Opinie o Ekobox w Zagnańsk

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Ekobox. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Ekobox o rekrutacji.

Branże: Wykonywanie instalacji energetycznych i telekomunikacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ekobox w Zagnańsk

G

Ja, oprócz wysokiej pensji najbardziej cenię w Ekobox pakiety medyczne dla całej rodziny, darmowe wczasy i dofinansowania do mieszkania. To prawda, że potrafią docenić pracownika! Ekobox jest pod tym względem na wysokim poziomie.

Oki
@Waldek

Poważnie? Miałem słać aplikację na inżyniera budowy, bo właśnie pisali tam o umowie o pracę. Może warunki się zmieniły jednak od tego czasu i wszystko jest już na jedną umowę? No i jak się ma ta najniższa krajowa do obietnic o rozwojowym wynagrodzeniu? Mi to brzmi jakby była opcja podwyżek z biegiem czasu.

Jakie narzędzia pracy zapewnia Ekobox? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Marzena

A jak już się wynegocjuje stawkę na pierwszej umowie to jak potem z podwyżkami? Są możliwe? Dużo trzeba się nachodzić żeby przyznali?

G Nowy wpis

Waldek Nowy wpis
@G

O zaraz padnę ze śmiechu. Chyba jesteś opłaconym botem zachwalającym tą firmę. Raczej bida z nędzą i nigdy nie kończąca się mowa zlecenie z najniższą krajową. A te benefity? wolne żarty wyssae z palca. Nowe auta z salonu??? Raczej stare parchy 350 tys przebiegu.

Ja Nowy wpis
@Waldek

Jakie benefity? Nigdy w życiu! Umowa o pracę na najniższej krajowej plus fikcyjna umowa zlecenie na Kasje na resztę umówionej kwoty. Nadgodziny- takiego pojęcia nie znali, to była norma w formie wolontariatu.

Oki Nowy wpis

Nowak

Firmą od ponad roku zarządza nowy prezes oraz wiceprezes. Pracownik jest szanowany i doceniany. Zarobki adekwatne to wykonywanych obowiązków. Prezesi trzymają się ustaleń z pracownikiem pod względem zakresu obowiązków i wypłat. Od czasu nowego zarządu firma się rozwija i bardzo dobrze prosperuje. Skończyły się niepłatne nadgodziny a także wykorzystywanie pracowników i ucinanie im pod byle pretekstem pieniędzy przy wypłacaniu wynagrodzeń.

Czy ogłoszenie, że firma szuka operatora HDS jest nadal aktualne? Znalazłem je na Waszej stronie, ale nie wiem, czy długo już wisi.Dodatkowo chciałbym się dowiedzieć, co rozumieć przez mobilność i dyspozycyjność - jedno z wymagań z ogłoszenia. Chodzi o gotowość do pracy zmianowej? Częste wyjazdy w odległe miejsca?

K@ekobox.pl

Tak jest aktualne, wyjazdy są tylko w obrębie do 150km, a dyspozycyjność rozumiana bardziej jako chęć do pracy w pełnym wymiarze godzinowym. Zapraszamy na rozmowę.

@K@ekobox.pl

Zdarza się, że czasem dzwonią, że za kilka godzin trzeba gdzieś jechać? Bo takie sytuacje są dosyć stresujące, a nie każdy umie odmawiać. Czy jak czasem wyjazdy się trafią dłuższe niż 150km to firma zapewnia nocleg i wyżywienie?

@K@ekobox.pl

Ja właśnie też znalazłem to ogłoszenie i zastanawiam się dlaczego tyle czasu nikt odpowiedni się nie znalazł, taki przypadek? Z tym podnoszeniem kwalifikacji w praktyce to jak to wygląda, bo to zapewniacie? A nie ma tego za wiele. Proszę o wiadomość czy za wyjazdy są płacone jakieś dodatki.

Xyz

Polecam pracę w Ekobox. Średnia pensja na stanowisku kierowniczym / koordynatora to 12 - 15 tys. na rękę. Wszystko na umowie o pracę. Obowiązków praktycznie zero, tak samo zero odpowiedzialności. Praca od 8 do 15, przeważnie z biura. Na budowę wyjeżdża się z nudów. Nowy samochód z salonu do użytku prywatnego. Wszystkie brygady wyspecjalizowane i współpracujące. Zapraszamy do zespołu.

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Ekobox. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko Inżynier budowy - branża energetyczna?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.

Jaki jest styl zarządzania w Ekobox?

Fenix

Witam czy w firmie Ekobox poszukiwani są operatorzy koparek ?

K
@Fenix

tak stale prowadzimy rekrutacje na wiele stanowisk

Rysiu
@K

Super. Operator koparki to pracuje to na zmiany? Jedna jest zmiana, czy więcej? I może ktoś podać godziny pracy na tych zmianach?

Alle
@K

Tak obiecają, że będziesz operatorem koparki. Na początek koparki ręcznej i będziesz czekał na wolne miejsce. I tak Ci zleci parę latek ;)))

Poważnie? Bo teraz nie wiem, co sądzić. Ktoś tu pisze, że obietnice przedstawicieli tej firmy są wątpliwe, a mnie zależy na konkretach. Skąd te ciągłe poszukiwania na wiele stanowisk? I ile płacicie operatorowi koparki?

K

zapraszam na rozmowy, jeśli ktoś pisze bzdury odnośnie osób do kopania to widać, że nie ma pojęcia ponieważ od lat korzystamy z pracowników najemnych głównie z Indii

HDS

Nie polecam sprzęt ma lata świetności dawno za sobą wszędzie cieknie olej. Auta wyeksploatowane na maxa. Polecam każdemu szanującemu się operatorowi zobaczyć maszynę jaka będzie pracować. Co do warunków zatrudnienia umowa o pracę na najniższej krajowej reszta na śmieciowym zleceniu z drugiej firmy Kasje.

@HDS

"Reszta" czyli co masz na myśli? Jakieś dodatkowe premie albo nadgodziny? A jak sprzęt jakiś się psuje, to macie gdzie to zgłosić? Opcji serwisu nie ma?

Odpowiedź

Na każdym stanowisku firma zapewnia niezbędne narzędzia do wykonywania pracy.

Izabela
@Odpowiedź

Czy do tego zaliczają się ubrania robocze i zabezpieczenia pod kątem bhp? Jeśli tak to czy trzeba jakoś dopłacać do takich rzeczy czy firma w całości finansuje?

@Izabela

Firma zapewnia ubrania robocze i zabezpieczenie BHP, pracownicy za to nie ponoszą kosztów.

Marzena

A możesz jeszcze dać znać na jakiej umowie jest tutaj praca? Można starać się i umowę o pracę? Czy zarobki są konkurencyjne?

@Marzena

Jak najbardziej zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę jest możliwe. Zarobki są uzależnione od stanowiska oraz posiadanych kompetencji.

Katarzyna

Cześć, nie mogę już przeczytać tej oferty na elektromontera, co była, a chciałam komuś przekazać parę rzeczy. Wiadomo, jakie tam są godziny pracy? I czy obecnie przyjmują czy faktycznie nie ma już tej rekrutacji?

Rekrutacja
@Katarzyna

Firma prowadzi aktualnie rekrutacje na stanowiska- elektromonter, pomocnik elektromontera, kierownik budowy.

Widzieliście, że Ekobox poszukuje nowych pracowników? Czy warto tam pracować?

Wp

Pracuje tam już trochę czasu i muszę przyznać, że ostatnio dużo się poprawiło i jest wszystko ok.

Barbara
@Wp

A możesz powiedzieć co konkretnie uległo zmianom na lepsze? :) Pensja, atmosfera a może coś jeszcze innego? I co się wydarzyło, że tak się pozmieniało, jakieś przetasowania na górze?

Pracownica
@Barbara

Zawsze można przyjść i samemu ocenić. Każdy może mieć swoje własne subiektywne odczucie.

Lidia
@Pracownica

Nie możesz napisać czegoś od siebie skoro tam pracujesz? Ja też w sumie szukam pracy i jestem ciekawa na jakie zarobki można liczyć. Czy 5000 jest się w stanie tu wyciągnąć? Są jakieś możliwości premiowe?

wicki
@Lidia

Jesteś w stanie zarobić i więcej wszystko zależy od stanowiska i zakresu obowiązków.

Barbara
@wicki

Świeżak też może wyciągnąć 5k? Czy taka pensja przychodzi z czasem po podwyżkach? O ile jakies są?

@Barbara

Są to realne pieniądze do zarobienia- zależy na jakim stanowisku i jakie ma się doświadczenie.

Izabela
@pracownik

Tak własciwie to na jakich stanowiskach takie kwoty są mozliwe u was? Masz na myśli jakiś konkretny dział? W ogóle to czy oprócz podstaw jakieś systemy premiowe tu macie albo indywidualne podwyżki?

@Izabela

Jako samodzielny pracownik, koordynator czy projektant jest to realne. Są wyznaczane cele i premie od realizacji celów, które czasami stanowią sporo więcej niż podstawowe wynagrodzenie. Trzeba wytrzymać ciśnienie i mieć samodyscyplinę, a kasa się zgadza :) Zatankowany samochód służbowy do dyspozycji to dodatkowy atut.

Fajna firma, niezła atmosfera w pracy, wielu pracowników młodych ale są i tacy, którzy pracują tu 20-30 lat ale z nimi też da się dogadać. Wynagrodzenie jak na warunki kieleckie jest ok. Nie jest to praca w urzędzie czy spokojna robótka- czasami trzeba stracić sporo nerwów i zrobić trochę nadgodzin, ale premie za zakończone zadania to rekompensują.

Polecam prace w tej firmie. Nie wiem jak było wcześniej ale ja pracuje od ponad roku i wszystko jest Ok. Wynagrodzenie otrzymuje terminowo i w wysokości na jaką się umówiłem. Pozostałe warunki również zgodne z umową.

ponad rok i podwyżki jeszcze nie było? Bo piszesz, że kwota stoi jak na umowie. To wiadomo kiedy można ewentualnie liczyć na coś więcej?

Maria

@elektryk, ciekawe, a jeśli oni nie mają za co kupować tych akcji, pomyślałeś o tym? Zapłata za pracę to nie są środki do wydawania na tą pracę. Ja właśnie z takim pytaniem do pracowników, ile zarabia operator hds?

elektryk

Poczytałem trochę opinii i widzę, że nie są takie złe. EKOBOX jest notowany na rynku regulowanym, więc ci pracownicy którzy mają uwagi, że ktoś mało zarabia, zawsze mogą kupić akcje i mieć dodatkową gotówkę z dywidnedy lub wręcz domagać się dywidendy. Dodając ci co mają choć jedną akcję mogą uczestniczyć w walnym i oficjalnie składać wnioski np. o podwyżkę pensji. Jakby nie było mam jedną akcję, staję się współwłaścicielem firmy - mało znaczącym ale współwłaścicielem......

Czy zdarzają się nadgodziny w Ekobox?

Generalnie pracuje się w stałych godzinach. Nadgodziny sobie sam ustalasz zależnie jak bardzo Ci zależy aby dany temat szybko zamknąć. Premie są za skończone zadania.

Aktualność
Szanowni Państwo,
Dziękujemy za liczne opinie. Widząc Państwa zainteresowanie naszą
firmą postanowiliśmy zaznaczyć swoją obecność w serwisie GoWork.pl .

Jesteśmy firmą otwartą na każdy merytoryczny wpis i konstruktywną
krytykę z której będziemy mogli wyciągnąć wnioski na przyszłość.

Przypominamy, że we wszystkich niepokojących Państwa kwestiach, możecie kontaktować się z nami bezpośrednio na adres: sekretriat@ekobox.pl

Roman

Dlaczego w taki sposób określasz firmę Ekobox? W jaki rzekomo sposób doświadczyłeś tam wyzysku skoro w taki właśnie sposób ich określasz? Zdradź mi to proszę bo nie bardzo teraz rozumiem Twój komentarz? Możesz mi to określić w sposób bardziej szczegółowy? Z góry dziękuję.

Ciekawa opinia. W jakim dziale pracowałeś? Na budowie takie jaja się dzieją czy w biurze?

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w firmie Ekobox?

Darek

Umowa zlecenie

koleżanka

Moja koleżanka tam pracowała i na pewno miała umowę o pracę.

umowę o pracę.

@

90% pracowników ma umowę o pracę

Najniższa krajowa na umowie o pracę reszta na umowę zlecenie z drugiej spółki Kasje. Jak podpadniesz albo prezes uzna że po prostu nie zasługujesz to części wypłaty z umowy zlecenia nie dostaniesz. (usunięte przez administratora) Trzymać się z daleka.

@

To oczywiste, że jak podpadniesz albo Prezes uzna że po prostu nie zasługujesz to części wypłaty z umowy zlecenia nie dostaniesz. To się właśnie nazywa system motywacyjny. (usunięte przez administratora) to Ty jesteś, jak uważasz, że te pieniądze po prostu Ci się należały.

wiem

Pracuje w EKOBOX 3 lata i mogę śmiało polecić tą firmę. Pracowałem w wcześniej w kilku firmach i mam porównanie. W pracy panują przyjazne warunki. Ludzie są pomocni a z wypłatą pensji nie ma problemu.

Zostaw merytoryczną opinię o Ekobox - Zagnańsk

• Jak się pracuje w Ekobox?

Zobacz opinie na temat firmy Ekobox tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ekobox?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 4 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Ekobox