Secure Builder

Wrocław

Secure Builder

Opinie o Secure Builder

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Teresa

Atmosfera w miejscu pracy jest bardzo istotna. A jak aktualnie prezentuje się ona w Secure Builder? Jak wyglądają kontakty między pracownikami? Zachęcam pracowników tej firmy do wyrażania swojej opinii na forum, gdyż każdy wpis jest pomocny dla osób poszukujących informacji o niej.

Teresa

@inny pracownik, jesteś dobrze zorientowany w temacie. A może wiesz czy firma prowadzi obecnie jakieś rekrutacje? Na jakie stanowiska i które z nich pozwalają na prace przy dużych kontraktach? Może z własnego doświadczenia wyrazisz opinię na temat procesu kwalifikacyjnego? Ja osobiście nie jestem zainteresowana rekrutacją - jestem moderatorem tego wątku - ale odpowiedzi na te pytania będą bardzo użyteczne dla osób szukających tutaj opinii o firmie.

Kierownik
@Teresa 02.06.2018 01:56

na dzisiaj potrzebują montarzystów do pracy w Katowicach oraz Kierownika wykonawstwa na odział południowy kraju. Wiecej info trzeba szukac w firmie. Tel na stronie www.secure-builder.pl

Teresa

@inny pracownik dzięki za informacje. Czy zatem to oznacza, że pracując w Secure Builder musisz liczyć się z licznymi delegacjami? Może jednak istnieje praca bardziej "stacjonarna"? To dla wielu osób dość istotna kwestia, nie każdy pracownik może pozwolić sobie na częste wyjazdy poza miejsce zamieszkania.

inny pracownik
@Teresa 11.05.2018 12:17

To zależy czego szukasz. Mają dużo roboty w różnych miastach i tam robią duże kontrakty które trwają kilka miesięcy a czasem więcej. Można się dogadać i np robić tylko na południu albo inaczej

Co od czasu dodania ostatniej opinii zmieniło się w Secure Builder? Podzielcie się swoim zdaniem!

inny pracownik

Ogólnie ok, tyle ze wszystkie roboty maja porozucane po calym kraju.. Ostatnii kierownik z Karakowa ogarnial temat i byl w porzo wiec nie jest zle, kasa tez w porzo i na czas.

Jak aktualnie kształtuje się sytuacja Secure Builder na tle innych przedsiębiorstw? Przekazane przez Ciebie informacje, dotyczące chociażby warunków zatrudnienia mogą okazać się bardzo istotną wskazówką dla osób pochodzących z Wrocław i okolic oraz będących w trakcie poszukiwania zatrudnienia.

Moze i płacą ale kierownik odzialu z krakowa to starszny dupek

MatiMat

Faktycznie placa zawsze na czas, co do miejsca roboty można sie dogadac. Robiłem z nimi przez 2 lata po calej Pollsce - Wa-wa. Krakow, Gdansk, Lodz , Poznan i inne. Szef w porzo ale jeden z jego kierownikow to dupek

Conrad

Robilem dla nich we Wrocku i Katowicach .Luz. Kasa na czas.Polecam.

karol78

Pracowałem dla nich na kontrakcie w Poznaniu i w Krakowie. Praca spoko, warunki w porządku. Wypłaty terminowo, z kierownictwem można się dogadać. Ogólnie na plus

reacher

Porządna firma. Zawsze płacili wszystko i na czas.Fajna prosta robota. Kierownictwo i majstrowie spoko.

Zostaw opinię o Secure Builder - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Secure Builder