sir com

Opacz

Opinie o sir com

maniek

Stasiek zajaczkowski,czyli wlasciciel to najgorsza szumowina. Idz do niego do pracy a.... 1. Nie dostaniesz ubran i butów 2. Traktuje cie jak smiecia. Jego ulubionym zwrotem do pracownika to....gwizdanie na niego. 3. W wiekszosci przypadkow praca na czarno. Zadnego urlopu i chorobowego. 4. Ma wafla o imieniu Jozef....ależ cwok. Pracuje u niego za darmo. Takich ludzi zajac właśnie szuka. 5. Zapier....caly miesiac za 1600 zl, a i tak jestes wrogiem bo upominasz sie o wyplate.

Nie polecam tej firmy chyba ze ktoś lubi prace 10-12 godziny codziennie. Oczywiście nadgodziny są nie płatne i nie do odbioru!! ale jak to nie przeraża to życzę powodzenia!!

Zostaw opinię o sir com - Opacz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie sir com