Mt Rogacka Anita

Konin

Mt Rogacka Anita

Opinie o Mt Rogacka Anita

Przestaliście być na tym forum aktywni. Od ostatniego Waszego zamieszczonego postu minęły już prawie 8. Może jednak zdecyduje się ktoś na opisanie aktualnej sytuacji przedsiębiorstwa MT Anita Rogacka? Czy coś przez ten długi okres się zmieniło? Poszukiwane są nowe osoby do pracy?

walo

Zgadzam się z tym co kolega napisał firma MT ANITA ROGACKA I ZENUS to oszuści......nie wyplacajom pieniędzy i patrzą tylko by jakies euro ugrys,a Jacus z Euskirschen następny......Ekipa zgrana.Ludzi do pracy to oni już nie będą mieli....

MT Anita Rogacka

Właścicielka bardzo miła, niestety ale tylko na początku, do czasu podpisania umowy i jeszcze przez okres pierwszego miesiąca bo zależy jej byś pracował i zarabiał pieniądze, których w pełni nie wypłaca i wówczas już nie jest taka miła. Z pieniędzy jakie powinna wypłacić urywa nawet po 1000euro tłumacząc, że albo było z pracą coś nie tak albo Niemcy nie zapłacili za pracę i wieczne tłumaczenia że pieniądze będą ale do dziś ich nie widać. Kto chce niech pracuje za obietnice, bo ja się zwolniłem gdyż mam dość takich praktyk oszustów. Pieniądz zarobiony powinien być zapłacony co do jednego euro a nie zwodzenie nas za nos że jutro,jutro jutro. Pisanie maili z prośbą o wypłacenie pieniędzy nic nie pomaga!!! Umowa tak sformułowana była że podpisując ją zgodziłem się że nie będę rościł żadnych pretensji. U adwokata bylem to powiedział że umowa jest napisana podstępnie że ciężko wygrać teraz będzie własne pieniądze. Ach dużo by pisać ale szkoda słów

kolejarz
@MT Anita Rogacka 07.01.2015 14:08

KOLEGO ZGADZA SIE A JACUS JEJ PRZYKLASKUJE TO SĄ OSZUSCI

Zostaw opinię o Mt Rogacka Anita - Konin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mt Rogacka Anita