Opinie o GLOBAL GDYNIA w Gdynia

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy GLOBAL GDYNIA. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w GLOBAL GDYNIA o rekrutacji.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GLOBAL GDYNIA w Gdynia

pracowałem

Witam, czy ktoś miał problem z wypłatą od tych oszustów ?

Aleksandra

hej, wszyscy na umowie o pracę? jeśli tak to co dalej z tym tematem? jak firma ewentualnie odnosi się do tych pięciu miesięcy, które przytaczasz w sprawie swojego kolegi? była podejmowana rozmowa w tym zakresie?

wlastitel

nie pracuj z nimi. płacą z opóźnieniem 3-24 dni, chociaż biorą 3% zniżki i obiecują 3 dni. niektóre płatności nie zostały dokonane. warunki kontraktu monopolizują rynek. omiń tych ****. na mes 10000+km, cena niska

Global-Jobs
@Onn

Nie! To całkiem inna firma nie mająca z firmą z dyskusji nic wspólnego!

Ona Nowy wpis

Dzień dobry, na stronie widnieje oferta pracy dla spedytora piszą w niej o tym, że należy mieć wcześniejsze doświadczenie ale nie wskazano ile. Czy mimo to pracownik przechodzi przez proces jakiegoś wdrożenia? Na podstawie czego ustalane są zarobki?

Kiero Nowy wpis

@Pracodawca Ludzie ok, ale co miesiąc walka o wypłatę. UNIKAĆ!!!

Katarzyna Nowy wpis

Czy faktycznie kiedyś dochodziło do tego, że ludzie musieli odchodzić bez słowa...? A powiedzcie jakie macie przy tym okresy wypowiedzenia? Pytam, bo nie rozumiem za bardzo tego stwierdzenia, że dzieje się to bez słowa. Jak to jest uwzględnione w jakiejś umowie?

petroland Nowy wpis

Firma ma parking w Kopytkowie, Port Kopytkowo. Za poprzedniego dyrektora było wszystko jasne i było komu walczyć o zwykłych ludzi. teraz pani Agatka, która nie wiadomo od czego jest wysoko nosi głowę a pracowników zwalnia się bez słowa. Szkoda, bo to dobre miejsce było. Nie będę wspominać o stacji paliw i Eli, bo to porażka jest- ciągły bałagan i zmiany.

logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
Kierowca

W każdym miesiącu wypłata po 10 chociaż według umowy o prace powinna być DO 10 każdego miesiąca, gdy wypada w weekend najpóźniej w piątek, ale nie tutaj. Kontakt z biurem nic nie zmienia, a z prezesem nie można się kontaktować i koło się zamyka. ???? W sumie jedyny, ale największy problem tej firmy.

Bunia

Witam nie polecam tej firmy , firma krzak po pierwsze nie wypłacają pieniędzy nie odbierają telefonów mają pracownika w głęboko gdzieś wiszą bardzo dużo pieniędzy nie jest godna polecenia firma skierowana jest na drogę sądową nikomu nie polecam tej firmy i omijajcie ją z daleka

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie GLOBAL GDYNIA? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Xyz

Nie wypłacają pieniędzy po kontakcie blokują numer podchodzą do pracowników wręcz z pogardą zamiast wypłat dostaje się zaliczki.Omijać omijać omijać!!!!

pracowałem

Witam, czy ktoś miał problem z wypłatą od tych oszustów ?

Onn
@wlastitel

Cześć,czy Global Gdynia to to samo co global -Jobs? Pozdrawiam

@Onn

Chyba raczej nie? Tzn., jak patrzę po nipie to są dwie firmy chyba, że to różne zbieżności nazw są?

Global-Jobs
@Onn

Nie! To całkiem inna firma nie mająca z firmą z dyskusji nic wspólnego!

Global

Dostałem telefon z zaproszeniem na rozmowę kwalifikacyjną z góry narzuconym terminem. Odpowiedziałem, że niestety nie mogę, bo pracuję obecnie w innej firmie i zapytałem czy możemy się umówić na inny termin. Pani, która ze mną rozmawiała rzuciła tekstem „aha, to odzwonimy” i rozłączyła się. Minął tydzień. Zero odzewu.

rolniks
@Global

Mógłbyś napisać na jakie stanowisko kandydowałeś ?

A.
@Global

W moim CV też było wyraźnie napisane, że pracuję w innej firmie, a zapraszając mnie na rozmowę chcieli, żebym pojawiła się jeszcze tego samego dnia. Udało się ustalić inny termin, ale pracy ( asystentka zarządu ) nie dostałam, nawet nie poinformowali o wyniku rekrutacji. Zmarnowany poranek, dojazd trwał dłużej niż ta rozmowa. Zakres obowiązków inny ( znacznie szerszy) niż w ofercie pracy, więc nawet jakby mnie jednak chcieli zatrudnić, to bym się nie zdecydowała.

Kamil

Witam ,nie ma sensu współpracy z tą firmą nie płacą pieniędzy ,kontakt urwany po zakończeniu pracy ,omijać z daleka

Global Gdynia
@Kamil

dzień dobry, w celu wyjaśnienia sprawy zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub emailowego sekretariat@global.gdynia.pl

Dupas

Dlaczego w umowie wyplata do 10 każdego miesiąca a ona na koncie po 10

@Dupas

to w zasadzie nie powinno być pytanie skierowane do kadr? mają tutaj chyba taki dział czy ktoś inny się tym zajmuje? w biurze to jakie są wszystkie stanowiska do obsadzenia? płacą na każdym stanowisku podobnie?

@Dupas

wypłaty wszystkich pracowników wychodzą pomiędzy 5 a 10 każdego miesiąca, zapraszamy do wyjaśnienia z działem kadr

@pracownik

Tak właściwie to często tego typu sytuacje się zdarzają? Firma kiedykolwiek miała jakieś większe problemy z płynnością czy to raczej można podciągnąć jedynie pod błąd ludzki?

@Aleksandra

nie słyszałem o takiej sytuacji zarówno jeżeli chodzi o pracowników biurowych jak i kierowców

Aleksandra

to o którym stanowisku Pan teraz pisze? wyżej padło zapewnienie, że pomija to biuro oraz kierowców, więc jaka tu jeszcze praca jest do wykonania? I ten wspomniany problem z czego ma wynikać?

Aleksandra

Czyli z tego, co pisali, można tutaj liczyć na terminowe wypłaty? A jakiej mniej więcej jej wysokości można spodziewać się na stanowisku spedytora międzynarodowego? Na stronie jest informacja, że kogoś takiego szukają. Ile osób obecnie zatrudnia się na dziale? Jak współpraca między nimi przebiega? co z atmosferą?

Czy można liczyć w GLOBAL GDYNIA na prywatną opiekę medyczną?

tak, można liczyć na prywatną opiekę medyczną

Natalia

Serdecznie nie pozdrawiam i nie polecam, banda (usunięte przez administratora) mydlą oczy. Praca wygląda zupełnie inaczej niż podczas rozmowy rekrutacyjnej. (usunięte przez administratora)

Honorata
@Natalia

jakie są różnice? Może chociaż kwota zarobków się nie różni od tych ustalonych?

Jolanta

Pi3rd0lc|e się global Gdynia. Sami występujecie na tych kamerkach.

Omijać szerokim łukiem.

PRZEWOZNIK
@Adam

MIE PŁACOM W TERMINIE

@PRZEWOZNIK

Tak? A za co konkretnie miała być ta zapłata i kiedy termin minął?

Mia
@Adam

Czemu?

Beata
@PRZEWOZNIK

Ile czasu się spóźnili?

Czy GLOBAL GDYNIA zatrudnia studentów?

jak najbardziej tak

@xyz

I nie ma aktualnie żadnych problemów w elastycznym dostosowaniem grafiku dla nich?

@Aleksandra

prosimy o kontakt z biurem, na pewno znajdziemy rozwiązanie

@xyz

czy ja tez moge wyslac maila? na jaki adres mailowy ?

@Anna

sekretariat@global.gdynia.pl

@Anna

sekretariat@global.gdynia.pl

Jak się pracuje z ludźmi z GLOBAL GDYNIA?

Justyna

nie ma na co narzekać, koleżeńska miła atmosfera

wlastitel

nie pracuj z nimi. zapłacić z opóźnieniem 3-24 dni, chociaż biorą 3% zniżki i obiecują 7 dni. niektóre płatności nie zostały dokonane. warunki kontraktu monopolizują rynek. omiń tych (usunięte przez administratora)

@wlastitel

Na jakiej zasadzie są u nich wykonywane te opóźnienia? Czemu akurat w standardzie jest te 24 dni?

Zostaw merytoryczną opinię o GLOBAL GDYNIA - Gdynia

• Jak się pracuje w GLOBAL GDYNIA?

Zobacz opinie na temat firmy GLOBAL GDYNIA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GLOBAL GDYNIA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 0 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy GLOBAL GDYNIA?

Kandydaci do pracy w GLOBAL GDYNIA napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

GLOBAL GDYNIA
1.4/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Nowogrodzka 37 lok. 4
    81-312 Gdynia