Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury

Opinie o Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury

W placówce bardzo popularni stażyści. Wykonują pracę za leniwych pracowników-urzędników Działu Promocji. Wybiórcze podejście przełożonych w zakresie przestrzegania czasu pracy. Nierówny podział pracy. Jedni pracują ponad normę, inni przychodzą do pracy kiedy chcą i robią co chcą.

praktykantka

Brak profesjonalizmu, wkrada się polityka. Ścieżki awansu, nabór jest niejasny. Kierownik Płaczek zajmuje się sobą, autopromocją i robi to o zgrozo na imprezach organizowanych przez PMDK.

Zostaw opinię o Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury - Otwock

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury