Kreatywka Sp. z o.o.

Chodzież

Opinie o Kreatywka Sp. z o.o.

Patrycja

Jak wygląda praca w Kreatywka Sp. z o.o.? Jakie są zarobki i warunki pracy? Takie informacje będą potrzebne tym osobom co chcą aplikować.

Były

Z Daleka od Kreatywnie i Pani Beatki co to obiecuję wszystko co możliwe a jedynie opłaty i kary ja interesują. Oszustwo straszne. Opłaty pozmniejszali bo chętnych nie ma :) Nie zwraca się nic co zainwestujecie.

kiska

jako wlaciciel placowki poszukuja osob do wspolapracy, ja mam doswiadczenie i wyksztalcenie pegadodiczne, pracowlam i w szkolach i przedszkolach, tez zastanwialam sie jak zalozyc wlasny bznes i czy to sie nie oplaca a tu juz masz gotowe zosttajesz tylko wlascicielem

Szukasz pracy?

Zostaw opinię o Kreatywka Sp. z o.o. - Chodzież

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kreatywka Sp. z o.o.