Temar Sp.j.

Wrocław

Opinie o Temar Sp.j.

Alicja

@sd aplikowałeś na to stanowisko? Jeżeli tak, to koniecznie podziel się z nami swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej. Jak przebiegał ten proces? Kto może powiedzieć więcej o tym, jak wygląda praca na stanowisku - technolog?

sd

Ja to chętnie bym się załapał na technologa. Oprócz stałej umowy o pracę i tak jest szansa na odpwoiednie zarobki, a skoro oczekują 5 letniego doświadczenia na stanowisku technologa, to doskonały dowód na to że zależy im na profesjonalistach i ich doceniają.

Zostaw opinię o Temar Sp.j. - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Temar Sp.j.