Opinie o ESMD Call centres, s.r.o. Ostrava w Ostrava

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie ESMD Call centres, s.r.o. Ostrava. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w ESMD Call centres, s.r.o. Ostrava o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ESMD Call centres, s.r.o. Ostrava w Ostrava

Kaśka

W takim razie od czego jest naliczona prowizja od wyników na stanowisku Account Manager? I jakie są realia zarobkowe ( mediana np )? I jeszcze pytanko - jeżeli firma załatwia nocleg w hotelu, to o jakich warunkach lub o jakim konkretnym hotelu mówimy? Z góry dzięki za odpowiedź :) Pozdrowionka

bylypracownik

pracowicy na stanowisku account managera pracuje nawet od poczatku firmy tj. 3 lata. W firmie nie ma dużej rotacji pracowników. Ja odszedłem sam z przzcyn osobistych. pracowałem kilka miesiecy- pieniądze były naprawde super.

Opiekun

Pracuje ktoś na stanowisku account manager? Pracownicy na tym stanowisku potrafią sprostać wymaganiom firmy? Pracownik na tym stanowisku pracuje przez długi okres czasu czy często gęsto firma zwalnia?

!

W firmie zatrudniaja Doradcow i Account Managerow. Account Manager ma juz kontakt dlugofalowy z klientem inwestujacym, przekazuje mu informacje rynkowe i generalnie pomaga. Zarobki na tym stanowisku juz sa duzo wyzsze niz na doradcy. No i ma sie ten prestiz, ze jest sie accounr managerem w firmie inwestycyjnej. Pozniej droga do pracy np. w banku otwarta.

Doradca Klienta

Pierwszy etap to rozmowa przez telefon. Drugi jak Ci wygodniej, Skype albo Ostrava czy tam telefon. Dostajesz maila oficjalnie czy Cię biorą. Teraz biorą każdego.

Co cię motywuje do pracy?

logo firmy Kontroler jakości
Ostrava
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
Valdi

Witam , ktoś, coś pomoże w kwestii stanowiska Account Managera ?

I jeszcze mam jedno pytanie. W jakiej walucie są wypłacane wypłaty?

Nowa

Witam pomyślnie przeszłam pierwszy etap rekrutacji i zostałam zaproszona do drugiego etapu oferta kusząca ale mam pytanie czy ktoś dojeżdża z Jastrzębia-Zdroju bo niestety z transportem ciężko.

@Nowa

Witam. Wysłałam im swoje cv wczoraj i po godzinie od razu oddzwonili. Miałam jedna rozmowę a dzisiaj drugą z moim potencjalnym szefem, któremu musiałam spróbować sprzedać swój telefon. Póki co wszystko wydaje się spoko. Godziny i odległość też mi nie leży no ale jakoś dam radę. Zależy mi na tym aby pracować. Z tego co czytam to opinie są podzielone. Spróbuję, zobaczymy

Cirror

Jak rozmawialem z Pania z HR to mowila o umowie o prace. Powaznie sie zastanawiam nad ta praca, ale faktycznie godziny sa dołujące,ale caly week wolny.

grol

Witam witam, Jak to wyglada z umowa? Umowa o prace czy zlecenie? Jest okres wypowiedzenia?

Popieram !

Jak najbardziej sie zgadzam , duzo w firmie sie zmienilo na lepsze oczywiscie i ludzie sa wysmienici od pracownika po kadre zarzadzajaca !

kimbo
@Popieram !

Kilku moich znajomych pracowało tutaj i do tej pory wspominają firmę dobrze. Obecnie podobno na złe się nie zmienili. ESMD Call centres, s.r.o. Ostrava coraz częściej kusi młode osoby przy nawiązaywaniu współpracy

k.w

JA PRACOWAŁAM TAM ZALEDWIE 3 MIESIACE ! ale do tej pory każdemu tą pracę proponuje :) mimo, ze rozstałam się z firmą w smutnych okolicznościach, kłocac sie z niektórymi osobami i przelewając swoje problemu z domu na problemy w pracy... Ale milo wiedziec, ze ktos o mnie tam jeszcze pamieta i milo spotkac tych ludzi na ich imprezie firmowej :) najlepsza praca- tylko dla odwaznych i pracowitych :)

Martula

Czyli można zarobić godne pieniądze? :) ciężko jest z wyrobieniem planu?

katarzynkaaa
@Martula

Jasne, ze mozna zarobic godziwe pieniadze. Duzo lepsze nic w PL. Nie jest ciezko z wyrobieniem planu, wiadomo, trzeba sie starac jak w kazdej innej pracy. Ale genielnie motywuja do pracy! Polecam, caly czas tu pracuje i wielu moich znajomych tez, sa zadowoleni bo warunki i wynagrodzenie w porownaniu do Polski o wiele wiele lepsze. I swietna atmosfera. Wiadomo, za darmo pieniedzy nie dostaje sie nigdy ale pracowalam w wielu miejscach i tutaj jest naprawde okej!

Johny

Alicjo w takim razie dlaczego nie pracujesz w tym jak to ujmujesz międzynarodowym systemie...? Czyżby cię wywalili że nie robisz sprzedaży albo może ta wielka kasa o której piszesz okazała się w dalszym ciągu za mała na twoje wygórowane ambicje... Powiem tak firma w której faktycznie można zarobić ale trzeba dać z siebie wszystko i poświęcić się pracy całkowicie tam nie ma czasu na życie prywatne bo nie siedzisz 8,5h dziennie tylko jak nie masz planu to zostajesz po godzinach i nikt ci za to już nie płaci bo przecież ,,zarabiasz za plan który wykonujesz,, jak go nie osiagasz to cie wywalaja.....więc zależy kto co lubi bo innych w międzynarodowych firmach można faktycznie zarobić ale być też traktowanym po ludzku. Przestrzegam ludzi jeżeli szukają stabilnej pracy od... do... to nie miejsce dla takich

Pinky

Zgadza sie , godziny pracy sa naprawde dlugie ale naprawde przynajmniej wiesz za co pracujesz.. jesli masz odpowiednie podejscie i robisz swoje mozna tu przetrwac bardzo dlugo i jak to typowe CC wspinac sie wyzej.. Firma z ciekawym tematem , atmosfera tez jest swietna warto sprobowac... A patrzac na to jak firma sie rozwija mozliwe ze wprowadza zmiany..

Vena

Witam szczerze mówiąc może oferta jest kusząca, ale ja mam pewne wątpliwości jesli godziny pracy są faktycznie tak jak tu piszecie to jakies fatalne rozwiązanie skłaniałabym sie raczej ku bardziej normalnym godzinom pracy np od 8 do 16 do 19 faktycznie człowiek nie ma nic z życia juz kiedys tak pracowałam i byłam wypruta. Nie wspomne o perspektywie, że nie jest to praca stała do emerytury bo predzej czy poźniej struny głosowe odmówią posłuszeństwa każdemu pisze to bo wiem bo pracowałam 7 lat w czyms takim to jest dobre dla studenta zeby dorobil. Nie wspomne o tym ze jest to w Ostrawie absurd. Odległośc powalająca na amortyzajca auta nie wyrobisz.

Ala
@Vena

Tak sobie czytam Twój komentarz i z jednej strony rozumiem obawy, ale z drugiej strony...a pracowałaś tam? Byłaś chociaż na rozmowie rekrutacyjnej? Widziałaś, jak to wygląda? Jesteśmy Polakami żyjącymi w polskim akwarium, nie potrafiącymi założyć, że gdzieś po prostu może być dobrze. Nasza mentalość powstrzymuje nas przed pozytywnym widokiem, po co widzieć pozytywy, skoro mamy samych złodzieji, konowałów itd. Jasne - to może nie są kuszące godziny pracy, ale jeżeli ktoś chce sie w życiu dorobić, to jak myślisz, ile czasu spędza w pracy? Zresztą, to i tak 8 godzin, tylko zaczynasz później. Struny głosowe? A w którym zawodzie nie używasz głosu? Moze pomyśl o noszeniu trumien? A jeśli masz jednak inne plany, to może się do tej pracy przygotuj, korzystając np. z ćwiczeń na emisję głosu??? Wybacz, nie mogłam się powtrzymać, ale przeczytaj sobie swój komentarz jeszcze raz i może wtedy zrozumiesz mój sarkazm :) A co jest złego w pracy w Ostrawie? Pracowałam tam kiedyś, wiadomo, są plusy i minusy, ale jeśli ktoś mi proponuje dobre warunki pracy, na europejskim poziomie, to też ode mnie wymaga, dla mnie to było jasne. Skoro chcę coś osiagnąć, to chyba oczywiste, że najpierw muszę coś od siebie dać? Czy pracowałaś kiedyś na Zachodzie? Czy my, jako Polacy, musimy być aż tak zaściankowi i tę zaściankowość pokazywać? Skoro praca jest w Ostrawie, to albo się decydujesz na dojazd, albo się tam przeprowadzasz - proste. Kwestia pracy do emerytury - po tym stwierdzeniu mogę podejrzewać, że korzenie masz rodem z PRL, gdzie taka sytuacja była możliwa, bo dzisiejszy rynek nie sprzyja takiemu nastawieniu. Praca dla studenta na 7 lat? oj jako studentka marzyłam o 7 latach pracy :) Polecam spróbować, a potem się wypowiadać...

hiho

Bardziej chodziło mi o mediane a nie widełki, oraz nie odpowiedziałaś na pytanie jak ciężko sprzedać produkt

nieznajoma

sredni zarobek hmm od 2000 do 8000 a baza klientow to potencjalnie zainteresowani sa to klienci ktorzy wyrazili zgode lub chec na telefon konsultanta w tej sprawie

hiho

Jaki jest średni zarobek w tej firmie, ciężko jest sprzedać produkt? i baza klientów to losowi ludzi czy potencjalnie zainteresowani

nieznajoma

no jesli nie jestes gdzies z lodzi tylko raciborz wodzislaw okolice to wracamy codziennie nie jest to tak daleko.a co do atmosfery jest naprawde ciekawa nie ma wyscigu szczurow wiec jest fajnie

Klocek

Asiu zależy gdzie kto mieszka :)

Zostaw merytoryczną opinię o ESMD Call centres, s.r.o. Ostrava - Ostrava

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ESMD Call centres, s.r.o. Ostrava?

Kandydaci do pracy w ESMD Call centres, s.r.o. Ostrava napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ESMD Call centres, s.r.o. Ostrava