Opinie o Powiatowy Ośrodek Rehabilitacyjno-Wypoczynkowy Pałac W Przełazach Sp. z o.o. w Przełazy

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Powiatowy Ośrodek Rehabilitacyjno-Wypoczynkowy Pałac W Przełazach Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Powiatowy Ośrodek Rehabilitacyjno-Wypoczynkowy Pałac W Przełazach Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Fizjoteraupeci

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Powiatowy Ośrodek Rehabilitacyjno-Wypoczynkowy Pałac W Przełazach Sp. z o.o. w Przełazy

Użytkownicy czekają na odpowiedź 38 dni.

Jak długo trwa proces awansu w Powiatowy Ośrodek Rehabilitacyjno-Wypoczynkowy Pałac W Przełazach Sp. z o.o.?

Monika Nowy wpis

Właśnie byłam na turnusie rehabilitacyjnym z rodziną w Pałacu. Jestem pod ogromnym wrażeniem.Przepiękne miejsce nad jeziorem Niesłysz objętym strefą ciszy, możliwość kąpieli w czyściutkim jeziorze, dzieci były zachwycone.Z tarasu widać jezioro.Okolica ciekawa turystycznie- stare poniemieckie pałace i słynne bunkry w regionie miedzyrzeckim.Oczywiscie atrakcją sama w sobie jest mieszkanie w pałacu. Warunki pobytu oceniam bardzo wysoko. Wyremontowane, nowiutkie pokoje i łazienki. Telewizja cyfrowa -dużo kanałów jak ktoś lubi. Brak wf oceniam jako plus bo można odpocząć od internetu. Pałac posiada własną kuchnię -posiłki przepyszne i nie powtarzają się przez 2 tygodnie dania. Każdy podkreślam był najedzony i zachwalał kuchnię. Obsluga-wspaniala Pani Ewa i Pani Ela, organizująca czas popołudniami-spacery, śpiewanie,gry i zabawy integrujące grupę. Miła i bardzo swobodna atmosfera. Starsi ludzie chwalili sobie ciszę i spokój. I wreszcie rehabilitacja na bardzo wysokim poziomie.Poukladane i dobrze zorganizowane zabiegi, fajni rehabilitanci. Polecam z całego serca.

Czesław Nowy wpis
@Monika

Turnus na którym byłaś miał dofinansowanie z NFZ i był ze skierowaniem, czy wszystko załatwia się prywatne i jest pełnopłatne?

Hanna Nowy wpis
@Czesław

Można prywatnie i że skierowaniem.

Emilia

A ja tak z innej beczki, bo nie widzę tutaj niczego na ten temat. Czy ktoś z Was próbował tam pracować w okresie wakacyjnym ? Jako pomoc sprzątająca, recepcja albo coś w ten deseń ? Zaczynamy z przyjaciółka powoli szukać pracy na okres letni. Ważne jest także to ze nie jesteśmy pełnoletnie ( mamy 17 w tym roku ). Dajcie znać bo szukamy czegoś w miłej atmosferze :)

Kuracjusz

Absolutnie nie polecam.Beznadzieja na kazdym kroku.Bieda az piszczy.Beznadziejna organizacja pracy.Gdyby nie rehabilitantki to "palac" nie mial by racji bytu

Również Gosc
@Kuracjusz

Beznadzieja ???? Ciekawe .... Chyba nie wiecie Panstwo co to beznadzieja i bieda ....... Chyba za mało miejscowości pałaców, zamków w Polsce odwiedziliscie Państwo.... Pozdrawiam

@Również Gosc

To prawda wypoczynek w pałacu to beznadzieja pani ktòra przyjmuje osoby i zapisuje na turnus nie miła i agresywna posiłki małe i skromne nawet chleb jest wydzielany a plaża brudna syn znalazł szkło z pobitej butelki w wodzie ja widziałam koc na dnie jeziora a ponadto nudy nudy

Prezes Krzysztof Tomalak
@Anna

Opinia zawiera same kłamstwa i jest z jakiegoś powodu wyjątkowo złośliwa i krzywdząca. Pani która przyjmuje zapisy jest wyjątkowo miła, szczegółowo tłumaczy każdemu wszystkie sprawy zwiazane z zakwaterowaniem , pobytem i rehabilitacją. Efekt był taki , że w czasie sezonu obłożenie było 100 %. Nie zdarzyło sie aby ktoś schudł, wszystko bardzo smaczne. Nikomu nie odmówiono dokładki! Atrakcjami kulinarnymi są grile i ogniska na świeżym powietrzu zakrapiane piwem. Czy ktoś zna drugi taki Ośrodek Rehabilitacyjny ? Plaża jest zawsze zadbana ze świeżo wykoszoną trawą a woda krystalicznie czysta. Cisza i spokój to atuty Naszego Ośrodka.

@Prezes Krzysztof Tomalak

Ja nie mam powodu aby kłamać i na to wszystko mam świadkôw bo w ośrodku byłam z całą rodziná i teściową trzy lata temu a pani nawet nie poinformowała ani mnie ani teśćiowej że trzeba mieć ze sobą orzeczenie a potem miała pretensje i nie ma porównania do turnusu gdzie byłam synem nad morzem tam naprawdę odpoczęliśmy

Halina
@Anna

a jak same warunki w obiekcie? Pokój z łazienką normalnie?

@Halina

Każdy pokój posiada łazienkę. Pozdrawiam

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Powiatowy Ośrodek Rehabilitacyjno-Wypoczynkowy Pałac W Przełazach Sp. z o.o.. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko Pracownik Recpecji?
logo firmy Dietetyk
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
Zuzanna

Halo, czy ktoś potwierdzi, co tu pisali, że fizjoterapeuta może zarobić 4 tys na starcie? Nie pytam pacjentów, tylko ktoś z pracowników może napisze, jak naprawdę u Was jest :)

Nikita

Nie wiem jak jest teraz ale byłam w tym pałacu jako dziecko w sanatorium ponad 30 lat temu☺️ Mieścił się tam państwowy dom wczasów dziecięcych i było wspaniale???? jako dziecko byłam zachwycona ze moge pomieszkać w pałacu… musze tam kiedyś wrócić????

Czy w Powiatowy Ośrodek Rehabilitacyjno-Wypoczynkowy Pałac W Przełazach Sp. z o.o. panuje luźna atmosfera?

Atmosfera jest zawsze wspaniała i cudowna. Można mieć wrażenie, że panuje luźna atmosfera.

Karol

Hej, czy jest u was problem z kradzieżami ?

@Karol

Nie

Ann

Może i pałac wymaga remontu ( choć wciąż coś jest remontowane) Jeżdżę tam doraźnie na rehabilitację i bardzo się cieszę, że mam taką możliwość. W okolicy trudno o zabiegi, Świebodzin zawalony lokalnymi pacjentami. Tutaj kolejka oczekiwania nie jest aż tak straszna. Rehabilitanci wspaniali. Dla mnie nie stanowi różnicy, czy prądy mam robione w gabinecie, czy za kotarą. Sprzęt wszędzie taki sam. Jeżeli mam jechac na oddział do szpitala w Sulęcinie i mieć mniej zabiegów niż tutaj, to chyba logiczne, że wolę dojeżdżać do Przełaz. Droga wymaga naprawy, ale to nie wina Ośrodka, ale lokalnych władz. Jeżeli ktoś oczekuje luskusów na miarę ****hotelu, to się rozczaruje, ale jeśli komuś zalezy na zabiegach, to polecam.

Natalia

Czy aktualnie ośrodek normalnie działa czy może z powodu pandemii jest zamkniety?

@Natalia

Tak ośrodek cały czas działa

Jak długo czekaliście na odzew z Powiatowy Ośrodek Rehabilitacyjno-Wypoczynkowy Pałac W Przełazach Sp. z o.o.? Oddzwaniają zawsze?

Odpowiadają, bardzo szybko, Jest okres świąteczny.

stanislaw i wanda

przebywaliśmy na turnusie rehabilitacyjnym07-15.08.20rwbrew temu co pisali ludzie zlosliwi moja opinia personelu osrodka jest wprost przeciwna .nasi opiekunowie starali się abyśmy milo spedzli czas na turnusie.Pan Prezes,Pani Ewa,Pani Beata orazrehabilitanci sprawnie przeprowadzali zabiegi ,Panie na kuchni dbaly o smaczne iobfite posiłki.Wszystko to starala siezniiweczyc Fundacja Hobbit swoim zachowaniem utrdnila dostep do jeziora mimo ze wiekszosc i taknalerzala do nich,odgodziny6rano do późnego wieczora slychac było tylko krzyki tak wewnątrz budynku jak ina zewnatrzglosna muzyke a przecież fundacje powinny zajmować się ludzminiepelnosprawnymi a nie tylko swoim biznesem i rodzina która była liczna.

Gość przypadkowy
@stanislaw i wanda

Jesteśmy tak zafascynowani Ty pałacem i gościnnością że podzielimy Państwa zdanie :) trafiliśmy też na okres z fundacją Hobbit , która nam również utrudniała dostęp do jeziora , ale z jednej strony , oczywiście winna jest Pandemia Koronawirusa , najlepsze to ze fundacją tak dbała o bezpieczeństwo swoich podopiecznych że ograniczała dostęp do jeziora osoba przebywającym na turnusie rehabilitacyjnym , A sami nie było w stanie dopilnować swoich podopiecznych którzy wbijali na.plaze przeznaczona dla osób chorych i którzy przemieszczali się że swoimi rzeczami do windwsrfingu na plażę kuracjuszy .dzieci biegaly i igraszkowaly do późnych godzin nocnych.

Gość przypadkowy mile zaskoczo

Pałac z zewnątrz, no cóż wymaga remontu , pałac środek wrażenie niesamowite, ładnie czysto schludnie, na wejściu pielęgniarka wymiata , jest,cze tak pozytywnej osoby nie spotkaliśmy, księgowa również bardzo normalna kobieta , kuchnia ciężko stwierdzić, jedzenie jak dla nas ok , w różnych ośrodkach w Polsce byliśmy i tu możemy polecić, rehabilitacja to P. KASIA naprawdę super , reszta może być. Pobyt zaliczamy do mega udanych, pałac blisko jeziora może 20 metrów, lokalizacja jest ok. Wioska ma jeden sklep , jedna knajpe, plaża przy pałacu jak i plaża miejskie są zadbane. Droga prowadząca do Przelaz błaga o remont , o który pewnie błagala 10 lat temu, ale to już sprawa samorządu. Niedaleko bunkry , zoo , jeziora , zamki , pałace, lasy , miejscówka lepsza niż Morze kameralna beztloczna :)

Tycjan

Dobry pracodawca może liczyć, że pracownicy to doceniają i odpłacają dobrą pracą, polecam!

Mika

Nie polecam. Ośrodek z wyposażeniem pamiętającym czasy komuny. Winda cudo techniki jak na XXI wiek - strach do niej wsiadać. Jedynie wspaniale gotujący kucharze oraz świetne panie rehabilitantki. Wokoło ośrodka mnóstwo młodzieży na turnusach żeglarskich. Nie przeszkadzający w wypoczynku, ale tereny są przez nich dzierżawione i oni mają pierwszeństwo korzystania z większej części terenu. Brak dostępu do jeziora dla uczestników turnusów rehabilitacyjnych. Nie organizują żadnego zwiedzania okolicznych terenów (Świebodzin, Lubrza itp). Nie każdy posiada własny środek lokomocji, aby poruszać się po okolicach. Jak jest ładna pogoda można sobie spacerować po niewielkim terenie wokół ośrodka. Nie wyobrażam sobie pobytu w tym ośrodku jak jest zimno i pada. Wieje nudą. Telewizory są ale niewiele w nich widać. W pokojach nieciekawie. Oferują rowery ale niezbyt sprawne (aż 3 szt.)

kuracjusz
@Mika

zgadzam sie w 100% tylko żeglaże sie liczą a uczestnicy turnusu są jak intruzi kierownictwo na nic nie reaguje tylko liczą sie kury i króliki , hałas piły motorowej w czasie trwania turnusu to był nie do wytrzymania bus dla przewozu osób stał i był tylko dla przewozu ziemniaków anie ludzi NIE POLECAM TEGO OŚRODKA zdjęcia na stronie piekne ale nie oddają realnego wizerunku pokoje koszmar smierdzi z kanalizacji ,woda zimna śmierdzi i była brązowa za 1500 zł w takich warunkach i w takim standardzie to jakas poarąka telewizor to antyk z przed 20 l takie 14 cali czajnika w pokoju brak poduszki smierdzą kołdra brudna a materac ze sladami no zalania czyms

Uczen
@kuracjusz

Czyli wszystko zatrzymało się na czasach jak jeździłam tam naziemna szkołę, tak zapamiętałam ten zamek stary piszczascy, a taką miałam ochotę go odwiedzić

Uczen
@Uczen

Na zieloną szkołę, miało być

Wiki

Czy pracownicy maja jakiś powód, że przestaliście zaglądać na forum?

Szkoda, że nikt z pracowników nie napisał opinii jak tu sie pracuje, czy warto starać się o pracę?

Kuracjusz

Dno I pol Metra mulu.Odradzam zdecydowanie.Brak lekarza.Palac to ruina

Jak przedstawiają się aktualne warunki zatrudnienia w Powiatowy Ośrodek Rehabilitacyjno-Wypoczynkowy Pałac W Przełazach? Czy można ubiegać się tylko o sezonowe zatrudnienie? Jak ocenicie warunki, w których pełnicie swoje obowiązki? Warto zainteresować się tym miejscem w kontekście zatrudnienia w nim?

admin

Masz wiedzę na temat pracy w firmie Powiatowy Ośrodek Rehabilitacyjno - Wypoczynkowy sp. z o.o. "Pałac" w Przełazach? Jeśli tak, czekamy na Twoją opinię.

Zostaw merytoryczną opinię o Powiatowy Ośrodek Rehabilitacyjno-Wypoczynkowy Pałac W Przełazach Sp. z o.o. - Przełazy

Powiatowy Ośrodek Rehabilitacyjno-Wypoczynkowy Pałac W Przełazach Sp. z o.o.

Powiatowy Ośrodek Rehabilitacyjno-Wypoczynkowy Pałac W Przełazach Sp. z o.o.