Opinie o Wytwórnia Urządzeń Komunalnych Wuko S.A. w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Wytwórnia Urządzeń Komunalnych Wuko S.A.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Wytwórnia Urządzeń Komunalnych Wuko S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja nadwozi i przyczep

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wytwórnia Urządzeń Komunalnych Wuko S.A. w Łódź

marco

bajzel niestety jeszcze istnieje. W sadach tocza się sprawy o zalegle platnosci wobec pracowników i dostawców. A banda krętaczy robi wszystko, żeby ludziom nie zaplacic. Może obsluga prawna to mniejszy koszt niż wyplata zobowiązań?!

wielki łeb

Czy ten bajzel jeszcze istnieje?

Interesant

A gdzie był zarząd, udziałowcy,zwiazki zawodowe i najważniejsze, gdzie był prokurator?

Oszukany

jeszcze jedno: nie będę wymieniać nazwisk, bo i tak wiadomo o kogo chodzi - Panowie w białych kołnierzykach powinni skończyć z zakazem piastowania stanowisk wyższego szczebla - dożywotnim (szkoda, że to niemożliwe). Albo pozwolić pracować za 1500 pln - upadek z wysokiego konia może pomógłby trzeźwo ocenić w jakim położeniu znaleźli się pracownicy bez pensji i kontrahenci...

berks

sorry, ale sytuacja w wuko jest poniekąd winą samych pracowników, udziałowców. Spólka pracownicza klepała po plecach (usunięte przez administratora), bo był dla nich łaskawy, dobry hojny. Nawet dzisiaj nikt nie ustąpił by z przywileju, jaki otrzymał. Żaden inny zakład nie pozwolił by sobie na taki styl zarządzania.

Interesant

No to będzie nowe osiedle na okopowej, prezesi przecież tak założyli! Może będą jakieś zniżki dla pracowników WUKO na zakup mieszkań, i wszystko legalnie( !!!). Pozdrawiamy wszystkich chorych!!!!

wielki łeb

Juz nie ma szans. Mienie wuko zostało wystawione na licytację przez Krajową Izbe Komorniczą.

Interesant

Cyz ktos moze mi powiedziec, co sie dzieje teraz w WUKO? Czy juz upadli?

niestety powyżej link do potwierdzenia zadłużenia WUKO nie działa-zainteresowani mogą sprawdzić np. na stronie foxberg. Wuko doczekalo się tam az własnej niechlubnej ale jednak wizytówki...

marini

Ja tam miałem praktyki i faktycznie ludzie się skarżyli na wypłaty,było zimno aż chłodziwo się gęste robiło ale ja sobie z tym poradziłem-wystarczyło zawory odkręcić na lakierni:)A tak ogółem to warsztat zacofany-gwintowanie ręczne,nawet 6 gwintowałem.Ale zakład miło wspominam ,po prostu robi się tam z prostego człowieka mechanik od podstaw.

spawacz

(usunięte przez administratora).Temperatura na hali osiąga w porywach do 3 C , ludzie pracują w swoich ubraniach roboczych swetrach itp. środki czystości przynoszą z domu , kierownictwo jest dumne że stworzyło takie warunki pracy odłączono centrale ogrzewanie bo ludzie się pocili a z braku środków czystości zapach przeszkadzał dyrektorowi. Na pewno chcecie pracować w WUKO przecież to nie Syberia tam jest znacznie zimniej , a wypłata wynagrodzeń kiedyś nastąpi nie mówiąc o funduszu socjalnym który wyparował , paczki dla dzieci , po prosu pracownicy mający dzieci nie są mile widziani muszą sobie poradzić sami jak z resztą dziwnych wymysłów Panów Prezesów. WUKO jest idealną firmą która doprowadza ludzi do stresu ,biedy i głodu jeżeli macie odrobine przyzwoitości to nie oszukujcie ludzi po co im obiecujecie dobre warunki pracy . Prowadzicie rekrutację a prawda jest inna , to jest obłuda i kłamstwo ludzie chcą pracować i otrzymywać wynagrodzenie za pracę i inne należne wsparcie socjalne , nie mówiąc o zabezpieczeniu BHP.

blekota

chcesz dobrze na tym wyjść, idż do innej pracy

prawda o WUKO

w sytuacji firmy nic się nie zmienia, no chyba, że na gorsze z miesiąca na miesiąc.Jeżeli chcesz mieć pracę w rozumieniu Kodeksu Pracy, czyli wykonywać działalność zawodową zarobkowo, to znajdź sobie inną pracę. Jeżeli masz jakieś oszczędności, które pozwolą Ci przeżyć za żenująco niską pensję i na dodatek wypłacaną z dużymi opóźnieniami, to możesz popracować w WUKO. Jedź na Okopową, gdzie jest siedziba i spójrz jak wygląda hala produkcyjna ... Biuro konstruktorów nie jest złe i ludzie są sympatyczni a nawet kompetentni:) Lawirantów natomiast poznasz po poklepywaniu po plecach, małych świńskich oczkach i twierdzeniu, że w firmie OK:)

jedyny taki PRAWDZIWY

kaliber - 2013-04-04 11:26:59 (usunięte przez administratora)>nie trzeba być wybitnym filozofem, żeby zauważyć że(usunięte przez administratora)zarządu zaczął udzielać się na forum pośród opinii.(patrz wypowiedż o przyszłym pracowniku, który dopiero będzie rozpoczynał, a już chwali lub podszywanie pod kalibra, czy workera - cytat"jestem baranem" po wcześniejszej sensownej i trafnej wypowiedzi...). Prostym wnioskiem dowodowym, że nie mógł napisać kaliber opinii (usunięte przez administratora) jest to, że osoba reprezentująca poglądy jakie głosi podrabiany kaliber nawet anonimowo na forum, gdzie można wyrazić opinię o pracodawcy pisząc coś takiego, musiałby być niespełna rozumu.Ponadto nie zgadzają się wypowiedzi pod względem stylistyki... Panowie, zajmijcie się płaceniem w terminach pracownikom (tak według KP, czyli wynagrodzenie za pracę etatową płatne 1 w miesiącu, bo chyba panowie czytali inny KP i stąd płacenie co 2-3 i więcej miesiące:(, może w wolnej chwili zapłacicie dostawcom, żeby dostawy trafiały na czas...Jakie to dziwne, że ludzie uciekają do konkurencji ...przecież powinni trwać i żywić się nowomową panów prezesów:restrukturyzacja, nowe zamówienia, Wuko ma szanse, idzie lepsze, idą zmiany, ale pensja na konto jakoś regularnie nie idzie...Jedyne co przyszło to nowy prezes kilka miesięcy temu ze swoimi zapewnieniami, minely kolejne miesiące a poprawy brak

johhny

wuko to chodzący bankrut za którego już dawno powinien się prokurator zabrać. nie płacą od wielu miesięcy pensji pracownikom, premie non stop ucinają. warunki pracy tragiczne, mobbing. zimą nie grzeją zakładu, trzeba w kilku swetrach i spodniach przychodzić do pracy. prezes wuko sa i kierownik zakupów robią non stop wałki kosztem innych pracowników. sami się dorobili niezłych majątków. ten kierownik (usunięte przez administratora) bez żadnej kultury. w dziale handlowym prezeska to wiedźma, która nie umie normalnie rozmawiać tylko drze ryja na swoich pracowników. ma jakąś ostrą nerwice(usunięte przez administratora) niech każdy normalny się trzyma z dala od tego komunistycznego zakładu !!

ktos

witam wszystkich mam pytanie na co czekacie z tym strajkiem bo bo nie rozumiem tego nie wypłacają a robicie roboty wiedząc ze wypłaty nie będzie ludzie otwórzcie oczy wreszcie nie widzicie ze oni w (usunięte przez administratora) grają a wy dajecie się ha ha ha

A za jaki miesiac Ci zapłacili ?

Ja dzisiaj dostałem wynagrodzenie, a Ty czemu nie? Idź do swojego szefa, internet Ci w niczym nie pomoże.

No i ciąg dalszy zaległości tym razem trzeci miesiąc idzie jak wiszą z wypłatą. Pytanie - padnie to czy przeżyje?

nico

A może już pora usunąć piękne zdjęcie p. prezesa ze strony. Ta osoba to już historia, po nim już było 3-ch innych, co jeden to ciekawsza postać. A teraz to dopiero jest osobistość! Wszyscy Państwo macie racje tylko gdzie byliście jak się firma rozpadała????

wielbiciel wuko

a chcesz u mine popracować przez miesiąc za darmo?

Zostaw merytoryczną opinię o Wytwórnia Urządzeń Komunalnych Wuko S.A. - Łódź

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Wytwórnia Urządzeń Komunalnych Wuko S.A.?

Kandydaci do pracy w Wytwórnia Urządzeń Komunalnych Wuko S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wytwórnia Urządzeń Komunalnych Wuko S.A.
2.3/5 Na podstawie 68 ocen.
  • Okopowa 70/106 lok. H-1
    91-850 Łódź

Wytwórnia Urządzeń Komunalnych Wuko S.A.