Opinie o Ewiko Personal Sp. z o.o. w Kolonia

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Ewiko Personal Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Ewiko Personal Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ewiko Personal Sp. z o.o. w Kolonia

Zebra

Firma PORAŻKA!!!!! Kłamcy, (usunięte przez administratora) itp.... Płacą grosze, za 151 po odliczeniu diet przelew 958 euro katastrofa!!!! Nie wiem kto pisze te komentarze pozytywne ale chyba nie wiedzą ile za takie usługi płaci się w Niemczech... Zaczynam teraz pracę w Abacent również i będę miał porównanie... Nie omieszkam napisać..

R
@Zebra

Jeśli mogę zapytać w jakim zawodzie pracowałeś i ile że tak opisujesz ?

Dariusz S.

Pracuję w firmie Ewiko od lutego.Bardzo dobre zarobki wypłacane zawsze w terminie uczciwie naliczane i diety i godziny.Dobry kontakt z koordynatorem.Szczerze polecam firmę Ewiko.

Zebra
@Dariusz S.

Dobre zarobki? ????????????♥️

mike

Pracowałem dla ewiko , nie polecam . Obecnie pracuje jako elektryk dla Abacent , i na serio mam 12 euro netto na godzinę z opłaconym przez firme zakwaterowaniem , zawsze około 7 km max do pracy . Jak przerobie 200 godzin a tu nie ma z tym problemu to spokojnie mam 2400 euro na miecha na rekę a jak zrobię 60 h tygodniowo to dostaje 30 euro netto dodatku.

Dawid K

Pracuje rok czasu i nigdy nie miałem problemu z wyplata. Zawsze jest wypłacana na czas. Kontakt z Koordynatorem bardzo dobry. Polecam!!!

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Ewiko Personal Sp. z o.o.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Kierowca C+E, system 3/1, Chłodnia
Kolonia
Job Service Human Resources Sp. z o.o. Sp. Komandytowa
logo firmy Hydraulik na terenie Niemiec
Kolonia
Spidersys Sp z o.o. Poland
LouCyphre

Firma zeszla calkiem na psy. Rzucanie ludzmi co 2 tyg. Po calych Niemczech dla 30 do 40 godz. tygodniowo. Organizacyjnie dramat. Klamstwa i obiecywanie zloyych gor. Stawki wcale już nie sa konkurencyjne. Pracowalem tam 3 lata. Od zeszłego roku zaczęło się psuć. W tej chwili brak mi slow, a firmie kontrahentów. Nic dobrego im nie wroze. Nie oolecam

Roky Balboa

Czy otrzymywanie wypłaty na czas to jest jakiś przywilej!? Czy ewiko robi tu kumus łaskę? Puknij cię się w głowę !

Sprawiedliwy

Nie polecam organizacyjna katastrofa, te pozytywne komentarze w 90 % są sfingowane I pisane przez ludzi z samego biura fausz I naciągane

Szymon P.

Polecam firmę pracuje tu od stycznia do tej pory wszystko na plus, dobre zarobki, wypłata zawsze w czasie polecam

Hubert S

Polecam tą firmę, dobry kontakt, dobre zarobki polecam

Kolo

Firma porażka, pracowałem jako hydraulik po odliczeniu diet które nie powinny iść na poczet wyplaty.. Wychodziło niecałe 1000 euro, (usunięte przez administratora) Niemieckie kłamią cały czas... A ludzie barany sobie diety do wylat doliczaja i myślą że tyle zarobili.... KATASTROFA.... praca dla idiotow, dobrze że doszedłem w porę.... Nie polecam

Rafal Włodarczyk

Współpracuje z firmą ewiko prawie rok czasu od 8 miesiecy na jednej budowie. Wszystko jest w porzadku tz. pensje, zaliczki. Polecam tą firmę jest bardzo w porządku

jaco

pracuje w firmie ewiko 5 lat jest ok zaliczki wyplata na czas normalni ludzie kwatery blisko pracy

mikołaj

Witam Pracuje firmie ewiko ponad rok czasu jestem bardzo zadowolony z pracy. Kontakt z biurem super serdecznie polecam tą firmę. :)

Hubert S

Pracuję dla Ewiko od kilku miesięcy. Żadnych problemów z wypłatą. Bardzo dobry kontakt z koordynatorem. Polecam. Polecam. Polecam ????

Dariusz G.

Pracuję dla Ewiko od kilku miesięcy. Żadnych problemów z wypłatą, diety naliczone zgodnie z przedstawionymi godzinami. Bardzo dobry kontakt z koordynatorem. Z mojego wieloletniego doświadczenia podczas współpracy z wieloma agencjami na terenie Unii uważam że warto dla nich pracować. Polecam.

Witam. Współpracuje z tą firmą już rok i szczerze mogę polecić to firmę . Nigdy nie miałem problemu z wypłatą. Gdy miałem problem z hotelem to firma zawsze mi załatwiła w mgnieniu oka. Wszelkie problemy były zawsze zawsze szybko i sprawnie rozwiązywane. Naprawdę polecam.

Nie polecam tej firmy, (usunięte przez administratora) naciągacze i (usunięte przez administratora) Jeśli szukacie pracy to na pewno nie tu, NIE POLECAM!

Ewiko i ich naganiacze z Premium Work to jedna wielka banda oszostow. Ludzie omijajcie te firmy z daleka i nikogo tam nie polecajcie! Okradaja pracowników że wszystkiego co im się należy, zwalniają z pracy jeśli udasz się na chorobowe o niczym Cię nie informując ( pewnie dlatego żeby jeszcze nie świadomie natrzaskal im godzin) dowiadujesz sie dopiero jak poczta otrzymasz wypowiedzenie do domu 3 dni przed terminem. Od samego początku źle zgłaszają pracowników do klasy podatkowej, wszystkich bez wyjątku wrzucają na 6 klasę tym samym dostajesz mniej do pensji około 300EU. Gdy się zorientujesz to proponują Ci firmę zewnętrzna która za odpłatnie może Ci to załatwić - kolejny przekręt. Koordynatorzy kłamią i robią wszystko by nie wypłacać prowizji za polecenie pracownika. Omijajcie ta firmę i przekażcie dalej że to (usunięte przez administratora)

Kamil

Nie radził bym zaczynać współpracy z tą firmą ponieważ przyjmują ludzi na 2 dni i zwalniają ich przekonałem się o tym ja i poprzednie grupy które były przyjęte za te dwa dni nie wypłacają pieniędzy bo szef na budowie mówi że to próba za mieszkanie każą płacić z góry i z własnych pieniędzy LUDZIE JAK NIE CHCECIE BYC OSZUKANI TO TRZYMAJCIE SIĘ Z DALA OD EWIKO I PREMIUM WORK PONIEWAZ TE FIRMY RAZEM WSPOLPRACUJĄ

M

Nie polecam straszna firma żerują na ludziach mówią co innego i robią co innego

Zostaw merytoryczną opinię o Ewiko Personal Sp. z o.o. - Kolonia

• Jak się pracuje w Ewiko Personal Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ewiko Personal Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ewiko Personal Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 7 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Ewiko Personal Sp. z o.o.