counter
2 27 26 5 1
Paulina Nowy wpis

@alka według Ciebie Vip Art - agencja reklamowa to 'oszuści.' Dlaczego tak uważasz? Co jest powodem Twojej niechęci do firmy? Napisz nam więcej w tym temacie. Kto ma jeszcze jakieś doświadczenia z Vip Art - agencja reklamowa?

alka Nowy wpis
@Paulina

Witam!Do dzisiejszego dnia nie ma odpowiedzi ani materiałów do wykonywanej pracy,choć wszystkie warunki były z mojej strony spełnione.Więc mówi to samo za siebie.Nic dodać .Nic ująć.

wedrrr Nowy wpis

@Maa noo wiesz nigdy nie wiadomo jak jest teraz zwlaszcza ze aktualnych opinii brak na temat firmy..

alka Nowy wpis

Do Adt: poczytaj proszę komentarze powyżej,to się dowiesz co to za rzetelna Firma Vip Art . Pozdrawiam

alka

Interesujące jest także to że żadnych informacji o śledztwie nie ma,a najważniejsze że jżz się nie ogłaszają i nie oszukują

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

alka

Dokładnie tak jest Zerk,oni zerują na ludziach.pozdrawiam

alka

Żadnej umowy się z nimi nie podpisuje,jak wyślesz skan dowodu wpłaty,to ślad po Vip-art zanika.O dalszy przebiegu śledztwa na razie nie ma informacji

alka

W marcu tego roku dostałam wezwanie na Policję.Składałam zeznania dotyczące oferty pracy chałupniczej przy składaniu pudełek,na szczęście miałam dowody wpłaty.Pani Aspirant poinformowała mnie że śledztwo prowadzone jest w Lesznie,tak ze już Ktoś dobrał się oszustom do skóry .Mimo iż powiedziałam ,ze nie chce chodzić po Sądach,czy tak,czy tak usłyszałam ze jestem poszkodowaną w sprawie,a jest takich osób setki jeśli nie tysiące.A co do słów pauliny90,to proszę nauczyć się. czytać ze zrozumienie,to co inne Osoby nie tylko ja powyżej i poniżej napisały.

Beata

paulina90 przeczytaj wszystkie opinie i niech do Ciebie dotrze, że ten cały Vip art to oszuści i naciągacze. Chcesz dowodu? Bardzo proszę. W połowie stycznia wysłałam im pieniądze i do dzisiaj ani pudełek do składania, ani odpowiedzi, ani zwrotu pieniędzy.

alka

To oszuści i najgorsze to że nie ma na nich mocnych.więc niech nikt nie ryzykuje i nie wpłaca żadnych pieniędzy na konto Vip art

johny

do mnie ponad miesiąc temu wysyłali po kilka razy CIESZYN .07 stycz.br.wysłalem 24 zl.w odpowiedzi jest to samo co miesiąc temu.dziś sprawdzałem w Rudzie śl.tą samą firme od 5 ciu dni ogłoszenie usunięte.Dzwoniłem też 10 dni temu na POLICJE do Wrocławia by sprawdzili adres.,ale też cicho.SQRW..le z vip-art przeliczyli się.

alka

Dostałam odpowiedż z Trovit,nie prowadzą żadnych weryfikacji zgłaszających się Firm,ale te,które podałam mają rzekomo usunąć i podziękowali za kontakt

alka

Wczoraj napisałam do Trovit,czy tego typu Firmy są przez nich sprawdzane jako wiarygodne i wpisane w rejestrach ,jeszcze nie mam odpowiedzi,gdyż automatyczny komunikat przyszedł ,że będzie odpowiedz jeśli uznają to za konieczne.pozdrawiam

rozczarowana

Ja niestety przelalam im 24zl bo zalezalo mi na szybkiej dostawie niestety puzniej cisza ,pisalam do nich a oni odpisali mi 12stycznia ze w przyszlym tyg to wysla z powodu awarii technicznej,wczoraj i dzis pisalam czy wyshlali ale sie nie odzywaja.trzeba cos z oszustami zrobic,wczoraj okazalo sie takie samo ogloszenie pracy z tym ze firma optima wyslalabm meila i dzis napisali ta sama regulke z tym ze inne meile bo niby inna firma to napisalam ze sa oszustami i cisza

Beata

U mnie też jest cisza. Wysłałam do nich żądanie zwrotu wpłaconej kwoty i zagroziłam, że skrzyknę innych oszukanych i wystąpimy o ściganie. Są na tyle cwani, że wiedzą, że pojedyncze zgłoszenie o wyłudzeniu 16 zł nie będzie brane pod uwagę, ale nie przewidzieli, że ktoś może się pokusić o zebranie dużego grona poszkodowanych, a wtedy to już się robi grubsze przestępstwo. Dałam im czas do 21 stycznia.

alka

Na razie cisza.Jetem zdania że Fora ,które przyjmują zgłoszenia Firm poszukujących chętnych do pracy chałupniczej,powinny być sprawdzane pod kątem wiarygodności.To trzecia Firma ,która mnie oszukała.

krystianz12

Też otrzymałem informację o zasadach współpracy z tą firmą.Niestety ta firma oszukuje nas wszystkich

jmalionowsky86@gmail.com

Witajcie, czy ktoreś z Was otrzymało jakąkolwiek informację od VIP-ART?

mati

moze ma ktoś jakieś namiary na takie chałupnictwo tylko na legalną i PRAWDZIWĄ pracą??

fx

Także dostałem info z warunkami ale czytając Wasze opinie uważam,że to przekręt . Szkoda, że oszuści chcą wzbogacić się na ludziach w potrzebie :(

asikus

To oszuści! Podali NIP uniwersytetu poznańskiego. Żenada!

Zostaw merytoryczną opinię o Vip Art - agencja reklamowa - Wrocław

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Vip Art - agencja reklamowa
2/5 Na podstawie 27 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Półwiejska 42