Jarpak Zakład Produkcji Opakowań z Tektury

Paczków

Jarpak Zakład Produkcji Opakowań z Tektury

Opinie o Jarpak Zakład Produkcji Opakowań z Tektury

kabik

Firma Jarpak produkuje opakowania z tektury od 1996 roku. Zatrudniają teraz 80 pracowników jak wyczytałem. to dobra firma, daje umowy o prace, mało kto odchodzi, więc trudno trafić na jakąś oferte pracy. @anonim, zależy o jakie stanowisko pytasz. Pozdrawiam.

karnel

jarpak własność pana pseudo prezesa [usunięte przez moderatora]w pracy zmusza do pracy [usunięte przez moderatora] twierdząc ze na twoje miejsce jest 10 jesli ci sie nie podoba stawki głodowe[usunięte przez moderatora] odradzam pomysł podjecia tam pracy

Zostaw opinię o Jarpak Zakład Produkcji Opakowań z Tektury - Paczków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Jarpak Zakład Produkcji Opakowań z Tektury