Maestro Sp.j. Firma Handlowa

Toruń

Opinie o Maestro Sp.j. Firma Handlowa

Igor

Czy jest jakiś powód tego milczenia na forum?

laur

@tromo szukanie w ten sposób minusów jest śmieszne. Żadna firma nie ma obowiązku oferowania paczek na święta. Żadna, nawet najbogatsza. Nie rozbawiajcie mnie :)

gosia

Jezeli brak paczek na święta jest wyznacznikiem jakości zatrudnienia to nigdy nie pracowałam w porządnej firmie, puknij sie w głowę człowieku.. Wigilia wolna, sylwester szybko w domu, idź do biedronki, w wigilie skończysz prace o 16, w sylwester o 19, ale chociaż paczkę na święta dostaniesz.. A tu kasa na czas, wiedziałam co robić, wiedziałam co mogę, a czego nie. To się ceni. Ludzie pracują tam latami zatem o czymś to świadczy, a jak leser i len idzie do pracy i ma pretensje, ze w ogóle musi pracować to faktycznie kazda firma będzie zła. Żałuję, ze musiałam odejść.

Klakier

Wielkie gó... Nawet w Wigilie zyczeń nie usłyszysz od frajerstwa A Paczki ? Haha ! Są dla córki szefa. Jacek wiesz co to socjal ?

Do pinglaa

Pingiel wróć do szkoły. Jacuś zatrudnia głomba i ma to głeboko bo zadowolił szefa lub ciocie. A kto musi 12 godzin z tym głombem przebywać ??? Nadal uwazasz ze to nie nasz interes ? Druga czesc Twojego wpisu juz madrzejsza chyba mama Ci podpowiadała. No własnie czemu nie wyjasnione sa pewne sprawy ? Po co szefowie wymyslili sale konferensyjna ? Aby wisiał tam telewizor za 3 tysiaczki ?

Magister

"""Czytając niektóre z tych wypocin mogę stwierdzić że autorzy tych wpisów maja nie równo pod sufitem albo jakieś problemy z samym sobą bo żaden inteligentny człowiek nie wypisywał by takich głupot""" - To oznacza iz (usunięte przez administratora) menagerem i zatrudnia głombóf. Klakieróf itp. Za coś go jednak wyrzucili.. a Maestro przygarnelo inteligenta. Jurek w tej firmje jest najbardziej inteligentny szkoda ze ma wokol siebie glombufff

Ja_33

To prawda ze Jacek ten frajerzyna podkochuje sie w jakiejs kasjerce ? A ona bawi sie nim jak frajerem ? Nie radzil sobie i wylecial. A teraz w tej firemce go pokochali

Dama z łasiczką

Ciesze sie że juz tam nie pracuje. To prawda: kązdy kto odszedł z tej jaskini wyzysku ma teraz lepiej.

IN

Zapraszam do odsłuchania : ]

M,C

Mariusz liderem !!! LAlalaalalallalalala Mariusz liderem..... a potem wytrzewc rece w sciereczke... Ona jest pedałem.

Fiona

Ale jazdaaa Lubie to

Jurek

"kierownik może pali papieroski ,ale tobie nikt nie zabrania" - Ja zabraniam Jutro do 9:00 nie widze nikogo z papierosem.

monis

Ale jazda ...................... ja chopiec roweryk Silva niecierpie papieroskow !! Predzej polubie Kache kase niz Shreka

Wojtek Biedronka

Fajnie było w tej firemce. Fajne palety takie Euro - moje ulubione i kartony tez fajne takie telewizorki P.S. Jurek masz moze banderolki bo mam z 2013 roku i w Chelmnie nie chca kupic :(

Ottlo Flick

Ale jazda :D jak w telenoweli

Kurt

To Ty pomyśl ! Wpis mogłem przygotować wczoraj a dziś ktoś zrobił wklej enter ! Haha i teraz myśl kto wpisał :) J(usunięte przez administratora)

ktoś

kierownik może pali papieroski ,ale tobie nikt nie zabrania,kolo trochę pożądku zrobił przynajmniej ze stanami (usunięte przez administratora)

abcd

no tak jak się ma ze 4tys za nic robienie to można pisać .. ze maestro jest cacy cacy....

SSakk

Uwaga ! Lekkerland na ratunek ! Maestro jest cacy ! Jeszcze raz napisze ktos źle to dam mu aty aty na gołą pupcie.

abc

Czytając niektóre z tych wypocin mogę stwierdzić że autorzy tych wpisów maja nie równo pod sufitem albo jakieś problemy z samym sobą bo żaden inteligentny człowiek nie wypisywał by takich głupot ,a jak chcecie się pożalić to są strony specjalnie dla was stworzone np. żal.pl tam będziecie się czuli jak w domu!!!

Chups

Tak prawda jest iż pracuje sie w poniedziałki do utraty sił. Ale to nie jest problem. Najwiekszy obecnie problem to punkty. I albo zaczniemy punktować fair play albo bedzie (usunięte przez administratora)

Kurt

Czy to prawda że w jakiś dzień tygodnia pracuje się na "dwa razy" z dwu trzy godzinną przerwą ? Jet jakiś zapis w umowie o tym ? Czy w ogóle ta firma przestrzega kodeksu pracy ?

qwerty

Szkoda mi tylko paru osób które sobie tam życie marnują za psie pieniądze wyrabiając darmowe nadgodziny . Można tylko trzymać kciuki żeby poszły po rozum do głowy i pożegnały się z tą jaskinią (usunięte przez administratora)

Kolejarz Stróże

Extra pracodawca ! Tylko czemu odchodzi kolejny pracownik ? A reszta szuka pracy ? Ciekawe kto nastepny położy wypowiedzenie. Wróbelki ćwierkają o nawet dwóch chętnych do opuszczenia domu.(usunięte przez administratora)

Hostel

Czemu tylko 1 gwiazdka ? Obiektywny co jest źle ? Słyszałem że to jedna z najlepszych firm w Toruniu. Dziwne że tu ma tak mało gwiazdek.

Piotr Witczak

Witam Jestem zainteresowany podjęciem pracy w państwa firmie. Mam doskonałe referencje przed rozpoczęciem mojej kariery w mieszanych sztukach walki pracowałem w Poznaniu jako magazynier. Tu się urodziłem i mieszkam. Obecnie myślę nad przeprowadzką do Torunia i podjęciem tam pracy. Proszę o adres e mail do wysłania mojego CV oraz listu motywacyjnego. Pozdro 600(usunięte przez administratora)

Obserwator

Niech żyje biedronka.....

PINOKIO

Obiektywny najpierw do słownika nos co znaczy obiektywizm. Uważasz ze jest super to czemu (usunięte przez administratora) złożył wypowiedzenie ?? Pewnie dlatego że mu skaner źle pikał... Prawda jest taka że chłopak miał dość! A był bardzo pracowity.

Slawek Wojtek

Pierwszy już sie zwolnił.. a szukać pracy szukają szukają... Niech jeszcze dwóch wyfrunie i czerwiec nie będzie piękny. (usunięte przez administratora)

Obiektywny

Skoro jest tak źle to czemu się nikt nie zwalnia albo nie szuka nowej pracy?? Łatwo jest narzekać , psioczyć a chęci zmiany nie widać.

Fiona

"zastanawiam się czy wysyłać swoją aplikację" - Rozum Ci odebrało ? "jak teraz się tam pracuje" - Kiepsko "ile mogę tam zarobić" - Bardzo mało. (usunięte przez administratora)

do Fiony

Jak jest tak fatalnie to co tam jeszcze robisz ? a mentalność polaka marudzić narzekać i nic nie robić(usunięte przez administratora)

Łukasz

Widziałem ogłoszenie w sprawie pracy i zastanawiam się czy wysyłać swoją aplikację. Chciałem dowiedzieć się jak teraz się tam pracuje. ile mogę tam zarobić za cały miesiąc pracy i jakie dają tam umowy? Jaki stosunek ma szefostwo do pracowników? Czy jest możliwość jakiegoś awansu? Są premie? Czy kierownik jest ludzki?

Margo

Zapraszamy do współpracy doświadczonych kierowców i magazynierów. Atrakcyjne godziny pracy i zarobki. rekrutacja@phumargo.pl

Bydgoszcz

Byłem klientem tej firmy. Ale to jak mnie potraktowali... żenada. Nigdy nie kupuj u nich terminala. Lepiej zdrapkami i gumami handlowac. Ostatnie wpisy pokazuja ze doswiadczeni pracownicy odeszli ! A Ci nowi .. porazka.. Ani be ani me... Ale jak sciaga sie odrzuty z upadłej konkurencji.. i wypuszcza do klienta w ich barwach. Zapraszam do mojego sklepu. Kazda pracownica ma 4 fartuszki i obowiazek prania w miesiacu. Jesli klient zwrocilby mi uwage iz moja pracownica ma plamke - powazna rozmowa !

Pan ogórek

Płace poniżej wszelkiej krytyki, a atmosfera jest nieprzyjazna, godziny pracy to istny dramat !!!

Wienio

Łubu dubu, łubu dubu, niech żyje nam prezes naszego klubu. Niech żyje nam. To śpiewałem ja (usunięte przez administratora)

Kot Gargamela

-Ależ panie Z., przecież obiecał mi pan podwyżkę. Pracuję tak sumiennie... -Obiecałem, że dam podwyżkę, jeżeli będę z pana zadowolony. -A nie jest pan??? -Jak mogę być zadowolony, jeśli upomina się pan o podwyżkę?!

Desperat

I co ja robię tu /uuuu/ co ty tutaj robisz ?? są takie rzeczy że nikt nie zaprzeczy :) po co tu się głowić ? z daleka słychać szum /uuuu/ co ty tutaj robisz ??

Tomek

Po ostatnich wpisach widze ze kiepska firma. A juz miałem podjechac z CV. Ładny tylko budynek a w środku zgnilizna.

R

Miałem okazję popracować parę dni w tej firmie. Godziny pracy to jakaś kpina nikt nie wie o której się skończy . Zarobki z tego co mówili sami pracownicy żałosne w stosunku do godzin które się przepracowuje w miesiącu(usunięte przez administratora). Nie polecam.

Andrzej Lipniczki

Ten wasz przedstawiciel z Młyńca jeszcze sprzedaje tańsze papieroski ?? Ciągle go zastać w domu nie mogę bo jakieś popołudniówki robi teraz.

Olek

Warto składać CV są jakieś szanse na realne zatrudnienie w charakterze kierowcy , magazyniera bądź jakiejś innej ?? Jakie są zarobki na początek?

xyz

Witam rozważam podjęcie pracy w tej firmie mógł by ktoś podzielić się doświadczeniami związanymi z tą firmą?

Zostaw opinię o Maestro Sp.j. Firma Handlowa - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Maestro Sp.j. Firma Handlowa