Kobuz

Swarzędz

Opinie o Kobuz

Weronika
użytkownik zarejestrowany

@Marcin007 to bardzo dobrze, że tak dobrze wspominasz pracę w Kobuz. Co więcej możesz powiedzieć o pozytywnych stronach pracy w tym miejscu? Z czego byłeś szczególnie zadowolony? Czekamy na Twoją opinię.

Kz
użytkownik zarejestrowany

Możliwe, że potrzeba, ale to wtedy ogłoszenia jakieś będą @komar.

Marcin007

Miałem przyjemność pracować dla tej agencji finansowej i powiem krótko, bardzo rzetelna i uczciwa firma. Dodatkowym plusem jest przyjazna atmosfera wśród ludzi, którzy są przez nią zatrudnieni. Wykwalifikowana kadra pracowników zawsze służy pomocą, a ich doświadczenie jest niezwykle przydatne dla nowych pracowników tzw. "finansowego narybku". Wielka szkoda, że takich porządnych pracodawców jest tak mało na rynku pracy. Gdyby nie zdarzenie losowe zdecydowanie pracowałbym tam dalej. Pozdrawiam

Zostaw opinię o Kobuz - Swarzędz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kobuz