Muzeum Ziemi Złotowskiej

Złotów

Opinie o Muzeum Ziemi Złotowskiej

Iza

Czy ktoś aktualnie pracuje w Muzeum Ziemi Złotowskiej? Jakie są zarobki? Taka informacja może być ważna dla osób aplikujących.

local

nie no z tego co mi wiadomo to muzeum cały czas funkcjonuje, dbają o dobre wystawy w regionie nie tylko z takich lokalnych zabytków itp, ale również sprowadzają i wymieniają się z innymi tego typu regionalnymi muzeami, poza tym mają stałą kadrę i zapewniają im stabilne zatrudnienie

obserwator

Kiedy wiał wiatr wschodni byli ludzie, którzy mieszkańców mówiących po niemiecku zażarcie piętnowali. Po zmianie kierunku wiatru na zachodni ci sami ludzie lub im podobni wychwalają pod niebiosa piękno języka niemieckiego.

sekretarz

Ten pasek burmistrza przeznaczony dla muzeum jest niemiecki.

J 23

Prawdopodobnie komercja decyduje o tym, że w muzeum kosztem niskiej wartości sztuki zaniedbuje się historię

Brekaut

Jak tak dalej pójdzie to w przyszłym roku muzeum poleci pod choinkę "Mein kampf" Adolfa Hitlera.

sekretarz

Tu jak w PRL-u - czy się stoi - czy się leży...

Alex

Muzeum pracuje na pasku burmistrza. Dom Polski w Zakrzewie chodzi luzem i robi - co chce.

sekretarz

Po ostatnim wipisie zawiało tu PRL-em, Ueban i Lenin wiecznie żywi!

Jak długo jeszcze będzie straszyła w muzeum Pani K [usunięte przez moderatora]

Alex

W muzeum złotowskim i Domu Polskim w Zakrzewie panuje "morowa" atmosfera.

SL

Na podobnych zasadach (prywatnego folwarku) działa Dom Polski w Zakrzewie.

Blondii

To muzeum jest zarządzane jak folwark.

J 23

To prawda, bo żeby skorzystać w muzeum z materiałów źródłowych trzeba pokonać wyczerpujący tor przeszkód.

halo

Nie tak dawno pisząc pracę mgr - dużo nachodziłem się do muzeum i naprosiłem o udostępnienie mi zasobów.

SL

Panie pracujące w muzeum zajęte są wzajemną adoracją i wymianą uprzejmości.

J 23

W muzeum panuje ostatnio totalne nierubstwo. Jego strony intarnetowe nie aktualizuje się całymi tygodniami, a nawet miesiącami (brak tematów - dokonań).

Zostaw opinię o Muzeum Ziemi Złotowskiej - Złotów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Muzeum Ziemi Złotowskiej