CAPTRAIN POLSKA SP. Z O.O.

Mazowieckie

Ocena pracodawcy 2/6

na podstawie 4 ocen.

Opinie o CAPTRAIN POLSKA SP. Z O.O.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CAPTRAIN POLSKA SP. Z O.O.

Hanys

Nie polecm pracy w tej firmie,wszystko wygląda pięknie ładnie,dopóki nie zaczną się jakieś problemy,potraktowali mnie jak śmiecia i od razu wypowiedzieli umowę.Człowiek jest tylko człowiekiem ,a nie robotem,jeśli jeden poważniejszy błąd kosztował mnie utratę pracy,to znaczy że powinni przyjmować roboty na stołek maszynisty.Pozdrawiam pana prezesa który nawet nie zaznajomił się z faktami,a podpisał pisemko od dyrektorka.

życzliwy
@Hanys 19.02.2017, 18:12
Nie polecm pracy w tej firmie,wszystko wygląda pięknie ładnie,dopóki nie zaczną się jakieś problemy,potraktowali mnie jak śmiec...

Piotruś, a ile poważnych błędów może popełnić maszynista?

admin

Sądzisz, że internauci powinni wiedzieć o firmie CAPTRAIN POLSKA SP. Z O.O. coś więcej? Zapraszamy na nasze forum. Tutaj Twoje zdanie się liczy.

Zostaw opinię o CAPTRAIN POLSKA SP. Z O.O. - Mazowieckie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CAPTRAIN POLSKA SP. Z O.O.