Petrodom

Opinie o Petrodom

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa istotną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Petrodom?

byly_pracownik

Zdecydowanie nie polecam tego miejsca.

daniel

Witam czy ktoś się orientuje ile można zarobić na stanowisku specjalista ds finansów, oraz dołączam się do kolegia wyżej z pytaniem na temat atmosfery w firmie

Szukasz pracy?

Zainteresowana

cześć, poszukują teraz logistyka. Orientujecie się ile można tam zarobić na rękę? i jaka jest atmosfera w pracy?

byly_zainteresowany

Stawki jakie oferuje ta firma to żenada, nie polecam nikomu!

Zainteresowany
@byly_zainteresowany 27.06.2016 22:50

Cześć, stawki za jaką pracę?

Zostaw opinię o Petrodom - Biała Podlaska

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Petrodom