeśli o tej Pani co myślę to nieźle pomieszało jej się w głowie . Chyba szuka awansu ! Tak1Nie• Bubu 05.10.2019 16:34 Nazwa działu: Produkcja @Ktoś Zgoda w 100% .Zamiast zająć się swoją pracą to szuka problemów tam gdzie ich nie ma . Tak1Nie• Michu 05.10.2019 22:42 @Bubu Na s2c tez jest taka pani wielka technik. Nic nie potrafi nigdy nie stala na produkcji, umie się tylko wymadrzac i obgadać. Jest u mmie na zminie a. Ja jestem w tej firmie do końca miesiąca i zamirzam przekazać trochę,, informacji,, osobom z ktorymi pracuje, niech wiedzą z kim maja doczynienia. Trzeba byc czlowiekiem, ale ona chyba tego nie wie moze za młoda Tak1Nie1• Bubu 07.10.2019 11:13 Nazwa działu: Produkcja @Michu Chyba mowa o tej samej pani technik , zna się tylko na trzymani paluszka w pupie tam wyżej . TakNie• Czy na pewno? 11.10.2019 23:39 @Michu Technik jakości na S2C pracowała na produkcji. Produkcja na tym dziale to SM, LU, Punch i FAWL a więc nie tylko linia. A czemu jest niedobra, bo zwróciła ci uwage że źle robisz? Sami nie wiecie o czym piszecie. Niedobre w tej firmie jest to, że ktoś wykonuje swoją pracę? Ja widzę tam szereg innych rzeczy, które są naganne tylko że ze stronny osób zarządzających na każdym szczeblu. TakNie• Michu 12.10.2019 09:26 @Czy na pewno? Moze i pani technik pracowala wszędzie tam gdzie piszesz., ale niestety tylko jako skoczek, a wszędzie bo sie zwyczajnie nigdzie nie nadawała. A obskoczyc caly dzial jako podaj przynies pozamiataj to nie znaczy, ze cos potrafi NA PEWNO. Pozdrawiam TakNie• Czy na pewno? 12.10.2019 19:05 @Michu Napisałem jakie stanowiska tworzą produkcję na S2C a nie to, że ktoś na każdym pracował. Produkcja to nie tylko linia, bo zakładam że tam właśnie stoisz. TakNie• Rudzielec Nowy wpis 14.10.2019 17:19 @Czy na pewno? Jak ta osoba mogla zwrócić uwagę że ktoś zle robi skoro sama nic nie umie. Brak słów. TakNie• Ktos Nowy wpis 15.10.2019 13:23 Nazwa działu: Dział techniczny @Rudzielec Czy ta Pani technik jest na literę M? TakNie• Anna Nowy wpis 16.10.2019 20:24 @Ktos Nie, na Y. TakNie• Raz dwa trzy 12.10.2019 00:56 Jak tam wypłaty się zgadzają? TakNie• LM Nowy wpis 15.10.2019 20:36 @Raz dwa trzy Wypłaty się zgadzają,ale trzeba być czujnym i kontrolować ilość godzin bo zdarzało się że HR pomylił się ....oczywiście na naszą nie korzyść . W erze 21wieku kontrolować taki duży zakład to trochę zabawneeeee TakNie• Raz dwa trzy 12.10.2019 01:52 Nazwa działu: Produkcja Ludzie nie przychodźcie tutaj pracować. (usunięte przez administratora). Namawianie na soboty, niedziele i wszystkie święta. Tylko później nie jest za to zapłacone. I tłumaczenie, że bramki przy wejściu nie działały, albo się nie odpisałeś na liście obecności, albo liderzy Cię nie wpisali do systemu. Premii brak lub 50 zł ( he he he). Gdzie takie premie dają, tylko w KONGSBERGU. I to brutto! Cele( normy) z kosmosu, nie do wyrobienia. I jeszcze gadanie dyrektorów ,że Polacy to nygusy.Czaicie to? Bo niektórzy się nie godzą na soboty i święta. A bracia i siostry ze wschodu zawsze. Mobing: nie pij dużo żebyś za dużo nie sikał. Nie spóźnić się minutę bo 15 minut odróbki. O telefonie zapomnij. Nie postawisz swojej pieczątki= nagana. Dwie nagany = zwolnienie dyscyplinarne. Odejdziesz od stanowiska = nagana.Jeszcze raz się to zdarzy= zwolnienie. I to wszystko za 13,70 BRUTTO. Nie choruj bo z końcem miesiąca jesteś zwolniony(a). Ale w toaletach jest ostrzeżenie , że jak masz grypę to myj ręce i idź do lekarza i pozostań w domu. Paranoja.Teoria i praktyka( he he he). Zakład klimatyzowany ale nawet o tej porze roku jest gorąco. Niby są wiatraki ale nie na wszystkich stanowiskach. Ciągle ludzie sobie podkradają. Zdarzają się omdlenia, złamania paznokci, oparzenia, wybijanie zębów przez potknięcie o paletę. Wszystko przez pośpiech, żeby zrobić cel nie do osiągnięcia. Jak miesiąc dłuższy np. 21, 22 dni to 1800 zł. na konto wpłynie. A jak krótszy albo jakieś chorobowe to 1650. Ewentualnie 50 zł dodatkowo premii brutto.Wystarczy , że jakaś panna złamie paznokcia na innym dziale i już premii nie ma . Teraz się wyższe władze wymądrzyły i zamknęły dział kadr. Bo kolejki były wyjaśnić czemu się wypłata nie zgadza. To zamknęli kadry! Są otwarte tylko w czasie śniadania żeby nikt nie przyszedł bo konsumuje i nie zdąży. Jak się przechodzi na umowę z firmą KONGSBERG AUTOMOTIVE po kilku miesiącach nie po trzech( oni dłużej sprawdzają czy się nadajesz) to jest podwyżka na 14,50zł na godzinę. Ale premii i tak nie ma. Chyba pan Kaczyński ich wyprzedzi za dwa lata z tymi podwyżkami. Mam nadzieję bo jestem stałym etatowcem. Dyrektorzy zamiast motywować to karają za wszystko. Traktują jak tanie mięso. Oj dużo by pisać. arni, która jest na dworze ale wyjść nie wolno

Były stomilowiec

To, że nie ma żadnego pracownika utrzymania ruchu na popołudniowce i nocce w alligatorze to już dało radę się przyzwyczaić, ale z tego co widać druga firma szybko się uczy bo tam też już obsady mechanika już nie ma. Ludzie na szczęście to złote rączki i radzą sobie bez nich.

Adrian
@Były stomilowiec

Mam przez to rozumieć, że aktualnie firma poszukuje nowej osoby na to stanowisku, czy może zostało ono całkowicie usunięte? Daj znać, bo może będą szansę aplikować.

Jaki współczynnik świąteczny c

Jaki współczynnik świąteczny człowieku? Dostajesz 50%+20% podstawy zasadniczej. A co do sobót to chyba trzeba się pogodzić z tym, ze tych pieniędzy już nie zobaczymy TakNie• Arek 27.09.2019 18:21 Nazwa działu: Produkcja Witam, Jak po ostatnim spotkania wyglada sytuacja pracowników APT. Czy nadal jestesmy na wylocie ? Czy solidarnosc o nas zawalczyla i nas zostawią ? Tak2Nie2• Gość 28.09.2019 00:01 @Arek Solidarność zawsze walczy, już niektórzy dostali umowy z VW Tak3Nie20• Lee 28.09.2019 18:50 @Gość Bzdur nie opowiadaj,żaden ATP niedostanie owy z VW Tak8Nie3• Lee 28.09.2019 18:51 @Lee Umowy Tak2Nie• marian 28.09.2019 18:56 Nazwa działu: Produkcja montaż @Arek wszystko zalezy od tego jak robisz czyli: 1) nie slizgasz sie na tylkach kumpli 2) nie udajesz ze pracujesz 3) nie siejesz plot 4) nie mieszasz To zostaniesz Tak6Nie12• Jacek 28.09.2019 21:19 Nazwa działu: Produkcja @Lee Już kilku dostalo.Mało wiesz Tak4Nie7• Qwe 29.09.2019 17:28 Nazwa działu: Produkcja montaż @Jacek A macie info czy ktoś kto miał dostać już na stałe z Vw dostał? Czy tez im tylko dziekuja TakNie2• Były APT 30.09.2019 08:28 Nazwa działu: Produkcja montaż @Arek Człowieki ogarnijcie się żaden pracownik APT nie dostanie umowy z VW. Tak9Nie1• Rafał 30.09.2019 09:53 Nazwa działu: Produkcja montaż @Były APT witam widze ze malo wiesz co sie dzieje w tej firmie .U mnie 2 osobom konczyla sie umowa i dostali dalej no to jak to jest ale prze volswagen to wytłumacz to Tak1Nie1• Tiki taki 30.09.2019 13:31 @Były APT Zgadza się u mnie też przedłużyli umowę jednemu . A co do zwolnień przy 16 zmianowym trybie pracy zwolnionych ma być dodatkowo 200 osób przy 15 zmianowym trybie pracy 400 osób co daje łącznie 600 oprócz tych wcześniejszych zapowiedzianych 750 Tak3Nie• Były APT 30.09.2019 15:12 Nazwa działu: Produkcja montaż @Rafał Wystarczająco dużo :) w porę przejrzałem na oczy żeby stamtąd odejść i mieć stabilną pracę bez żadnych pośredników.

PRACOWNIK OCHRONY Z ORZECZENIE

Lux Med Sp. z o.o. 713 opinii METRO WARSZAWSKIE Sp. z o.o. 429 opinii Lajkonik Snacks Sp. z o. o. 211 opinii PwC Polska 613 opinii Orbis S.A. 80 opinii Green Caffè Nero 26 opinii OSHEE ™ Polska Sp. z o.o. 161 opinii Zakłady Farmaceutyczne POLPHARMA S.A. 95 opinii Amazon 9749 opinii DPD Polska Sp. z o.o. 1589 opinii Mercedes-Benz Manufacturing Poland sp. z o.o. 375 opinii Kazar Footwear Sp. z o.o. 228 opinii Huawei Polska Sp. z o.o. 275 opinii Wakacje.pl S.A. 224 opinii Motorola Solutions 645 opinii Centrum Medyczne Enel-Med S.A. 289 opinii O nasMapa stronyRegulamin i polityka prywatnościJakość i certyfikatyBlogForumKontaktSubskrypcje

PRACOWNIK OCHRONY Z ORZECZENIE

PRACOWNIK OCHRONY Z ORZECZENIEM O STOPNIU NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI Numer: StPr/19/0696 Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy we Wrześni Wydrukuj Eksportuj Wyślij na e-mail Dodaj do wybranych Ostatnio oglądane WARUNKI PRACY I PŁACY Miejsce pracy: 62-300 Września, powiat: wrzesiński, woj: wielkopolskie Zobacz na mapie Zakres obowiązków: zapobieganie kradzieży na terenie obiektu handlowego, ochrona mienia przed włamaniem, obchody po obiekcie Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług Praca tymczasowa oferowana przez agencję: NIE Wymiar etatu: nie dotyczy Zmianowość: nie dotyczy Liczba godzin pracy w tygodniu: 40 Liczba godzin pracy w miesiącu: 160 Data rozpoczęcia: 13.09.2019 Wynagrodzenie brutto: od 14,7 PLN System wynagradzania: nie dotyczy Zawód: pracownik ochrony fizycznej Typ propozycji: Zapewnienie wyżywienia: NIE Zapewnienie zakwaterowania: NIE Zatrudnienie od zaraz: NIE Pracodawca pokrywa koszt przejazdu do Polski: NIE WYMAGANIA Wymagania konieczne Wykształcenie: podstawowe Pozostałe wymagania

Duży Ben sp. z o.o. Krótki opi

Duży Ben sp. z o.o. Krótki opis działalności gospodarczej: Nr KRAZ: Adres www: Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy Adres: Culica 6, 62-300 Września, powiat: wrzesiński, woj: wielkopolskie Zobacz na mapie Osoba do kontaktu: Łukasz Błażków Numer telefonu: E-mail: Język aplikacji: polski Wymagane dokumenty: CV prosimy składać osobiści w sklepie Duży Ben przy ul Culica 6 Sposób kontaktu / przekazania dokum.: Preferowane formy kontaktu: osobiście POZOSTAŁE DANE Liczba miejsc pracy: 1 w tym dla niepełnosprawnych: 0 Data dodania: 18.09.2019 Data aktualizacji: 04.10.2019 Data ważności: 18.10.2019 Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: NIE Przeznaczone dla osób niepełnosprawnych (finansowanie z PFRON): NIE Możliwe przekazanie do realizacji przez inny PUP: NIE Data udostępnienia na portalu Europejskich Służb Zatrudnienia: 18.09.2019 Wyświetleń propozycji: 629 Dla integratorów Pomoc wersja 3.4.5 - 326 Krajowe i zagraniczne oferty pracy, propozycje staży, praktyk i przygotowania zawodowego dorosłych zostały wprowadzone przez podmioty uprawnione do ich zamieszczania na stronie CBOP. Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej nie ponosi odpowiedzialności za treści w nich zamieszczone. W przypadku zagranicznych ofert pracy umowa z zagranicznym pracodawcą jest, co do zasady, zawierana zgodnie z prawem obowiązującym w kraju zatrudnienia. Wszystkie roszczenia odnośnie warunków wynikających z umowy można kierować do odpowiedniego sądu w kraju zatrudnienia. Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki

Miejsce pracy: Gnieźnieńska 6,

Miejsce pracy: Gnieźnieńska 6, 62-330 Nekla, powiat: wrzesiński, woj: wielkopolskie Zobacz na mapie Zakres obowiązków: -rozmieszczenie i układanie materiałów w magazynie, -wydawanie materiałów, -utrzymywanie porządku i czystości w magazynie, - kontrolowanie zgodności rzeczywistego stanu zapasówze stanem ewidencyjnym dojazdy autobusem z Wrześni i Środy Wlkp. Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony Praca tymczasowa oferowana przez agencję: NIE Wymiar etatu: 1 Zmianowość: jedna zmiana Liczba godzin pracy w tygodniu: 40 Liczba godzin pracy w miesiącu: 160 Data rozpoczęcia: 16.09.2019 Wynagrodzenie brutto: 2 650 - 3 000 PLN System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną Zawód: magazynier Typ propozycji: Zapewnienie wyżywienia: NIE Zapewnienie zakwaterowania: NIE Zatrudnienie od zaraz: NIE Pracodawca pokrywa koszt przejazdu do Polski: NIE WYMAGANIA Wymagania konieczne Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Umiejętności i uprawnienia: uprawnienia do kierowania wózkiem widłowym

Cześć. Trochę z innej beczki.

Cześć. Trochę z innej beczki. Odnośnie prezentacji samochodów na parkingu i oferty pracowniczej. Jakieś opinie, spostrzeżenia? Ja mam dwa, które zresztą wiele razy się powtarzały przy prezentacji. Pierwsze oczywiście to: "kogo na to stać? Chyba majstrów i kierowników" . Ja sam pomyślałem podobnie. Drugie to: to ja tu roweru czy sprzętu RTV nie dostałem na moją roczną umowę a oni mi tu z samochodami wyjeżdżają. Ogólnie pomysł fajny na taką prezentacje ale to nie ta liga. Pozdro Tak10Nie• Abc1 25.09.2019 17:48 @Ofertowiec Na raty pracownika myślę że stać jeszcze by kupić nowe auto mówię tutaj o Golfie lub Polo z tym że w czasie nie trafili mowa o zwolnieniach a kto im pójdzie nowe auto zamówić jak za chwilę nie wiadomo co będzie Tak3Nie niki 25.09.2019 18:00 @Ofertowiec takie prezentacje były od zawsze więc jakoś mnie nie dziwią :D zawsze się pokazuje te najlepsze auta :D wiadomo, że nie każdego stać na nie, ale może kiedys xD Tak1NieTa opinia jest: spec 25.09.2019 18:30 Nazwa działu: IT @Ofertowiec Mam stanowisko "specjalisty" i 4000 netto zł na miesiąc - kupie jedzenie, zrobię opłaty, pójdę do lekarza i jest po wypłacie. Na te samochody nawet nie zwróciłem uwagi bo po co się denerwować. W oczy jednak rzuca się szary Golf GTI na terenie zakładu (wtajemniczeni wiedzą o co chodzi) no ale nie ma pieniędzy i zamówienia spadły... Tak8Nie2 Tak 25.09.2019 20:10 @spec Masz rację, a ten śmieszny golf należy do pana dyrektora, który utożsamia się z ludźmi pracującymi na linii,ostatni wywiad w propagandowej gazecie.To jest dopiero zakłamanie. Tak6Nie2 Kierownik 25.09.2019 21:45 @Tak Zostań dyrektorem to tez takiego dostaniesz. Prezes pewnie tez ma no i co? Wszyscy maja mieć czy dyrektorzy maja jeździć autobusami z Gniezna czy slupcy? Tak4Nie8 Cześć. Trochę z innej beczki. Odnośnie prezentacji samochodów na parkingu i oferty pracowniczej. Jakieś opinie, spostrzeżenia? Ja mam dwa, które zresztą wiele razy się powtarzały przy prezentacji. Pierwsze oczywiście to: "kogo na to stać? Chyba majstrów i kierowników" . Ja sam pomyślałem podobnie. Drugie to: to ja tu roweru czy sprzętu RTV nie dostałem na moją roczną umowę a oni mi tu z samochodami wyjeżdżają. Ogólnie pomysł fajny na taką prezentacje ale to nie ta liga. Pozdro Tak10Nie• Abc1 25.09.2019 17:48 @Ofertowiec Na raty pracownika myślę że stać jeszcze by kupić nowe auto mówię tutaj o Golfie lub Polo z tym że w czasie nie trafili mowa o zwolnieniach a kto im pójdzie nowe auto zamówić jak za chwilę nie wiadomo co będzie Tak3Nie niki 25.09.2019 18:00 @Ofertowiec takie prezentacje były od zawsze więc jakoś mnie nie dziwią :D zawsze się pokazuje te najlepsze auta :D wiadomo, że nie każdego stać na nie, ale może kiedys xD Tak1NieTa opinia jest: spec 25.09.2019 18:30 Nazwa działu: IT @Ofertowiec Mam stanowisko "specjalisty" i 4000 netto zł na miesiąc - kupie jedzenie, zrobię opłaty, pójdę do lekarza i jest po wypłacie. Na te samochody nawet nie zwróciłem uwagi bo po co się denerwować. W oczy jednak rzuca się szary Golf GTI na terenie zakładu (wtajemniczeni wiedzą o co chodzi) no ale nie ma pieniędzy i zamówienia spadły... Tak8Nie2 Tak 25.09.2019 20:10 @spec Masz rację, a ten śmieszny golf należy do pana dyrektora, który utożsamia się z ludźmi pracującymi na linii,ostatni wywiad w propagandowej gazecie.To jest dopiero zakłamanie. Tak6Nie2 Kierownik 25.09.2019 21:45 @Tak Zostań dyrektorem to tez takiego dostaniesz. Prezes pewnie tez ma no i co? Wszyscy maja mieć czy dyrektorzy maja jeździć autobusami z Gniezna czy slupcy? Tak4Nie8

A ja chcę wiedzieć, czy: -będę

A ja chcę wiedzieć, czy: -będę miał grafik na 4 tygodnie do przodu. -kompetentnych szefów (bo w obecnej robocie z tym krucho, wczoraj np. z braku zajęcia myłem podłogi i tę robotę sam sobie znalazłem, inaczej przez 8 godzin zbijałbym bąki) -czy przerwy są nominalne czy faktyczne -nominalnie: mam 15 minut, z czego do stołówki idę 5 minut wracam 5 minut, moja przerwa wynosi 5 minut, 10 minut to fitness. faktycznie: odbijam kartę przed i po wejściu/wyjściu do/ze stołówki, jest jakieś kilka minut na dojście, wiecie o co chodzi. -nie palę i kawy nie piję, mam jakiś bonus, choćby symboliczny za to, że nie nadużywam przerw? -jak ta stołówka, obiecana, wygląda? można zjeść obiad? Po pracy przed pracą w przerwie? A Wy tu się przerzucacie zagadkami :) Tak1Nie6• Plum 30.09.2019 17:28 Nazwa działu: Produkcja montaż @Tadeusz nie wiem do którego zakładu bys trafił. U mnie jest tak: -tak, nie licząc nieobowiązkowych sobót w Crafterze, o niej możesz dowiedzieć się 2 dni przed czy jest czy jej nie ma, w Antoninku masz kalendarz w jakie dni pracujesz i na jaką zmiane -Mój majster jest ok ale nie wiem jak z innymi -Przerwe masz 30 minut w sumie, jedną 20 minutową i jedną dziesięciominutową, linia zatrzymuje się o konkretnej godzinie i rusza o konkretnej godzinie - ja mam czytnik obok linii ale linia ma 80 met

Dobra zmiana

Jest siuper, aż chce się pracować :-)

Danuta
@Dobra zmiana

@Dobra zmiana Bardzo mnie cieszy Twoja wypowiedź. Mam nadzieję jednak, że zechcesz rozwinąć trochę swoją myśl. Co jest głównym powodem, dla którego oceniłeś w pozytywny sposób pracę w ALLIGATOR POLSKA SP. Z O.O.? Atmosfera? Czy może ogólne warunki zatrudnienia (wynagrodzenie, benefity)? Będę wdzięczna za odpowiedź.

Prokurent

Hsząszcz żre mole w sztczebżeźinie

o Puchar Nice 1. Ligi Żużlowe

o Puchar Nice 1. Ligi Żużlowej. Po wcześniejszych edycjach w Lublinie, Pile i Gdańsku tym razem przyszedł... Sport Beniaminek z Opolszczyzny za silny dla APP Krispol 22 września 2019 Beniaminek Krispol 1. Ligi siatkówki pokonał na własnym parkiecie APP Krispol 3:1. Taka smutna wiadomość nadeszła w sobotni wieczór ze Strzelec Opolskich. APP Krispol na... Sport Wiktor Kacprzak królem asyst w Lwówku 22 września 2019 Victoria Września pokonała w Lwówku miejscową Pogoń 2:0, mimo że bramki w tym meczu strzelali tylko gospodarze. Po nieudanych meczach w Tarnowie i w Kępnie,... Sport Mikołaj Jankowski piłkarzem sierpnia w IV lidze 22 września 2019 Najlepszym zawodnikiem sierpnia w sezonie 2019/2020, w głosowaniu kibiców na portalu H2Head Lifestyle został Mikołaj Jankowski, piłkarz Victoria Września. Portal internetowy H2Head Lifestyle co miesiąc... Sport Hala widowiskowo – sportowa w Czerniejewie już otwarta 21 września 2019 Po ponad 2 latach budowy wreszcie jest. Hala widowiskowo sportowa w Czerniejewie została oficjalnie otwarta. Uroczystości rozpoczęły się w piątek, 20 września, punktualnie o godz... Kultura Caritas zaprasza na festyn. Zysk przeznaczy na

o Puchar Nice 1. Ligi Żużlowe
@o Puchar Nice 1. Ligi Żużlowe

Niestety z rondami jest tak ja

Niestety z rondami jest tak jak piszesz, ludzie nie umieją po nich jeździć gdy są korki. Niedawno byłem świadkiem takiego zdarzenia na rondzie między Obłaczkowem a Wrześnią. Samochody od Poznania ładowały się na rondo mimo braku możliwości zjazdu i zablokowały wyjeżdżających z Wrześni... 04ODPOWIEDZ Wwinfo profile thumb kibic 22:51 21-09-2019 Pewnie minusik od kierowcy tego czarnego auta, które chamsko wjechało wtedy na rondo i zablokowało tych wyjeżdzających...:) 02ODPOWIEDZ Thumb img035 Waldemar Śliwczyński 03:18 22-09-2019 Do „Zrozpaczonego”: 3,5 km, hm... ile czasu zajmuje Panu dojechanie do pracy? 02ODPOWIEDZ Wwinfo profile thumb Gyu 21:32 20-09-2019 Komentarz ukryty z powodu naruszenia Regulaminu

Europoseł

Pogoda dla bobrów

Zostaw merytoryczną opinię o AIGO-TEC Sp. z o.o. - Nekla

• Jak się pracuje w AIGO-TEC Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy AIGO-TEC Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AIGO-TEC Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 2 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

AIGO-TEC Sp. z o.o.
1.3/5 Na podstawie 110 ocen.
  • Gnieźnieńska 6
    62-330 Nekla