Invex Group Sp. z o.o

Gliwice

Opinie o Invex Group Sp. z o.o

Gabrys G

Grupa ludzi nie dostala wynagrodzenia za trzy miesiace, po czym odbyla sie rozprawa, wyrok nakazujacy wyplate zaleglych wynagrodzen wraz z odsetkami, wszedl nawet komornik i nic, minelo juz kilka lat a firma sobie działa i Guzicki ma za nic wyrok sądu

Masakra

Od dwóch dni próbuje się dodzwonić do firmy na telefon stacjonarny bo tylko taki posiadają , i nic po kilku sygnałach ktoś odkłada słuchawkę

Zgadzasz się w opiniami o firmie Invex Group Sp. z o.o? A może uważasz, że inni nie mają racji? Zapraszamy do komentowania na naszym forum. Tutaj twój głos ma znaczenie.

Zostaw opinię o Invex Group Sp. z o.o - Gliwice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Invex Group Sp. z o.o