Opinie o Arma Express s.c. w Kielce

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Arma Express s.c.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Arma Express s.c. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - międzynarodowe firmy transportowe całopojazdowe i drobnicowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Arma Express s.c. w Kielce

Użytkownicy czekają na odpowiedź 59 dni.

Czy Arma Express s.c. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Kandydatka

Nie polecam tej firmy, chociaż nie przepracowałam tam ani jednego dnia to już na rozmowie kwalifikacyjnej wyszły nie spójności z ogłoszeniem. Na rozmowę dostałam zaproszenie dopiero wtedy kiedy wysłałam im orzeczenie o niepełnosprawności pomimo, że w CV była o tym jasna informacja. W treści ogłoszenia było napisane, że w firmie panuje miła i przyjazna atmosfera, a na rozmowie dowiedziałam się, że na 1 stanowisko biurowe na początku na okres próbny zostaną zatrudnione 3 osoby i która z nich będzie najlepsza dostanie pracę, wiec na dzień dobry spotykamy się z rywalizacją.(usunięte przez administratora) 3 miesiące później przegladajac ogloszenia o prace znowu firma opublikowala to samo ogłoszenie na które aplikowałam. Czyli co? Firma w przeciagu 3 miesiacy zmieniła zdanie i stwierdzili, że potrzebują jeszcze jednej osoby do księgowości czy tacy wybredni, że żadna z 3 osob, które wybrali się nie nadawała? a moze wszystkie 3 osoby same zrezygnowały?

@Kandydatka

Trochę dziwne, że firma w tym samym czasie zatrudnia 3 kandydatów i spośród nich po przepracowaniu określonego czasu wybiera jedną osobę. Wiesz może ile czasu, miał trwać ten okres próbny? Nie napisałaś o tym, a to dosyć istotna informacja.

kandydatka
@Jakub

@Jakub okres probny zazwyczaj wszedzie trwa 3 miesiące.

@kandydatka

Masz rację, ciekawi mnie tylko jakie umowy o pracę wtedy proponują. Czy na rozmowie dostałaś tego typu informację?

kandydatka

umowa o pracę na 3 miesiące

@kandydatka

Dzięki za odpowiedź. Wiesz może, czy po 3 miesiącach okresu próbnego można liczyć na otrzymanie stałej umowy wraz z podwyżką wynagrodzenia?

Adam Nowy wpis
@Jakub

A ma ktoś do nich numer aktualny tel

Michał Nowy wpis

Czy praca jest tylko dla osób z orzeczeniem ?

Dariusz Nowy wpis

Uwaga!!! firma nie płaci za wykonaną usługę, termin płatności minął 15-01-2019 .

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Arma Express s.c.. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
poszkodowani

NIE PŁACĄ ZA TRANSPORT (usunięte przez administratora)

Pedro

@plandekadriver Planować można dużo ale życie weryfikuje wszystko. Dobra praca i nie ma co przesadzać!

XXL

Czy przestaniecie pieprzyć głupoty i napiszecie ile można zarobić na CE.\ Jeden mądrzejszy od dugiego a słowa na temat nie umie napisać prostak.

plandekadriver
@XXL

Nie jestem wróżką ale doświadczenie pracy w tej firmie nauczyło mnie ze potrafili przedłużać wyjazd pomimo pisemnego zapewnienia o zjeździe. Najlepiej by pracownik nic nie mówił, tylko jeździł w kolko. O dalszy świadczą komentarze które sa sztucznie przyczepiane.

zamyślony

a na jakie zarobki może spodziewać się spedytor z rocznym doświadczeniem u przewoźnika pl/ue? (10 aut)

Przewoźnik

A kiedy zapłacicie za transport mnie i innym firmą? Firma już jest na giełdzie wierzytelności , telefonów nie odbieraja. Czyżby to koniec firmy Arma????????? Jak Pan bedzie chciał ustalać adres IP to nie fatyguj się Pan , tylko zostaw komentarz z nr telefonu który odbieracie i chętnie zadzwonie.

Transa
@Przewoźnik

Miałem fakturę - zapłacili jest ok. Dodzwonić się cięzko było ale na maila odpisali.

Jak zatrudniają to wszystko wygląda super stawki system pracy jak w bajce ale zeczywiscie jest zupełnie inaczej nie polecam

@Nowy

Jaką stawkę zaproponowała Ci firma Arma Express Kielce na początku zatrudnienia? Czy finalnie Twoje wynagrodzenie różniło się od tego, co zostało Ci zaproponowane? Firma tłumaczyła może, dlaczego tak jest? Napisz więcej szczegółów sytuacji, o której wspomniałeś.

Driver

Panowie prawda jest taka że to system dwa tygodnie w trasie i powrót na ponad 45 h do domu tak żeby oddać skróconą pauzę. Nie ma co się oszukiwać jest jak jest. Sprawdzają przepał i nie biorą pod uwagę warunków na drodze tylko przesiadają kierowców na inne ciężarówki i myślą że będzie spalanie średnio po 27 litrów. Nie wspomnę że nawet jeśli chcecie żarówkę to nie możecie kupić na firmę a w zasadzie nic nie możecie kupić tzn nawet żadnych środków czystości czy wyposażenia czyli dywaników i tp chyba że za własne środki. Wypłacalni są to fakt ale baza główna jest ok 140 km od Ck i trzeba tam dolecieć na własna rękę. Szału nie ma ale każdy lubi to co ma. pozdro

Kierowca 12

Ja chętnie podejmę pracę w waszej firmie jedyny minus to brak doświadczenia na UE

Honorata

@Xoxo Twoja wypowiedź niestety łamie regulamin, gdyż nie można mówić o innych pracownikach w sposób, który ułatwia ich "identyfikację". @Pracownik Co w takim razie Twoim zdaniem jest najlepszego w pracy w firmie Arma Express? A co natomiast mogłoby ulec zmianom? Czy polecisz innym użytkownikom pracę w firmie Arma Express?

robek
@Honorata

A jak jakiś ziutek z army rzuca tu ciągle imionami i nazwiskami pracowników tak aby odstraszyć potencjalnych piszących to nie łamie regulaminu?

Froinaaa

Ja też szukam pracy w Kielcach i jak na razie, to na tym portalu pracaswietokrzyskie.pl udało mi się znaleźć najciekawsze oferty. Z resztą nie tylko dla Kielc, ale wielu mniejszych miejscowości również.

Kwestia zarobków jest bardzo indywidualna. Generalnie firma jest dobra.

Lama

A jakie mniej więcej zarobki tylko w biurze."?... Bo jestem zainteresowana , i jaka atmosfera..

Człowiek Z Blizną
@Lama

Serdecznie polecam szukać dalej . Kariery tu nie zrobisz .

actros

Napiszcie coś więcej o zarobkach o systemie pracy. W jakiej miejscowości jest siedziba firmy? Napiszcie coś

Nowy22

A może ktoś powie jakie są realia ? Bo zastanawiam się nad zmianą pracy i podobno bardzo dobrze płacą, jazda własnym autem na jeden weekend w trasie drugi w domu, stałe sztywne systemy i miła luźna atmosfera... każdy mówi co innego i na drodze co innego.. a jak się podsumuje wszystko to i tak wszędzie poniżej 6/msc...

renooMaskot

Bartek - nie gwiasdosz - zjedzs snikersa :D

dziadtrans

Król Macedonii to jakiś odpad z Regesty więc raczej niczego dobrego się po nm nie można spodziewać.

Kierowca nie tuman
@dziadtrans

Super :-) macedon jest cool a jakie sztuczki potrafi hmmm cały potrafi do du.....y prezesom wejsc bez wazeliny istna magia nie iluzja.

VOLVIAK

Zwolnić Króla Macedonii i w firmie powinno być ok. Jak narazie Kierowców traktuja jak śmieci.

Zostaw merytoryczną opinię o Arma Express s.c. - Kielce

Arma Express s.c.
2.3/5 Na podstawie 45 ocen.

Arma Express s.c.