Opinie o Secure Builder w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Secure Builder. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Secure Builder o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Secure Builder w Wrocław

Tonik Nowy wpis

Świetna praca w otoczeniu fachowców, dobre wynagrodzenie przyjemna atmosfera.

jakis pracownik Nowy wpis

Nie wiem jak z toba Olek było, ale mysle ze niezrozumiałes ze za badania płaca w chwili gdy przepracujesz cały miesiac. Ze mna tak bylo i zwrot dostałem. Co do telefonow to czesto siedza za granica i dlatego nie odbieraja. Ja tam zawsze jak mam sprawe to dzwonie do kierownika i jesli nie odbiera akurat to zawsze oddzwoni. Ale morze ja mam szczescie a ty nie. cieszko mi powiedziec. Jesli o mnie chodzi to ja raczej nie mam problemuw o jakich piszesz, a na peno nie y kasa. Morze poza tym ze po całej Poslce mnie zucaja do roboty

Olek Nowy wpis
@jakis pracownik

Tak jak pisałem firma wypłaca do czasu, mi objecywali ze wypłaca po 1 miesiacu a pozniej tłumaczyli sie że zapomnieli i w kolejnym przelewie na pewno wyplacą. Pozostawie bez komentarza fakt ze taka firma urywa kontakt z pracownikiem dla tak niewielkiej kwoty. Mi nie iddzwaniali ani mojemu adwokatowi a to juz o czymś świadczy.

Olek

Nie mogę polecić tej firmy, to (usunięte przez administratora) Firma objecuje dużo na poczatku po czym okazuje sie ze nie zwracają nawet za badania lekarskie za które zapłaciłem ponad 300zł. Firma jest wypłacalna do czasu, kierownik z Krakowa wykorzystuje pomocników a sam tylko rozmawia przez telefon całymi dniami. Dzwonią tylko kiedy mają duzo pracy a jak przestana odpisywać na smsy i tel. to znak ze nie dostaniesz należnych pieniedzy. Może dlatego ta umowa zlecenie. Nie polecam wysyłania wezwania do zapłaty. Ja wysłałem przez adwokata i nawet nie odpowiedzieli.

Czesław Nowy wpis
@Olek

Rozumiem, że firma zleca konkretne zadania pracownikom, jeżeli istnieje taka potrzeba? Czy taki sposób działania firmy był Ci wiadomy już od początku współpracy? Może warto rozejrzeć się za czymś na cały etat i po prostu nie martwić się o wypłatę na koniec miesiąca. Współcześnie nadal wiele osób preferuje pracę na etat zamiast nieregularny tryb pracy, dzięki temu czują się bardziej bezpiecznie.

Teresa

Atmosfera w miejscu pracy jest bardzo istotna. A jak aktualnie prezentuje się ona w Secure Builder? Jak wyglądają kontakty między pracownikami? Zachęcam pracowników tej firmy do wyrażania swojej opinii na forum, gdyż każdy wpis jest pomocny dla osób poszukujących informacji o niej.

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Secure Builder? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?

Kierownik

na dzisiaj potrzebują montarzystów do pracy w Katowicach oraz Kierownika wykonawstwa na odział południowy kraju. Wiecej info trzeba szukac w firmie. Tel na stronie www.secure-builder.pl

Teresa

@inny pracownik dzięki za informacje. Czy zatem to oznacza, że pracując w Secure Builder musisz liczyć się z licznymi delegacjami? Może jednak istnieje praca bardziej "stacjonarna"? To dla wielu osób dość istotna kwestia, nie każdy pracownik może pozwolić sobie na częste wyjazdy poza miejsce zamieszkania.

inny pracownik
@Teresa

To zależy czego szukasz. Mają dużo roboty w różnych miastach i tam robią duże kontrakty które trwają kilka miesięcy a czasem więcej. Można się dogadać i np robić tylko na południu albo inaczej

inny pracownik

Ogólnie ok, tyle ze wszystkie roboty maja porozucane po calym kraju.. Ostatnii kierownik z Karakowa ogarnial temat i byl w porzo wiec nie jest zle, kasa tez w porzo i na czas.

Moze i płacą ale kierownik odzialu z krakowa to starszny dupek

MatiMat

Faktycznie placa zawsze na czas, co do miejsca roboty można sie dogadac. Robiłem z nimi przez 2 lata po calej Pollsce - Wa-wa. Krakow, Gdansk, Lodz , Poznan i inne. Szef w porzo ale jeden z jego kierownikow to dupek

Conrad

Robilem dla nich we Wrocku i Katowicach .Luz. Kasa na czas.Polecam.

karol78

Pracowałem dla nich na kontrakcie w Poznaniu i w Krakowie. Praca spoko, warunki w porządku. Wypłaty terminowo, z kierownictwem można się dogadać. Ogólnie na plus

reacher

Porządna firma. Zawsze płacili wszystko i na czas.Fajna prosta robota. Kierownictwo i majstrowie spoko.

Zostaw merytoryczną opinię o Secure Builder - Wrocław

Secure Builder