Secure Builder

Wrocław

Secure Builder

Opinie o Secure Builder

Olek

Nie mogę polecić tej firmy, to (usunięte przez administratora) Firma objecuje dużo na poczatku po czym okazuje sie ze nie zwracają nawet za badania lekarskie za które zapłaciłem ponad 300zł. Firma jest wypłacalna do czasu, kierownik z Krakowa wykorzystuje pomocników a sam tylko rozmawia przez telefon całymi dniami. Dzwonią tylko kiedy mają duzo pracy a jak przestana odpisywać na smsy i tel. to znak ze nie dostaniesz należnych pieniedzy. Może dlatego ta umowa zlecenie. Nie polecam wysyłania wezwania do zapłaty. Ja wysłałem przez adwokata i nawet nie odpowiedzieli.

Teresa

Atmosfera w miejscu pracy jest bardzo istotna. A jak aktualnie prezentuje się ona w Secure Builder? Jak wyglądają kontakty między pracownikami? Zachęcam pracowników tej firmy do wyrażania swojej opinii na forum, gdyż każdy wpis jest pomocny dla osób poszukujących informacji o niej.

Teresa

@inny pracownik, jesteś dobrze zorientowany w temacie. A może wiesz czy firma prowadzi obecnie jakieś rekrutacje? Na jakie stanowiska i które z nich pozwalają na prace przy dużych kontraktach? Może z własnego doświadczenia wyrazisz opinię na temat procesu kwalifikacyjnego? Ja osobiście nie jestem zainteresowana rekrutacją - jestem moderatorem tego wątku - ale odpowiedzi na te pytania będą bardzo użyteczne dla osób szukających tutaj opinii o firmie.

Kierownik
@Teresa 02.06.2018 01:56

na dzisiaj potrzebują montarzystów do pracy w Katowicach oraz Kierownika wykonawstwa na odział południowy kraju. Wiecej info trzeba szukac w firmie. Tel na stronie www.secure-builder.pl

Teresa

@inny pracownik dzięki za informacje. Czy zatem to oznacza, że pracując w Secure Builder musisz liczyć się z licznymi delegacjami? Może jednak istnieje praca bardziej "stacjonarna"? To dla wielu osób dość istotna kwestia, nie każdy pracownik może pozwolić sobie na częste wyjazdy poza miejsce zamieszkania.

inny pracownik
@Teresa 11.05.2018 12:17

To zależy czego szukasz. Mają dużo roboty w różnych miastach i tam robią duże kontrakty które trwają kilka miesięcy a czasem więcej. Można się dogadać i np robić tylko na południu albo inaczej

Co od czasu dodania ostatniej opinii zmieniło się w Secure Builder? Podzielcie się swoim zdaniem!

inny pracownik

Ogólnie ok, tyle ze wszystkie roboty maja porozucane po calym kraju.. Ostatnii kierownik z Karakowa ogarnial temat i byl w porzo wiec nie jest zle, kasa tez w porzo i na czas.

Jak aktualnie kształtuje się sytuacja Secure Builder na tle innych przedsiębiorstw? Przekazane przez Ciebie informacje, dotyczące chociażby warunków zatrudnienia mogą okazać się bardzo istotną wskazówką dla osób pochodzących z Wrocław i okolic oraz będących w trakcie poszukiwania zatrudnienia.

Moze i płacą ale kierownik odzialu z krakowa to starszny dupek

MatiMat

Faktycznie placa zawsze na czas, co do miejsca roboty można sie dogadac. Robiłem z nimi przez 2 lata po calej Pollsce - Wa-wa. Krakow, Gdansk, Lodz , Poznan i inne. Szef w porzo ale jeden z jego kierownikow to dupek

Conrad

Robilem dla nich we Wrocku i Katowicach .Luz. Kasa na czas.Polecam.

karol78

Pracowałem dla nich na kontrakcie w Poznaniu i w Krakowie. Praca spoko, warunki w porządku. Wypłaty terminowo, z kierownictwem można się dogadać. Ogólnie na plus

reacher

Porządna firma. Zawsze płacili wszystko i na czas.Fajna prosta robota. Kierownictwo i majstrowie spoko.

Zostaw opinię o Secure Builder - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Secure Builder